PDA

Zobrazit normální verzi : Rekapitulace současných map



72 Virgins
12-03-11, 17:58
Chci rekapitulovat mapy které má na ZM serverech máme. Jde o to, že některé jsou obrovské a i když je třebas já osobně mam rád, vím, že nesjou dělané na tento typ zombie.

Toto jsou standartní mapy, které jsou na zm serverech.

zm_anthrax
zm_army
zm_assault_attack
zm_bk_hideout
zm_brambor
zm_camp_zone_beta_2
zm_cbble_kamp
zm_dd
zm_dust_siege_final
zm_energy_neon
zm_fortuna_final
zm_franqeeto_final
zm_icehell
zm_inferno
zm_toronto_v2
zm_nuke_kamp
zm_prison_bk_v4
zm_toxic_house2
zm_snowbase3
zm_train_beta3
zm_vendetta
zm_winter_army
zm_toronto_new
zm_lost_lives


Chci udělat zásadní zásah do těchto map a vyřadit, ty opravdu málo nebo vůbec neoblíbené. Máme tu již pár nadějných lidí, které mapy tvořit dokážou a mohou pro tenhle typ zombie vytvořit mapy.

Žádám o vyřazení těchto map, které jsou nevhodné svou obrovskou rozlohou, nebo pro svou nepopularitu.

zm_inferno - obrovská mapa, vesty zadarmo výsledek - na vytvoření zm se čeká dlouho a pokud už jsou je zázrak, když se k vám náhodou zatoulaj. Takže dochází k lovu a to často, protože se hráči nudí a díky uzkým uličkám není šance aby vás zm oběhli takže nemaj moc šancí.
zm_vendeta - Ten samej problém jak s vestema zadarmo tak svou obrovskou plochou naprosto nevhodné pro tento typ zombie. Pokud se zaminuje tunel, zm jsou prakticky odříznuté od druhé půlky mapy. Mapa je sice tak napůl oblíbená/neoblíbená a asi se pár lidí najde, že se jim po ní stýská, ale hratelnost této mapy je vážně omezena na vícenásobnou infekci ve které budou navíc pouze zkušení hráči, jinak je to čekání na ježíška.
zm_prison_bk_v4 - V podstatě pěkná ale neoblíbená mapa, nebude chybět vůbec nikomu prakticky se nehraje ( já ji hrál někdy naposedy tak před půl rokem)
zm_camp_zone_beta_2 - Nepříjemná mapa jen v podstatě s dvěma přístupnými kempy a jeden je pro nováčky naprosto nepřístupný pokud neumějí dobře skákat. Bude chybět cca 10ti hráčům kteří do toho jednoho kempu vyskočit umí.
zm_bk_hideout - Další mapa, která patří k nejméně oblíbeným.
zm_assault_attack - Mapa, která také není příliš vhodná pro tento typ zombie jedinej ucházející kemp je v šachtě a do toho mohou jump zombie skákat z druhé strany. Prakticky se vůbec poslední dobou nehraje.

Vím, že to je sakra velká kopa map, ale pravdou je, že jsou nudné, nebo obrovské

Nezůstane ale díra. Již teď jsem viděl celkem 5 map, které bychom bez problémů mohli na server zařadit a jsou uzpůsobené pro tento typ zombie. Jejich předložení zařídím Kotlovi jakmile bude ze seznamu uvolněno místo pro ty nové pěkné mapy.

