PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o Práva na servery Furien



Patrickk
06-08-19, 01:29
Dôvod tejto žiadosti je asi to aby na tomto servery vládol pokoj a poriadok, kde trávim okolo 3-4 hodín denne.
A tomu by som chcel JA zabrániť aby hráči pokojne hrali...
O práva žiadam preto, aby som mohol ihneď zasiahnuť do problému ( cheateri, deti porušujúce pravidlá a tak) keďže som na servery denne. Na csku (1.6) mám už odohraných vyše 1 400+ hodín 😝
Niečo omne :
Vek : 15 rokov
Niesom toxický, rád poradím z vecami, neznášam cheaterov a toxické deti ktoré nejakým spôsobom kazia hru. Podľa mňa somm dosť inteligentný nato, aby som mohol rozhodovať o osude cheaterov a podobne. Cs hrávam dobré 3-4 roky.
Steam : ( vac ban na cs go bol za skinchanger, cheaty som nikdy nepoužil) https://steamcommunity.com/profiles/76561198215627099/
Môj gmail : elpatrik7@gmail.com

Britny
06-08-19, 07:07
Nemáš rád cheatery, ale sis pořídil steam a hned na to máš VAC?

Přečetl sis vůbec podmínky žádosti? (https://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-podm%EDnky-p%26%23345%3Bijet%ED-a-informace-k-n%E1boru-%26%23268%3BT%26%23282%3BTE!)

0 hlášení na webu, čerstvá registrace - PROTI

Snad to jako důvod bude stačit.

Troppe
06-08-19, 08:15
Sice se tam už moc nevyskytuju, ale vůbec tě neznám. Žádný hlášení přes ! ani na forku jsem nezaregistroval.
Proti.

Patrickk
06-08-19, 11:28
Ako som povedal, VAC ban som dostal za skinchanger, pred rokmi bol skinchanger úplne legal, potom nastal deň odkedy je skinchanger rozoznávaný vpdstate ako cheat..

Troppe, aby som ti tto zhrhnul, hrával som pred rokmi na tom servery, volal som sa Maяshal. Presne zaten nick som podal žiadosť o práva, ale v blízkej dobe som ich nedostal, a potom som to prestal hrať lebo sa mi to zdalo celé mŕtve, pretože vtedy preplnené servery dnes sotva 5hráčov.. Včera mi San9ko povedal že Maяshal. Mal práva, keď si pozrieš hlásenie cheaterov cez nick Maяshal, alebo I'm Boss, alebo Mythus ( niektoré znaky ktomu menu boli aj) tak tých hlásení dostaneš dosť si myslím.

Revan
06-08-19, 19:58
Nepoznám ťa, aktuálne hlásenia na fóre 0, účet na fórku založený nedávno, vek. PROTI

Darongodx
06-08-19, 20:51
Potvrdzujem, že tu hráč kedysi hrával, ale to je asi jediné + momentálne. Začni hlásiť, správaj sa v súlade s pravidlami a potom upravím svoje vyjadrenie.
Zatiaľ proti, ale.

Samco
25-08-19, 16:14
Nie