PDA

Zobrazit normální verzi : Neumím dat normálně slušný název



Playericek
04-08-19, 07:41
https://csko.cz/forum/showthread.php?14884-cTrL-v/page81
komentár na ktorý zmenila: TURBO CHtěl jsem mít
viem že toto som nepísal ja lebo som Slovák a česky ani nepíšem.
https://imgur.com/a/sqmd1hQ

Koprakek
04-08-19, 09:43
Za prve, Bacha na jazyk
Za druhé, příspěvek nebyl nijak pozměněn, jakýkoliv Edit se ukáže pod samotným příspěvkem,jak vidíš... žádný tam není, pro jistotu jsem zkontroloval log... a hele, vono nic.

Playericek
04-08-19, 10:23
Za prve, Bacha na jazyk
Za druhé, příspěvek nebyl nijak pozměněn, jakýkoliv Edit se ukáže pod samotným příspěvkem,jak vidíš... žádný tam není, pro jistotu jsem zkontroloval log... a hele, vono nic.

tak asi pisát to tu nebudem keby som to napísal ja

Koprakek
04-08-19, 11:02
Tvůj dnešní příspěvek ( ten nahoře) obsahuje toto "Naposledy upraveno Playericek; dnes v 08:55." Vidíš snad nějakou takovou, či podobnou poznámku u tvého příspěvku na který si stěžuješ?

Britny
04-08-19, 14:52
Nějak nepobírám tento druh stížnosti, co to má jako být? :D

Pelargos
04-08-19, 14:56
Nějak nepobírám tento druh stížnosti, co to má jako být? :D

Vedľajšie účinky alkoholu, drog a iných psychotropných a omamných látok.

hofy
04-08-19, 15:00
komentár na ktorý zmenila: TURBO CHtěl jsem mít
viem že toto som nepísal ja lebo som Slovák a česky ani nepíšem.

Dávalo by snad smysl mít ve schránce "TURBO chcel som mat"? K čemu by ti bylo dobré?
Nikdo ti nic neměnil a příspěvek odešel ze stejné IP jako máš teď.

Britny
04-08-19, 15:08
Někde zkopíroval ten český název a dal jen vložit a teď dělá, že to on nebyl :D proto se tomu říká ctrl + v :think: Já už čekala, že napíše "kopr mi mění edit v tématech"

Playericek
04-08-19, 16:12
nebudem to tu 100 razy opakovať. Za 1. nepisem po česky a určite som to odniekal neskopiroval. Beztak sa hovno vyrieši tak môžte lock

Britny
04-08-19, 17:02
Tak si tady z nás nedělej prdel a neotravuj s něčím, cos napsal ty a ještě před 2 měsíci. Hofy ti sám napsal, že to šlo z tvé IP a ten název, cos dal na mody tak bud rád, že nemáš ban, pač nemám náladu n takový blbečky dneska jako ty, co si myslej, že každej mod tady něco mění, zneužívá nebo co.

LOCK

hofy
04-08-19, 17:02
Pokud jsi příspěvek neposlal, doporučuji zvýšit zabezpečení v přístupu ke tvému počítači, protože z něj byl příspěvek odeslán v podobě, která se za celou dobu nijak neměnila. Nikdo z nás nic neměnil. Lock