grEy
12-03-11, 18:25
Ak mozem tak ja osobne by som vyradil aj remake mapy train. Je vidno, ze tu mapu nerobil amater ale takisto to nie je robene pre tento tip zombie. Ked bola kapacita 30 hracov tak sa to dalo, ale teraz len cakate v ukryte. Nasiel by som aj viac map, ktore by som vyradil a dodal moje mapy, co sa mi zial nepodari, lebo otec mi preinstaloval PC a z X map co som sa chystal hodit aspon na ukazku na stranku kotelny (minimalne 4 zombie mapy, hns mapy, fy mapy) nezostalo nic. Znechutilo ma to natolko, ze sa mi nechce ten hammer ani nastavovat. Fakt kto robi mapy vie, o com hovorim, najma ked som na jednej mape makal 2 tyzdne ako ... Snad sa k tomu raz vratim a dufam, ze to hraci ocenia tak, ako tomu bolo pri anthraxe, toronte ... Este by som chcel v tomto prispevku odkazat Virginsovy nech sa nehneva, ale toto nie su ziadne vyhovorky, ale fakty.. a ci by mohol napisat Kotlovy, nech da na skusku na server mapu zm_blast. Chcem vidiet aspon reakcie hracov, i ked uz nechodim na zombie, respektive sa tam neviem dostat.

Kotel
12-03-11, 18:39
Mapy jsou pryc. Take se mi stalo, ze mi odesel disk, kde jsem delal asi mesic nejake mapy. Od te doby zalohuju naprosto vse.

72 Virgins
12-03-11, 18:49
Já se nezlobim přeci chápu, že se to stát může, no na tý mapě jsme dlouho dělali byla by jí škoda... takže jsem poprosil Syriuse aby jí udělal znova a je hotová.

Tady jsou zatím tři mapy, které jsu vhodné a každá přináší hodně nového.

http://www.uloz.to/8257884/zm-snowhell-ss-rar
http://www.uloz.to/8257900/zm-toronto-star-rar
http://www.uloz.to/8257883/zm-virgins-rar

Ještě se mi líbí dvě od Zombiebota, ty bych přidal jako druhou várku za den či dva až si ZB vyřídí s hráči připomínky k těmto mapám.

72 Virgins
12-03-11, 18:51
Jo na ten train beta 3 jsem taky zapoměl tu snad nenávidí uplně všichni.

grEy
12-03-11, 19:57
Ja len ze si mi neodpisoval na spravu tak som si myslel, ze ta to nastvalo.. a necudoval by som sa.

Kotel
12-03-11, 20:00
Mapy jsem pridal.

ZombieBot
12-03-11, 21:55
Pokud mohu navrhnout tak bych camp_zone vyměnil za mojí camp_zone_new ( http://csko.cz/forum/showthread.php?485-Remake-zm_camp_zone_new )

a byl byl rád, pokud se mapa hráčům bude líbit tak přidat i mojí novou mapu afterbase:) ( http://csko.cz/forum/showthread.php?685-Moje-nov%E1-mapa-zm_afterbase )

(Podotýkám, že k oboum je třeba ten stejnej wad soubor, kterej je ke stažení u obouch map. :) ;);)

72 Virgins
12-03-11, 22:28
To jsou ty mapy o kterých jsem mluvil ale na zm afterbase počkej než se k tomu vyjádří někdo další kromě mě.

ZombieBot
13-03-11, 00:43
jasný ;)

grEy
13-03-11, 09:34
Syrius+Virgins: nic v zlom ale mohli ste do mapy zm_virgins hodit aspon podakovanie za moju beta verziu. Trosku dost cudne ze ja ju spravim a syrius ju v podstate okopiruje a ja z toho mam len 3 tyzdne prace. Nic, no..

Syrius.
13-03-11, 10:12
Urobil som ju takisto ako ty. Nebola to žiadna rozkompilovaná mapa. To si môžeš byť istý. :) Ja som robil iba to, čo my virgins povedal že tam chce. To neni moja mapa je to virginsová mapa takže tu ide myslím hlavne o neho, nie o nás dvoch. Nevedel som že ti o to poďakovanie tak hrozne pojde. A čo je na tom čudné? Síce si ju spravil ale virgins to všetko navrhoval a to že sa ti tá mapa vymazala zato ja fakt nemôžem. :) A mimochodom určite som neokopíroval úplne celú mapu pridali sme tam ešte viacej vecí. A aj keby ano tak by ťa to nemalo štvať. Tu išlo o virginsa že tu mapu chcel on. Chápem že ťa to teraz serie že niaky človek ktorého si iba nedávno učil hammerovať a nevedel na tom ani prd tak teraz namiesto teba urobil pre virginsa mapu. Fakt som chcel iba virginsovy tú mapu spraviť a urobiť mu radosť keď ma o to poprosil. Nič viac.

