PDA

Zobrazit normální verzi : teecko



teecko
03-08-19, 17:19
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=259037





Poznamka:





Zdravím závisláky
Touto žádostí bych chtěl požádat šikulu Grakona, našeho pašáka, o zrušení či zkrácení mého banu. ( Či nějakého jiného pašáka ) xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Z onoho banu už podle mého názoru uběhl pěkný kus. Vím že za cheaty se dává unban po roce ( - pár měsíců když je admin správně podplacený :gabe: )
Ale nehrál jsem furienči jiný podobný server, kde bych tím, že bych používal Abh, získal výhodu nad hráči a tím jim kazil hru. Skákal jsem si sám pro sebe, netoužíc po
prvním místě na dané mapě či na mapě jiné. Skákal jsem si pro odreagování.
Též bych chtěl poukázat na to že jsem za dobu svého hraní nahlásil několik desítek cheaterů jenom tady na forku, nepočítám ty na steamu či ve hře. Samozřejmě nejen cheaterů,
nějaké to obcházení tam taky bude pak nějaký to hlášení z jb.
Cheatery jsem hlásil většinou troppemu když šlo o JB tak kajsinkovi většinou. ( Na steamu, ve hře přišel kdo chtěl :D )
Též čekám, že se vytáhne mé obcházení někde z Listopadu
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=261562
Ano ban jsem obcházel ( Proč to popírat že ) hrál jsem na jb a myslím že na mě snad nebylo jediné hlášení. Admini věděli že jsem to já ( jelikož jsem kecal samozřejmě ),
ale tak proč to banovat, když nejsou žádné problémy, ba naopak, byla sranda ( Jmenovat nebudu, zaprvé pochybuju že si vzpomenou [ Jestli jo tak čus klucí :gabe: ] A když jo,
tak kvuli potvrzení dávat hlavu na špalek nejspíš nebudou )
Potom druhé Obcházení, ale to bylo 24.12 .. Kdo by neudělal svému oblíbenému adminovi radost dalším banem ne ? Využil jsem příležitosti, připojil se na server, pozdravil
pár lidí co jsem tam znal a práskl se na DC Grakonovi, za chvilku jsem měl ban. Následovala žádost aka přání k vánocům, které tu (doufám) ještě nebylo. :entneho:
https://csko.cz/forum/showthread.php?66578-Stastne-a-Vesele-cele-Kozelne-gt-Grakon2702&p=520860#post520860
Ještě tu možná přistane žádost bráchy, který grakon vyhověl. Ačkoliv si myslím, že tomu nevěří, tak já to nejsem. I kdyby, pochybuju, že je za posledních 30 dní connect,
hrajeme s bráchou jinou hru. ( konkrétně Path of exile, můžete na ní mrknout, celkem pěkná hra, Socka free )
Od té doby jsem neobcházel. Sice by to nebylo těžké s tím, jak se mi mění IP ( weird flex but ok ) ale rozhodl jsem se, že budu respektovat pašákův ban.
To by bylo asi všechno, Já cheatováním či scriptama nikomu hru nekazil, takže si myslím, že by grakon mohl přimhouřit všech 8 očí a ban zrušit.

Samozřejmě žádost tu neni jen pro grakona, zapojte se klidně všichni.
Thx m8s
Exot zdraví žola

hanba mi
03-08-19, 21:59
Žola zdravi Jakub/Radek, ale za to obchadzaŤ, to si este ten mesiac pockaŤ. Inak byŤ vsetko na Grakon /resp. iny "pasak"/, ktory tebe UB daŤ.

zdravi YODA majster

hofy
03-08-19, 23:53
Za mě určitě pro unban.

Toy
04-08-19, 00:34
Za mě určitě pro unban.

souhlas

SuperMario
04-08-19, 02:19
To je od tebe hezky, ze jsi ban obchazel jen 2x, ale jsem proti unbanu

Revan
04-08-19, 02:40
Proti UB.

DinGo
04-08-19, 12:36
Za mňa je skoro na unban, kľudne by som to nechal na automatické zrušenie. 2x obchádzal a má sa mu dať unban o 2 mesiace skôr? Bolo by to dosť nefér voči ostatným, nemyslíte? Navyše nevidím žiadne ospravedlnenie. Ja som rozhodne proti UB.

teecko
04-08-19, 12:52
První obcházení trvalo myslím že dva dny, jak jsem říkal, kecal jsem, tudíž jsem neměl ani v úmyslu obcházet dlouho, to bych jinak nekecal. (kdybych chtěl vážně obcházet celý ban, problém by mi to nedělalo) Druhé je z vánoc a snad se to ani jako obcházení brát nedá, ale budiž, těžký případ obcházení kdy jsem se napojil, napsal čau pár lidem a došel si pro ban na DC a za pár minut jsem byl na foru s přáním k vánocům.
Omlouvám se grakonovi že jsem ho přiměl, aby si došel 24.12 dát ban na server :entneho: a též že jsem ban obcházel měsíc a něco po udělení po dobu cca dvou dní.

Je hezké, že jste tak nekompromisní vůči abh, který jsem nepoužil ani na furienu či hns, kde bych tím získal výhodu nad hráči a kazil někomu hru.
Abys nebyl smutný dingo : Omlouvám se grakonovi že jsem měl Automatické králičí hopsání.

Britny
06-08-19, 09:55
Správně bys měl dostat UB u posledního banu, když tě to tak bavilo dojít pozdravit zrovna na Štědrý den, tak dostaneš darček pod stromeček 3 UB, co ty na to? :van17:

Néé dobře - bylo tu více žadatelů o 2 měsíce dřív a bylo jim to zamítnuto, tak bud jsem pro UB o měsíc dříve, nebo jak psali kluci, že se počká do úplného vypršení 1. banu. Ale o 2 měsíce zkrácení ne - i když si nikomu nekazil hru, jak tvrdíš, tak přeci si jenom mohl ty cheaty si jít zkoušet jinam.

teecko
06-08-19, 11:59
Tak to tu můžeš nechat ležet nebo to zatím locknout a pak se to otevře, ale psát zbytečně druhou nachlup stejnou žádost je o ničem, z mé strany by se nic nezměnilo, jen čas.

Britny
06-08-19, 12:09
Ještě je možnost, že ti někdo místo 2.10. změní ban na 2.9. aby to vypršelo a už bys nemusel nic řešit, když s tím budou souhlasit a někdo, kdo má práva na banlist to předělá.

hofy
06-08-19, 17:55
Když tak mi pak jen napiš pm a dám tam unban.