PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o admin práva



Trinidad
24-04-12, 18:44
Takže týmto by som chcel podať žiadosť o práva na servery Kotelna - OldSchool[SIZE=3]

Dôvod tejto žiadosti je asi to aby na tomto servery vládol pokoj a poriadok, kde trávim okolo 3 a viac hodín denne.
Cheaterov alebo niekoho kto porušuje pravidlá väčšinov hlásim cez !
No nie vždy príde administrator a to večšinu ľudí naštve.... . Postupne sa odhlasujú a to trvá dokym nebude poriadok...
A tomu by som chcel JA zabrániť aby hráči pokojne hrali... A boli ničím nerušený....

Takže niečo o mne a mojom pôsobení na tomto portáli:

Web nick:Trinidad
Nick v hre: Trinidad
Steam ID: STEAM_0:0:48648064
Steam nick: Trinidad10
Doba hrania CS: 5-6 rokov, Steam asi pol roka
Vek: Budem mať 16
Skúsenosti s AMX: Maximum, mal som 9 vlastných serverov, adminom som bol už viac krát...


Prečo práve ja???:
- Na Old school už bude asi 3-4 mesiac čo hrajem no predtým to bol môj okrajový server, no teraz je to jediný server na ktorom ma môžte zastihnúť, našiel som si tam veľa kamarátov a dobrý kolektív...
- Som aktívny typ ktorý sa rád zapája, ochota pomáhať je dobrá vlastnosť a ja jej mám maximum... Cheaterov väčšinov hlásim cez "!" alebo cez steam.

To je odomňa všetko, ďakujem za prečítanie a rád odpoviem na otázky poprípade dotazy.

Prajem pekný deň.
Trinidad

ZEUS
24-04-12, 19:41
http://www.panoramasites.4fan.cz/viewpage.php?page_id=41
Tady jsi veden jako admin.

Můžu se zeptat z jakýho kraje a města pocházíš ?

Trinidad
24-04-12, 19:53
Viem to aj odôvodniť: Ten portál je katastrofa, chcel som ho rozbehnúť no potom prišli hádky atď. a to bolo asi pred 2 mesiacmi ....

Som východniar, konkrétne Prešovský kraj, nič v zlom ale môžem vedieť dôvod tejto otázky?

ZEUS
24-04-12, 20:05
http://pokec.azet.sk/12345samko12345
Co mi řekneš k tomuhle ? Máš tam, že ti je 13 let.

Trinidad
24-04-12, 20:26
Mám 15.
Je to starý e-mail chodím si tam iba pozrieť e-maili ale na pokec nechodím...
Keď som sa tam registroval chcel som dať naschval malý vek ... Lebo som chcel niečo zo sesternicou zrobiť...
Kľudne nastavím pravý

Trinidad
24-04-12, 20:53
Ale posnažil som sa tú žiadosť napísať aby zaujala... (a dúfam že hej:D)

Facened
25-04-12, 07:14
Takže už ako som písal do threadu názory len hráčov nie adminov tak na Oldschool som ťa nevidel a to tam hrávam denne min. 2 hod. vždy si pozerám či tam neni dakto so steamom a teba som tam v živote nevidel zamňa NIE.

Trinidad
25-04-12, 21:43
Ja hrám do obeda potom asi 3-4 hodiny do večera a ešte dakedy v noci.... inak ja už som Ťa videl dosť krát...

Facened
25-04-12, 21:48
Ja hrám do obeda potom asi 3-4 hodiny do večera a ešte dakedy v noci.... inak ja už som Ťa videl dosť krát...

Dneska som ťa tam videl prvý krát to preto si si tam išiel zahrať aby bolo že si požiadal o práva tak aby ostatný videli že som tam bol.

Trinidad
25-04-12, 21:57
Hmm, tak sa spýtaj adminov hráčov SV. Admina.... , či som tam bol 1-krat...
Nemám chuť sa hádať ako škôlkar či som tam bol prvý krát...

Facened
25-04-12, 22:07
Hmm, tak sa spýtaj adminov hráčov SV. Admina.... , či som tam bol 1-krat...
Nemám chuť sa hádať ako škôlkar či som tam bol prvý krát...

Ja som svoj názor povedal NIE..

Bezdak
25-04-12, 22:09
Prohledal sem chatlog. Hraješ tu jen posledních 5 dní. Díval sem se na 3 týdny asi, což si myslim, že je dostatek. Takže velké smrduté NE

Trinidad
25-04-12, 22:09
Veď kľudne ja nič proti Tebe nemám, Tvoj názor

Trinidad
25-04-12, 22:12
....

cFc|Lu!z
25-04-12, 22:13
http://banlist.cs-grap.eu/admin_list.php Tady jsi taky admin, přijat jsi tam byl 14. dubna. Odkdy hraješ na kotelně?

Bezdak
25-04-12, 22:14
Ano a taky přesně kuli těmhle spamovacím příspěvkům, které jsme jako modi mazali.

Trinidad
25-04-12, 22:16
Asi rok ale tam mi práva nejdú, kvôli buglemu banlistu

Charon35
04-05-12, 21:05
Na oldschoole majú len kashpi a derovac cez 2700 minut nahraných. Teraz tam nie je netreba nikto. A ty zrovna asi nie.