PDA

Zobrazit normální verzi : Porušení pravidla!!!



Kaprikcze
05-08-19, 01:19
Zdravím jmenuji se kaprikcze ve hre pod nickem Kapr_ chtěl bych nahlásit hráče jménem [D]ris myslím že se tak jmenuje nejsem si jist.Ale porušil pravidlo zakaz brani zbrane z bedny ktere jsou urcene pro vězně tzv.zabraňování vzpouře.Na mapě jb_snow vzal mp5 a vystrilel z ni vsechny naboje ja jsem jakoze utekl a vzal jsem si a nebyly tam žádně náboje tak jsem se do chatu zeptal kdo vystřílel všechny náboje a on mi sam řekl já jsem je vystřílel a já že je to porušení pravidla a on není.. atd.Já vím že nejsem žádný majitel tohoto portálu ale žádám o zákaz k ct na 1 den nebo aspoň o domluvu.A svědka mám (yamaa) akorát nevím jestli mi to potvrdí no protože do chatu psal když nevíš tak nepiš.takže vám nejspíš řekne že kecám.ale nevymýšlím si a demo bohužel nemám :( děkuji moc za odpovědi a pochopení :)

Fast212
05-08-19, 14:45
čauko, my chápeme že je to nepríjemné ale bez dokazu (dema) nemožeme bohužial nič spraviť. V tomto momente keby dostal ban a prišiel si pre UB je to slovo proti slovu, a nemožeme banovať len na základe slova od hráča. Nabudúce ked bude demo sa to bude štandartne riešit zákazom k CT na 3-7 dní lebo je to porušenie pravidiel. Demo začneš natáčať príkazom do konzole: Record (názov dema) napr. record MFK.

Britny
06-08-19, 06:45
Není důkaz = není ban - viz. příspěvek č. 2.

LOCK