grEy
13-03-11, 14:46
Ja chapem ze ta mapa neni rozkompilovana. Proste je vidno, ze ti virgins poslal moju rozrobenu mapu a spravil si ju na 70% podla nej (ked neratam textury).. a citit tam moj styl, pretoze do kazdej mapy davam kusok svojej fantazie. Prepac ale ked si porovnam mapu zm_lost_lives a toto, tak tato je na o dost vyssej urovni. Takisto som zacinal a prve mapy som trashoval, ale urcite som nestiahol z netu mapu a neprerobil ju. Mozno to, co som napisal znie trochu egoisticky, ale ja som si hammerovanie odmakal a pride mi cudne ze clovek ktoryvedel pred mesiacom len zaklady v podstate okopiruje moju mapu.

72 Virgins
13-03-11, 16:00
Je to moje mapa a grey na ní měl svůj vliv, ale nebyl schopen mapu dokončit za tři měsíce. Obrátil jsem se na Syriuse, který stejně jako Grey pouze šel podle mých instrukcí a to do puntíku. Nezasahoval jsem do poděkování, to bylo na rozhodnutí autora, který mapu vytvořil. Tys jí Grey tvořil podle mě a on v posdstatě taktéž. Tedy celý nápad s mapou byl můj, stejně jako rozvržení všech kempů a co se textur týče chtěl jsem po síriusovi, šedou, bílý mramor, sklo a technické barvy, místa pro smokery a pod. Syrius jako každý autor vložil do mapy své prvky jako skákací prkno, bílé štráfky do textur, doplňky (roury) apod.
Tady není nutné zminovat, že jsi mapu do určité míry ovlivnil, ale protože jsi jí nikdy nedokázal po několika měsících dokončit i když chybou smazání z disku, tak mapu a finální verzi dokončil Syrius, bez něhož by nikdy neexistovala. A protože bez Syriuse by nikdy neexistovala jen on má právo děkovat nebo neděkovat lidem, které sám uzná za vhodné.

Syrius.
13-03-11, 16:08
Ja chapem ze ta mapa neni rozkompilovana. Proste je vidno, ze ti virgins poslal moju rozrobenu mapu a spravil si ju na 70% podla nej (ked neratam textury).. a citit tam moj styl, pretoze do kazdej mapy davam kusok svojej fantazie. Prepac ale ked si porovnam mapu zm_lost_lives a toto, tak tato je na o dost vyssej urovni. Takisto som zacinal a prve mapy som trashoval, ale urcite som nestiahol z netu mapu a neprerobil ju. Mozno to, co som napisal znie trochu egoisticky, ale ja som si hammerovanie odmakal a pride mi cudne ze clovek ktoryvedel pred mesiacom len zaklady v podstate okopiruje moju mapu.


