PDA

Zobrazit normální verzi : Ssaarraahh --> Fast212



saraaaa
17-08-19, 16:56
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=271022





Poznamka:






cs, kubolo ma poprosil aby som to sem dala za neho pretoze jemu nejde vytvorit ucet.

od neho :

Dneska 17.8. 2019 som dostal na jailbreaku 6 neopravneny zakaz k CT. Stalo sa to tak, ze vazni robili vzbury tak som dal zakazy a proste som ich za porusenie zabijal. Potom porusil zakaz admin menom Cas hulit a zabil som ho, pretoze by som mu nadrzoval. Nasledne sa admin urazil a povedal som, ze "bolo by to nadrzovanie a dostal by som ban". Admin sa aj tak urazil a dovod zakazu bol : Aj tak ho dostanes alebo nieco take. Takze ziadam o zrusenie zakazu k CT. Dík.

Fast212
17-08-19, 19:13
čauko, od začiatku si to fragoval tak som to akotak bral, robili sme vzpury ale potom sme už boli v boxe a asi 3 4 minuty trvalo kým sa niečo dialo a medzitím si zabil asi 3 veznov. Upozornil som ta že moc fraguješ, potom sme hrali jánošíka, 4 sme prežili a išli sme na atrakciu, ja som 2x boxol a to som bol v skupinke všetky CT boli odomna daleko a zabil si ma. Dal som ti zákaz, a že mi začnú na servery písať že som sa mal zachovať inak je mi jedno, mna bude zaujímať názor adminov, ktorý budem rešpektovať.

KajSinek
17-08-19, 20:19
Zdravím,
ak je strašne veľa vzbúr, tak z môjho pohľadu je fragovanie na mieste. Ak fragoval až moc, tak porušoval iba pravidlo 19, kde je spomínané zbytočné fragovanie. Ak boli dané zákazy a admin boxol iba 2-krát, tak sa to môže brať ako zbytočný frag. Samozrejme záleží na danej situácii, ktorá práve na serveri prebieha. No, ak po opakovanom upozornení admina nedošlo k náprave, tak mal nastať ešte presun a posledné poučenie hráča. Pri opakovanom pripojení a znovu porušení rovnakého pravidla by bol ban na mieste, pretože komu niet rady, tomu niet pomoci.

V tejto popísanej situácii to na ban nevidím + je to jeho prvý ban. Som za UB.

Grakon2702
17-08-19, 20:55
Zdravím. Tady to šlo řešit maximálně přesunem. Jsem pro UB.

Fellow
17-08-19, 21:28
Pre UB, no hate ale opäť prehnaná reakcia

Toy
18-08-19, 09:08
:slap:

Unban

Fast212
18-08-19, 17:03
Máš UB :happy: