PDA

Zobrazit normální verzi : VIP systém



Kaco
07-09-19, 15:11
Vo *VIP* výhodách je napísané "Vyrovnávač týmů Vás nebude přesouvat". Dnes som hral JB a 2x ma to koplo od CT pričom ja mám zakúpené *VIP* a hráča čo bol u CT a nemal *VIP*, ho to nechalo tak. Poprosím fixnúť.

Masif
07-09-19, 15:40
jo taky se mi to stává ,, i na d2only,
i když nejsem v overu...

Fellow
07-09-19, 16:00
Ahoj, na JB pri nepomere to presunie hned prveho hráča ktorý umrie u Ct ako prvý alebo ten ktorý napoji naposledy.. aspoň myslim

Kaco
08-09-19, 13:32
Ahoj, na JB pri nepomere to presunie hned prveho hráča ktorý umrie u Ct ako prvý alebo ten ktorý napoji naposledy.. aspoň myslim

Ahoj, viem, je mi to povedomé, ale keď už som si to *VIP* kúpil tak by som mal mať nejaké tie výhody. Myslím že hra by mala zaznamenávať kto má a kto nemá *VIP*. Prvého by to malo kopnúť čo nemá *VIP*. Keby všetky CT mali *VIP* nepoviem nič lenže bol tam týpek čo ho nemal a malo to jeho kopnúť aj keby som zomrel pred ním a až potom on (môj názor).

Grakon2702
08-09-19, 13:33
To nezní jako špatný návrh. Uvidíme, co na to Kotel.

N1HiL
08-09-19, 13:45
Zdravím.

Na furiene ma to tiež prehadzuje napriek tomu, že vlastním VIP.

Ale je to tu už dlhšiu dobu, stretol som sa na viacerích serveroch s takýmto problémom.

Mocho
08-09-19, 20:29
Jak napsal Fellow tak to na JBčkách funguje už od 2013/2014 takhle a ani si nemyslím, že se to od té doby měnilo.

Samco
08-09-19, 22:05
Ahoj, na JB pri nepomere to presunie hned prveho hráča ktorý umrie u Ct ako prvý alebo ten ktorý napoji naposledy.. aspoň myslim

Na väčšine serverov je to presne takto (nehľadiac na VIP).

Britny
08-09-19, 22:24
Ono taky záleží, kde to kotel nastavoval. Toto mělo být primárně na aimu, ne na jiných servrech. Tehdy jsem o to žádala hlavně na d2, kam to všude dal to nevím, ale co jsem hrávala mega, aim, awp, nikde mě to nepřehazovalo. Na JB by tohle snad ani fungovat nemělo, jak jsem psala, bylo to spíše na prosbu ke střílecím serverům a jako primárně d2 - i když i tam se občas stane, že se to přesune, ale je to minimálně.

Upřímně do ted si nikdo nestěžoval ohledně JB a tohoto případu, protože pokud se napojíš jako last a pak je méně T, tak je to zase nespravedlivé vůči těm co byli u CT dřív.

Kaco
09-09-19, 14:01
protože pokud se napojíš jako last a pak je méně T, tak je to zase nespravedlivé vůči těm co byli u CT dřív

Sorry ale toto je podla mňa hlúposť. Keď už som si to *VIP* kúpil, chcel by som mať/cítiť nejaké tie výhody a toto by sa malo zmeniť. Viem Kotel nechcel robiť veľké rozdieli medzi classic-hráčom a *VIP* ale keď už tak aspoň toto nech sa upraví.

Kotel
09-09-19, 18:53
Dle kódu by to fungovat mělo. Zjistim, kde je chyba.

Fast212
09-09-19, 20:16
Nemyslím že na JB to je zle... Pri nepomere jak sú 4 CTčka a Tčiek je len 9 tak automaticky prvý ktorí umrie je prehodený k Tčkam. Nemyslím si že práve tu by sa mal robit rozdiel, či hráč má alebo nemá VIP, kedže je to nastavené tak aby to čo najmenej ovplivnilo chod hry. A pre info, vždy jak som mal VIP tak nech som bol na akomkolvek servery na každom ma to sem tam prehodilo.

N1HiL
09-09-19, 21:08
Dle kódu by to fungovat mělo. Zjistim, kde je chyba.

Ďakujeme ak to spravíš.