PDA

Zobrazit normální verzi : Jeremy



Jeremy
04-08-19, 19:29
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270740





Poznamka:






Mohol by som prosim dostat ban iba k ct ? Galibu som robil iba u ct. Cize nevidim ziadny dovod ho mat tiez k t.

Dakujem ti velmi pekne Indian ak mi splnis moje prianie

E: ešte aj mojmu kamaratovy by si to mohol zmenit https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270739

Indian0
04-08-19, 21:51
Joo nazdar,
máš to upravené. Hádam ti to tak po novom bude vyhovovať viac. Kamarátovi to o hodinu končí.

Jeremy
04-08-19, 21:52
čo si kokot :DDD ale tak dík

Indian0
04-08-19, 21:54
čo si kokot :DDD ale tak dík

rád som pomohol :D

Jeremy
04-08-19, 21:58
ako no zasa nemam historiu na mesiac ale tak ok :(

Indian0
04-08-19, 22:01
ako no zasa nemam historiu na mesiac ale tak ok :(

28. banov
Ex-admin
Citujem ťa zo včera: "Ja na JB len bordel chodím robiť."
Vídíš to na viac ako na mesiac? :D

Jeremy
04-08-19, 22:11
Ved ale vsetky bany nemozes ratat. Su tam aj take, ze som sa stavil a ked som prehral dostal som ban, vlastne žiadosti, troll bany a koprakek ma rád banuje. Este dodam, ze tych 28 banov som dostal za 4 roky. A to s tým bordelom, akó, napísal som to ale niekedy hrám normalne. No a po tomto, ako som ti roztriedil tie bany, tak to vidim tak na 3 dni :D

Indian0
04-08-19, 22:21
Ved ale vsetky bany nemozes ratat. Su tam aj take, ze som sa stavil a ked som prehral dostal som ban, vlastne žiadosti, troll bany a koprakek ma rád banuje. Este dodam, ze tych 28 banov som dostal za 4 roky. A to s tým bordelom, akó, napísal som to ale niekedy hrám normalne. No a po tomto, ako som ti roztriedil tie bany, tak to vidim tak na 3 dni :D

Bordel si robil aj za T, to bugovanie zbraní. Ja ti to zatiaľ nechám tak a uvidíme čo na to kolegovci.

Jeremy
04-08-19, 22:27
Ak to bude kajsinek a spol tak to mam permu a odkial mas, ze som bugoval za T.

Indian0
04-08-19, 23:19
Ak to bude kajsinek a spol tak to mam permu a odkial mas, ze som bugoval za T.

Tak potom kolega to bol.

KajSinek
05-08-19, 17:47
Zdravím,
nope...žiaden UB. Na serveroch si obrovský bordelár a načo tam si, aby si oxidoval? Vždy, keď vstúpiš na server, tak je s tebou problém. Ako Ex-Admin by si mal mať správne 0 až minimum banov, ale nepoučíš sa nikdy, tak nikdy sa ti nebude ustupovať. Bye.

Danke Indiano. :mml: