PDA

Zobrazit normální verzi : Naco admin !!!



mamka
24-04-12, 13:48
Tak sem mel sami ban na me IP tak sem si poridil steam je mi nanic vip sem mel ale udajne hecky ) tak sem bez nej ale i tak naco admin . pisi pres ! a pride admin se svim adminskym menem a nic se nedeje hecker se v klidu odhlasi jelikoz jmena adminu zna skoro kazdy.tak jen dodat ze to sou kamosi a ban nedostanou ))) super server s adminama )) -dedek20- chce to stim neco delat ja si musel koupit steam a stejne me dava nejaky hecker co nedostane ban.pri nahravani sou ty jejich mena tak dlouha a skomolena ze nes je clovek napise je konec kola )

STERAC NA PONORCE
24-04-12, 14:13
Sice je docela složitý se v tvým příspěvku vůbec orientovat, ale co ti brání cheatera natočit a dát nám to potom sem? Poslední větu jsem moc nepochopil, ale při nahrávání určitě není třeba vypisovat celý nick hráče, do konzole stačí napsat klidně "record aaa" a už ho nahráváš...

ZEUS
24-04-12, 14:25
Musel jsem si to přečíst 3x než sem pochopil, co vůbec chceš... Ono je těžký se vyznat na serveru, kdo kde má wh nebo ab. Proto chceme aby jste napsali do "!" i jména těch hráčů, co si myslíš, že používají cheaty.
http://csko.cz/forum/showthread.php?6697-zadost-pro-unban-nvm-proc-nekecam&p=87675#post87675 Jestli takhle píše 40 letej člověk, tak to potěš pán bůh.

Montty non skill
24-04-12, 14:30
Tak nějak nevím, co to vlastně je? Stížnost na admina, nebo na hráče?
Uveď prosím stručně co se stalo.
Např:"admin xxx nebanoval hráče XxXxX i přesto, že měl jasné cheaty. Tady mám demo..... ID valve nebo steamu, nick, IP adresa a na serveru xxx_xxx.
Prosím o vyjádření.... "
Ve tvé slohovce se jen ztěžka dočítám o co vlastně šlo a s kým. Díky

Montty non skill
28-04-12, 12:00
Vidím, že se nemá zájem vyjádřit, takže lock