PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Hráče: Nigga



Bortlik
26-08-19, 18:02
Dobré odpoledne.
Dnes bych chtěl nahlásit Hráče: Nigga

Došel jsem na server, kde začíná nové kolo.
Start kola se řeší Freekilly a po té se sajmonuje.
Simonem byl pán Nigga který prohlásil spodní cely do boxu.
Tak učinily po té řekl horní cely do boxu krom cely se zbraní...No a já jakože hráč DemoSon. došel jsem do boxu a mojí spoluhráči tvrdě vydělávali peníze na to aby si nakoupily pomůcky na Ctčka, tak z ničeho nic umřeli.

Ptáte se proč ? -Protože pán Nigga zavelel puštěná klávesnice, ale nebyl žádný příkaz na box.
A pán Nigga normálně naběhl na box a mojí hráči co byli trochu natěšeni že došly do boxu do sebe boxovaly řezali se tam zuby nehty, tak došlo k zabití 6 hráčů to je dvojnásobný MFK

Demo Here : http://leteckaposta.cz/380050720

Považuji to za Demenci u CT takže prosím konkretně Pána Admina: Fellowa aby jsi svého kamaráda prošetřil a dal mu trest :))))) cya

DemoSon.

KajSinek
26-08-19, 18:23
Zdravím,
1. Fellowovi dajte už pokoj.
2. Nigga sa k tomu správne vyjadril a nezdržoval tak priebeh ďalšieho kola.
3. Mýliš sa ty a nie on. Povedal pustená klávesnica -> t.j. nemáš nič tlačiť, čo sa na klávesnici nachádza....nachádza sa tam tlačítko na box? Áno. Mali mať pustenú klávesnicu a byť u zadnej steny v boxe? Áno. Zabil právom? Áno. Porušil pravidlo 19? Netuším, keďže je tam iba to jedno kolo a netuším aký bol priebeh ostatných kôl.

Hráč z mojej strany nemôže byť zabanovaný, či nejak potrestaný. ;-)

Fellow
26-08-19, 18:28
:slap: stále tá istá pesnička dookola

A čo sa týka dema nebanovatelne

Bortlik
26-08-19, 18:34
Tak pardon že kolo teprve začínalo a už udělil mfk :)

Britny
26-08-19, 18:37
Si došel na server a první co bylo, že si psal do konzole record?

E: Vyjádření od Niggy


Ahoj, abych se k tomu taky nějak vyjádřil. Kolo možná začínalo, nicméně mapa už se blížila ke konci a každé kolo předtím byly vzpoury, furt a furt dokola jenom vzpoura. Nemám ve zvyku fragovat, nebo dávat reakce, ale když je každé kolo vzpoura, tak už mě to taky nebaví.

Kdyby jste poslouchali mé příkazy a zákazy, tak by se nic z toho nestalo. A již na serveru jsem ti vysvětlil, jak to s tím boxováním je, tak nevím proč jsi posílal tuto stížnost, když zde budeš mít stejné vyjádření od adminů.

A děkuji Britny, že mi umožnila se k tomu vyjádřit.

Grakon2702
26-08-19, 23:42
Zdravím. Na základě důkazového materiálu jsem usoudil, že hráč JustDoItNigga nesplňuje podmínky pro ban.

Fast212
26-08-19, 23:53
Zdravím. Na základě důkazového materiálu jsem usoudil, že hráč JustDoItNigga nesplňuje podmínky pro ban.

Starý grakon v akcii :laughing1: Napísal by si mi prosím PM prečo už nejsi lišák ale len SA? :D K sťažnosti, tiež sa priklánam ku kolegom. Bolo to tu vela krát že pustená klávesnica znamená aj zákaz boovať kedže box je primárne nastavený na ENTER.

Britny
26-08-19, 23:59
Kamíkové admini niggy se shodli, že to není na BAN, tudíž vyřešené.

LOCK