Rofll. :-D Tak teraz si už fakt myslím svoje. :-D Pozri si moje dalšie mapy čo som urobil a potom sa tu môžeme baviť o takýchto veciach. Lost_lives bola moja prvá zombie mapka a ty to ideš teraz porovnávať? :D Zombie hrajem dosť dlho a tiež mám už pár mapiek za sebou. Proste bolo to takto. Virgins ma poprosil že či by som tú mapu mohol urobiť ešte raz. Fakt som si myslel že všetko čo je na tej mape bol jeho nápad. Ty si ju len tvoril. On my povedal že ju mám urobiť tak ako je na tej mape čo my poslal. Čiže tej "tvojej". Kebyže viem že na tej mape bolo dosť nápadov aj tvojich určite by som to nekopíroval. Ja niesom taký chudáčik že stiahnem mapu z internetu a prerobím ju. Si len egoista ktorý si myslí že teraz keď robí niečo dlhšie tak musí mať všetko on a on má vo všetkom pravdu. Namiesto toho aby si bol rád že sa tá mapa dokončila tak tu ideš rozoberať niake tvoje nepodstatné veci. A vieš prečo? Pretože ťa to žerie. Ale teda na oplátku že som nechtiac okopíroval aj tvoje nápady čo som teda vôbec nechcel tak ti môžem poslať rmf súbor tej mapy a sprav si ju ako chceš keď je to teda tak moc tvoja mapa. :) Napíš my pm keď chceš ten rmf súbor a urob si ju ako chceš mne je to už jedno. Aky je tam cítiť tvoj štýl keď sa môžem spýtať? Rozhádzané dosky? alebo tehly? To jediné možno. Ale nič viac. Kempy sú také isté ako v druhých mapách. Tak prepáč že som okopíroval tie rozbité sklá čo sú na zemi a ešte tú žltú opretú blbosť čo si mal v anthraxe. Ale jak vravím myslel som že to ma byť všetko v tej mape. Prepáč ale musel som sa takto vyjadriť pretože ma to fakt celkom naštvalo. Ak si pametáš dávno ešte keď som stým nevedel ani prd tak som si pýtal od teba rmf súbor keď si ešte začínal túto mapu robiť. Ty si povedal že by si my to dal ale že to je virginsová mapa a nemuselo by sa mu to páčiť. Mal si aj pravdu. Ale vidiš teraz som dostal možnosť od virginsa ja a nelúbi sa ti to tiež. Ten rmf súbor som si nepýtal preto aby som mohol kopírovať tvoj "štýl" to určite nie. Mám vlastný a to my bohate stačí. :) Pýtal som si to preto lebo som chcel iba vidieť príklad ako sa hammeruje mapka. To je všetko. Trochu si ma dojal ale čo už to sa stáva. :)

EDIT: Tak vidíš grey bolo to celé virgiho nápad a jeho mapa. Chcel som virgimu pomôcť. Nechápem načo tu rozoberáš takéto nepodstatné veci? Urobil som mapu akú si žiadal virgins a tým je vec vybavená. To že som skopíroval niake tvoje rozbité sklá čo ma teda pri tom nenapadlo, tak to ma mrzí.

grEy
13-03-11, 16:36
Virgins: ty sa divis, ze ja som nemohol dokoncit mapu za 3 mesiace? Sam dobre vies, ze hned ako si mi napisal, co chces zmenit tak som ti to max. do 24 hodin poslal. Ta mapa bola hotova ale TY si mi nedokazal za mesiace dodat ten .wad od zombiebota.

Syrius: ako ma mozes nazvat trapnym egoistom? Keby som egoista tak ti ani neodpisem na pmku, ale ja som ti to vsetko vysvetloval.
Ake si spravil mapy? ja viem len o zm_lost_lives a to je vsetko.
To s tym "stylom" som myslel tak, ze je vidno, ze si to robil podla mojej beta mapy. Virgins mi poslal len holy navrh kempov ktore vyzerali z hora ako obycajny obdlznik a popisal ako co. Sam vies ze som tam daval aj svoje napady, ktore v podstate syrius okopiroval. Tu je foto toho navrhu (samozrejme, ze mi pisal ako a co, ale aj ja som tam daval svoje veci): http://oi52.tinypic.com/b4xgdg.jpg
Pisal som, ze ti to nechcem posielat bez virginsovho suhlasu, lebo je to v podstate jeho mapka. Ale tvoril som ju ja a kazdy druhy clovek (VRATANE TEBA) si potrpi na tom, aby mal v mape svoje logo/meno..
A co ze si dostal prilezitost u virginsa? Ty to tu beres ako nejaku sutaz? Mne nikdy neslo o to, aby som zhltol uspech. Ale vzdy ma potesi ked mi niekto povie, ze sa mu paci moja mapa a toto mala byt aj moja mapa.

BTW Virgins.. pre mna je dost smutne ze vies, ako to bolo a pises ako nejaky pravnik..
Uz to nemienim riesit. "Chci dakomu dobre a nasere ti do zahrady"..

Syrius.
13-03-11, 16:51
Prepáč že som povedal "trápny egoista". To som trochu prehnal. Takže len "egoista". Súťaž to bereš asi ako ty. Chcel som virginsovi pomôcť a teba to štve. Spýtam sa ťa jednu vec. Neni to to isté či by som to robil podla tej mapky alebo podla tohoto? Povec my teraz čo je na tomto pláne ťažké realizovať? Máš pravdu. Koho by to nepotešilo keď niekto povie že máš dobrú mapu. Síce to mala byť aj tvoja mapa ale už není. A takisto ani moja to není. Aj tak si ju mal len vytvárať a ja takisto. Tento plán je presne to isté čo je na tej mapke. To že som ju robil podla mapky čo si vytvoril ty ale zas navrhoval virgins (a to je hlavné) alebo podla tohto plánu čo takisto navrhoval virgins je podla mňa určite to isté. :) Takže nechápem čo riešiš. Kebyže povieš, to meno ti do tej mapky dám. Mne to je srdečne jedno ja sa o to netrhám. :)

grEy
13-03-11, 17:03
Nejde o to ci v mape mam, alebo nemam meno. Ide o princip a ty si to stale nepochopil. Skus si to, co sme si tu pisali citat kazdy den pred spanim a snad pochopis.
... a mna nestvte ze si mu chcel pomoct. Mna stve ze si to vyslovene okopiroval a teraz tu pises, ze nic nekopirujes a ze som trapny egoista.

znedlob
13-03-11, 17:20
Otázka od věci.Zde se rekapitulujou mapy nebo se tu píšou romány hádek?
Nejlepší by bylo kdyby jste se vy 3 spojily a nedělali na vlastní pěst.

ZombieBot
13-03-11, 17:37
Greyi? a ty jsi neokopiroval toronto? army? nechci se vám do toho srát, ale grayi, prakticky ty mapy jsi taky okopíroval, něco přidal a dal tam svoje jméno .... ;) já sem taky okopíroval prvky z camp_zone_beta_2 do mojí camp_zone_new ;)

72 Virgins
13-03-11, 17:54
Napsal jsem ti, že jsi mapu určitě ovlivnil, díky tobě žila pár měsíců a pak umřela aniž by jí někdo viděl, nebo hrál. Prostě kdyby si jí dokončil ty tak si tam dáš poděkování jaký chceš. Já jsem byl vdečný i za to, že jsi mi chtěl vyhovět, ale co mám dělat když jsi o mapu přišel. Pomáhám vám mapy prosazovat, pomáhám vám se změnama a radim a nikdy jsem po nikom poděkování nechtěl a taky jsem ho nedostal. Tři kempy jsi udělal na zm_army_new jak jsem ti radil a je tam moje poděkování? Zlobil jsem se na tebe, nebo ho vyžadoval? Ne nechal jsem to na tobě a nechal jsem to i na Syriusovi

grEy
13-03-11, 18:29
sedly: Viem, ze tato tema je o niecom inom, ale tyka sa takisto map na servery, takze to nie je az tak odveci..
ZombieBot: Hej, mas pravdu. Army som prerabal koli tym lietajucim krabiciam vo vzduchu a celkovo cudnym texturam. Toronto bolo mne a virginsovy luto odstanovat, a preto mi dal navrh, ci ho neprerobim, aby to nebol az taky masaker.
Virgins: Umrela? No ja neviem, podla mna bola hotova, az na ten .wad subor. Prepac ale teraz napisem nieco ine, ako pises ty. Ano, so zm_army_new mas pravdu, tam som nedal podakovanie. Ale to boli len 3 skryse, pri dvoch z nich len male upravy. Ale co tie ostatne mapy? zm_toronto_new a zm_grey_virgins? Tam to "podakovanie" bolo a pri toronte aj je. Pri nom si mi aj pisal, ci ho tam nedam, no a pri zm_grey_virgins by to bola automatika.
ZOMBIEBOT+VIRGINS: Inak, to je prave ten rozdiel.. mapa zm_grey_virgins ani nebola odohrana a uz sa dockala """remake-u""", no tvorcu originalneho zm_army (MuX) kazdy pozna a teda netreba vpisovat do remake-u, ze povodnu mapu spravil on.

ZombieBot
13-03-11, 18:40
btw virgi? když jsem ti posílal ten wad, asi před 2. měsícema, kam si ho zahrabal?:DDD

edit: a když tak koukam na ten plánek té mapy, tak bych asi někoho nakopal za: ,,Vyvíšené místo pro smokery ..." LOOL

grEy
13-03-11, 18:41
bolo tam napisane gray :).. a mam nick grey..

ZombieBot
13-03-11, 18:46
xD

ZombieBot
13-03-11, 18:49
tak bys byl šedivej no ;) :D

grEy
13-03-11, 18:50
hehe mozno by aj tebe vadilo keby ti niekto napisal namiesto zombiebot zombieplot :)

ZombieBot
13-03-11, 18:53
nějak to neřešim, dost často mě nazývaj zombiemod :) ale zombieplot je originální:D

grEy
13-03-11, 18:54
Kazdy sme iny.. :D

Syrius.
13-03-11, 20:52
Toto by ma ani vo sne nenapadlo že to my budeš vyčítať keď za to kurva fakt nemôžem! Virgi my dal tvoju mapku a povedal že ju mám tak urobiť. Kebyže dostanem ten plán, samozrejme že ju urobím trochu inak. Dám tam svôj nádych. Ale myslel som že ako to je na tej mape tak presne to tak mám urobiť. A tým pádom som okopčil asi iba tie rozbité sklá v tom kempe a ešte tých ďalších pár maličkostí. Takže keď my ešte niečo chceš vyčítať tak my vyčítaj jedine toto. Ale ani za to ako hovorím nemôžem. Nemôžeš my vyčítať celú mapu, pretože takto mala vyzerať. Pridal som tam aj ja svoje veci. A myslím že aj ja som ju dosť pozmenil. Tak nehovor že som ju presne celú okopíroval. Mapa čo si robil ty nebola úplne dokončená ale ja som ju dokončil takže to neni žiadny remake a myslel som že to budeš brať normálne. Ale tebe určite nejde o tých pár vecí čo som nechtiac okopčil. Tebe ide o to že si ju nemohol dokončiť a že som ju dokončil ja. Chápem že to tak berieš že si ma nedávno učil a teraz dokončím s virginsom mapu. Ale každý sa učí a zlepšuje takže s takímito vecami musíš rátať jak tu tak aj v živote.

grEy
13-03-11, 22:22
Nazval si ma trapnym egoistom a ani si nevedel ako to bolo. To ma dost nastvalo.. mapa co som robil bola podla mna dokoncena.
Nastvalo ma to, ze som na nej dlho makal, vela veci som tam prerabal aby som to dorobil tak, aby ta mapa sedela aj ludom aj zombie a nakoniec som z toho nemal v podstate nic. Na druhej strane som rad ze bezi na servery.

72 Virgins
14-03-11, 01:42
Víš co Grey si pokrytec v tvym remaku zm army jsi původnímu autorovi nepoděkoval nikde a sám by ses toho dožadoval. Přitom autorem mapy nejsi. Jsem rád za pomoc, kterou jsi mi poskytl, ale mapě vdechl život Syrius, který ji dokázal znovu vytvořit a hlavně dokončit.

grEy
14-03-11, 06:47
Co tym myslis ze ju znova vytvoril? Ved ju tvoril podla mojej mapy. Zacina mi to byt smiesne.. podla mna bola proste ta mapa dokoncena, len tebe vadila ta textura dreva a to, ze tam nebol ten .wad, ktory si mal mimochodom dodat ty. Pisal som rozdiel medzi tymto a army. Army sa hravala a kazdy vedel kto je jej autorom. Moju mapu si videl tak max. ty a pritom ju urcite mas v pc. Asi patrim medzi ludi, ktorym zalezi na tom, aby moju pracu ocenili ostatni ludia a hlavne aby sa im tie mapy pacili. Prepac ze som taky egoista..

