PDA

Zobrazit normální verzi : Drogy



Bandita
25-04-12, 21:23
Zdar.....
Chtěl bych se zeptat jestli by nešlo, aby drogy byli pořát (Třeba mam drogy, vemu gunu a sem pomalej jak šnek. A je to stejný i s granátem) Tak jestli by nešlo zařídit, aby ty drogy působyli pořád. A eště aby zůstali na další kolo jak vězeňský pomůcky (př. trubka).

D!!!!n3r [MaMLas] :x
25-04-12, 21:26
Zdar.....
Chtěl bych se zeptat jestli by nešlo, aby drogy byli pořát (Třeba mam drogy, vemu gunu a sem pomalej jak šnek. A je to stejný i s granátem) Tak jestli by nešlo zařídit, aby ty drogy působyli pořád. A eště aby zůstali na další kolo jak vězeňský pomůcky (př. trubka).

Dobrý nápad lebo potom to je zbytočne vyhodených 12 000.

hfsaa
25-04-12, 21:47
Mohlo by sa to zrobiť... Je to potom nanič , keď kúpim drogy a nič z toho keď zoberem gun , efektívne je to len asi na hp.

Gejzik
26-04-12, 07:58
pravda ale to ze kupis drogy tak tie peniaze sa ti vratia ale inac good napad lebo napr. zdrhnem ddo zbrojky cestou mi minu 100HP a som v **** lebo som pomali a mam 100HP 12 000 v prvdeli.

Bezdak
26-04-12, 09:06
Když si koupíš drogy a dají mod tak ti to vrátí peníze, takže s tim problém neni.

Facened
26-04-12, 09:13
Zdar.....
Chtěl bych se zeptat jestli by nešlo, aby drogy byli pořát (Třeba mam drogy, vemu gunu a sem pomalej jak šnek. A je to stejný i s granátem) Tak jestli by nešlo zařídit, aby ty drogy působyli pořád. A eště aby zůstali na další kolo jak vězeňský pomůcky (př. trubka).

Akú budú mať CT šancu ??

ZEUS
26-04-12, 10:31
Neber drogy a podobný sračky.... :mrgreen::mrgreen:

Bandita
26-04-12, 10:47
Tak aspon ten granát, abych byl pořát rychlej i když hodim granát.

DarkAspecT
27-04-12, 15:55
Neber drogy a podobný sračky.... :mrgreen::mrgreen:
ZEUS zná z vlastní zkušenosti:D

bodkociarka
27-04-12, 18:06
Spravil by som tak aby mi tie drogy vydržali aj keď zoberem Gun. Ale som proti tomu,aby drogy ostávali na ďalšie kolo(nevýhoda pro CT)

*NPSM*P!!!!n3r
28-04-12, 19:43
Ale ii tohle je pro CT nevýhoda.Představ si aimera s drogami a ještě gunou...Já třeba aimer nejsem...Takže bych prti takovému hráči měl pravděpodobnost výhry jakože králík porazí medvěda... Já bych to nechal tak jak to je... Vždyť má přece 200 HP a ještě s gunou by měl mít rychlost ? ... Za mě NE

Lynviy
28-04-12, 19:48
Při útěku ztratíš ve většině případů 100 HP (minimálně) a sebráním guny nemáš rychlost, takže nemáš nic.

*NPSM*P!!!!n3r
28-04-12, 20:10
Při útěku ztratíš ve většině případů 100 HP (minimálně) a sebráním guny nemáš rychlost, takže nemáš nic.

?? co meleš ? .... Mluvím o tom, jak by to vypadalo kdyby to takhle bylo... Teda kdyby to bylo tak jak to chce bandita... A já většinou ztratím tak 40 - 80 HP ... Tak ty za CT třeba nehraješ, ale zkus si představit... "Stojí před tebou feťák... má zhruba 150 HP .. Má rychlost, m4 a je to aimer.. Jsi na mapě jb_snow a jsi u podchodu ppod zbrojkou... Aimer tam odtud vylítne a stačí mu 5 vteřin aby tě sundal a ještě má 100 hp a možná víc... A to vše jen kvůli tomu, že má rychlost " .....

Lynviy
28-04-12, 20:54
Otazníků a teček si víc udělat nemohl, že?

K tématu:
Záleží co máš za CT, a zrovna na jb_snow nebo jb_mountains ti při útěku moc HP nezbyde (pokud neutečeš nějak mazaně), tam ses rád, že utečeš, a vezmeš scout/mp5/brokovnici (v případě, že u scouty není zakempený CT). Ale k čemu ti to je? Vezmeš zbraň a přídeš o rychlost, pří útěku od CT ztratíš ještě pár HP, a pokud ztratíš víc jak 100, tak by bylo lepší mít tu rychlost pořád.

Morgann
28-04-12, 22:13
Tak hele máš 16 tisíc kupíš si drogy a utečeš pro gunu schováš ju kupíš jsi zvon a jsi rychli :)

The Frisco
29-04-12, 11:22
Tak například udělat,že po sebrání zbraně/granátu rychlost zůstane,ale jak zabije jednoho dozorce,o rychlost přijde.

bodkociarka
29-04-12, 11:25
Je pravda, že na Jb_snow a mountains sa tažko uteká, osobne stratím tak 50 HP pri úteku podchodom, a max 30 HP s bočnými vchodmi.

*NPSM*P!!!!n3r
29-04-12, 11:43
Otazníků a teček si víc udělat nemohl, že?K tématu:
Záleží co máš za CT, a zrovna na jb_snow nebo jb_mountains ti při útěku moc HP nezbyde (pokud neutečeš nějak mazaně), tam ses rád, že utečeš, a vezmeš scout/mp5/brokovnici (v případě, že u scouty není zakempený CT). Ale k čemu ti to je? Vezmeš zbraň a přídeš o rychlost, pří útěku od CT ztratíš ještě pár HP, a pokud ztratíš víc jak 100, tak by bylo lepší mít tu rychlost pořád.

Ne nemohl... Navíc, já mluvím o tom když jsem sám.A jak chceš utéct mazaně ? Spíš naopak, vždycky neztratím víc jak 50 hp.Přesně tak, když už máš gunu, tak bys chtěl ještě rychlost ? Nesmysl+ vždycky si můžeš dobýt,zvlášť na jb _snow..
E: Já bych to nechal tak jak to je.

Lynviy
29-04-12, 11:53
Ty nechápeš o čem mluvím. Koupím 200 HP + rychlost, při útěku ztratím 150 HP (příklad), sebráním guny přídu i o rychlost, v případě, že na mapě nejsou lékárničky, popřípadě jsou ve zbrojnici, kde je kempící CT, tak si v prdeli (slušně řečeno).

EDIT: Takže sis vlastně tohle koupil na nic, jen s tím, že budeš mít 50 HP a přídeš o 12 000.

*NPSM*P!!!!n3r
29-04-12, 11:56
Nj, ale to nejsi moc dobrej hráč když dokážeš ztratit 150 HP.Musíš si o načasovat.Když ti něco nevyjde jsi "v prdeli" jak si tu sám napsal.U vězeňských pomůcek bych tu rychlost nechal, ale u guny už ne...

E: eště jsem se chtěl zeptat.Když se hraje jánodšík a já zakázal všechno a ještě podvádět.T si koupí drogy, což je vlastně vězeňská pomůcka+podvádí.Takže ho za to mám zabít nebo ne ? Já za to nezabíjím, ale ozývají se protesty, že je to nadržování

The Frisco
29-04-12, 11:57
Nikomu to do teď nedělalo problém a je to jen tvá vůle,jestli si ty drogy koupíš nebo ne.

Lynviy
29-04-12, 11:59
Nj, ale to nejsi moc dobrej hráč když dokážeš ztratit 150 HP.Musíš si o načasovat.Když ti něco nevyjde jsi "v prdeli" jak si tu sám napsal.U vězeňských pomůcek bych tu rychlost nechal, ale u guny už ne...

S tím počtem HP je to nevyzpytatelný, prakticky záleží na CT teamu a na mapě. Ale tu rychlost bych nechal pořád a kdyby si přežil do dalšího kola, tak to nechat jako u pomůcek, a nechat rychlost, popřípadě těch pár zbylích HP.

EDIT: U toho jánošíka bych to nestřílel, a koupení drog zakázat nemůžeš. Podvádění to není, může si to koupit absolutně každý, kdo na to má peníze.

*NPSM*P!!!!n3r
29-04-12, 12:05
Jo s CT teeamem souhlasím, i s tou mapou.Rychlost a zbylé HP z těch drog bych tam taky klidně nechal.Jenže stejně si furt myslím, že když má T drogy+rychlost+100 AP+150 HP+(zhruba co mu zbyde po útěku)+ gunu...Tak to mi přijde jako ironman. Nebylo by možné ho zabít.Prostě po sebrání guny bych tu rychlost nechal zmizet, ale u granátu,sekáčku,trubky,zvonu bych to nechal jako kdyby neměl nic, prostě jen drogy.Jakmile to T vezme gunu, rychlost by automaticky klesla na normál nebo by mu to vrátilo na100 hp, aby to bylo vyrované s CT.

Lynviy
29-04-12, 12:10
Armor mají i CT, to bych tak nehrotil. Leda udělat tohle: Když bude mít T v rukách ty pomůcky/nůž/granaty, tak rychlost nechat, a kdyby sem si přehodil do ruk gun, tak rychlost se sníží, ale pořád, kdybych přehazoval, tak by se rychlost takhle měnila.

*NPSM*P!!!!n3r
29-04-12, 20:52
To taky není špatný nápad...

Bandita
01-05-12, 21:25
Pravdu má Frisco. Máš rychlost dokud nezabiješ dozorce. Bylo by to asi nej řešení.

*NPSM*P!!!!n3r
02-05-12, 19:36
Nejlepší řešení by bylo ty drogy nechat tak jak jsou ..

Pallo
04-05-12, 10:26
jedina vyhoda drog je 200 HP rychlost potrebujes len na utek :DDDDD

*NPSM*P!!!!n3r
04-05-12, 16:19
Prosím neotvírej něco co je staré už 3 dny... Už se to stejně neřeší, pokud vím, tak žádné změny nenastaly a jsem za to rád..