72 Virgins
14-03-11, 09:40
Jo ale stejně to nemění nic na tom, že se dožaduješ svých "práv" a práva jiných jako na zm army new sám nerespektuješ, nebo jsem přehlédl poděkování původnímu autorovi??

Syrius.
14-03-11, 12:40
Pozri sa grey. Za toho trápneho egoistu sa ospravedlňujem. Chápem ako sa asi cítiš. Mapu si robil tak dlho aj keď fakt neviem čo sa dalo na tom tak dlho robiť až na to vyberanie textúr. Ale keď som sa pozeral na poslednú verziu tejto mapy čo si ešte robil ty, tak my tam niečo fakt chýbalo. Bolo to tam strašne suché a nedokončené. Asi si tam možno niečo chcel ešte dať no neviem. Neber to teraz tak. Všetky tvoje mapy čo si tvoril sa my vždy páčili a dobre vieš že som ti doteraz vďačný za to ako si ma učil. Fakt ma to nenapadlo pretože ako som už asi 4 krát povedal... A fakt neviem o akej tvojej práci furt hovoríš. Je to tam tak ako to bolo na tom pláne. Myslím že to neni až niaka extrémna práca. Prácú som urobil rovnako tiež ako ty, akurát som len kopíroval z mapy a nie z plánu. A kvôli tomu som okopíroval tie maličkosti ako rebrík, rozházané sklá atď. Takže ako som už hovoril je to to isté či by som kopíroval z mapy alebo toho plánu, a aj tak som to mal hotové behom dňa, dvoch. Tak my vysvetli ako ti to mohlo trvať 3 mesiace? Toto? Tak my nehovor že ja som to iba proste okopíroval, a že to vie každý blbeček. To nie, to vôbec není pravda. Takže jedine tie textúry a veci ako rebrík, sklá atď.

grEy
14-03-11, 15:00
Mne ta mapa netrvala tri mesiace. Ten .wad co mi mal poslat virgins mi stale neposielal a preto pise ze tri mesiace. Ta mapa mi trvala tyzden-dva a to preto, ze ani ja ani virgins nie sme nonstop na pocitaci takze komunikacia bola velmi pomala. Takisto ani ja nemam cas len na tvorbu (aj ked som sa snazil robit to co najrychlejsie, no aj tak precizne). Tou pracou myslim to, ze aj ja som tej mape obetoval cas a bolo to v podstate zbytocne. Ten co robil zm_army mapu zverejnil a tym padom sa dockal aspon nejakej pozitivnej (aj negativnej) kritiky. V tom je v podstate ten rozdiel, co nechce virgins pochopit.

Syrius.
14-03-11, 18:58
To sa dá pochopiť že keď si tomu obetoval tolko času a teraz toto. Máš sa právo aj tak cítiť. Kebyže viem ako to presne je, určite by som ťa tam napísal. Len ma trochu to naštvalo že si my to vyčítal a fakt som za to nemohol.

grEy
26-03-11, 11:04
Kotel vymaz este prosim mapu zm_dd.

ZombieBot
26-03-11, 13:28
a nebo ať jí tam nechá a povolí v configu doors_rotating ;)

Syrius.
26-03-11, 15:16
To neni na zm povolené?

grEy
26-03-11, 18:47
Vymazat!

grEy
22-10-11, 10:28
Este par (pre mna) neoblubenych map, ktore by som navrhoval vymazat, nech sa vyjadria aj ostatni
zm_cbble_kamp
zm_dd
zm_dust_siege_final

72 Virgins
22-10-11, 10:31
Souhlasim s greyem i když dust siege je moje oblíbená mapa. Dochází tam velmi často k blokování dveří a hráči prostě nedokáží odolat.

Aimb00st
24-10-11, 09:08
Jsem především pro smazání zm_dd - mapa bez nějakého dobrého kempu, velká, nic se tam neděje...