PDA

Zobrazit normální verzi : SoDy-san (jiny hrac) --> DinGo



SodierCZ
07-09-19, 20:07
Vypis z konzole:

[indent]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 271334)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Cheating na NS'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < SoDy-san >
[AMXBANS] Tvuj nick: ox SoDy;
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:196368536
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:196368536
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): *censura :)*
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: *censura :)*
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < DinGo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide

DinGo
07-09-19, 21:05
??

SodierCZ
07-09-19, 21:06
Nevidím zde poznámku kterou jsem k tomu psal tak ji raději napíši znova.
Poznámka:
Dostal jsem ban neprávem za cheating na NS (cheatoval bratr, ale jelikož máme stejnou ip tak jsem dostal ban i já na steam), ale o to mi nejde to jestli unban dostanu nebo ne je na vás. Minimálně bych vás rád požádal aby jste zamazali nebo odstranili moji ip z banu jelikož mi pomoci ní někdo vypíná internet.

Děkuji SoDy.

SodierCZ
07-09-19, 21:53
btw k čemu tam je
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
když jsem dostal ban na steamu ked cheatoval někdo jiný na NS ?.

Britny
08-09-19, 01:56
Podle logu jde těžko dokázat, že jste dva, není tam žádná doba, ve které třeba hráte ve stejný čas, nebo na jiném serveru, všechno jde z HnS. Takže první ban padnul na NS a vzhledem k tomu, že steam je používán i zároven s NS, tak z toho důvodu byl i on zabanován. To co píšeš, je pro hráče, kteří hráli POUZE na NS a steam je jejich 2. šance a nevlastnili ho. Chápu tvou situaci, že můžete mít sdílenou IP a možné to je, ale hrozně moc takových případů zdě bylo.
IP se dá z banlistu klidně odstranit, ale to ti asi bude k ničemu, dá se vyhledat i přes chatlog. A pokud ji už někdo zná, tak je na to dost pozdě. Ale musela by se odstranit, jak z NS, tak ze steamu, ale jak jsem již psala, dá se zjistit bohužel i jinak. Což já osobně jsem navrhovala, aby byly veškeré IP už skryté a pouze pro adminy, no bohužel.
Na NS musí IP dát pryč Grakon a na steamu Dingo, nebo někdo kdo má přístup na banlist.

Grakon2702
08-09-19, 11:51
Zdravím. IP adresa je důležitý údaj, díky kterému můžeme v budoucnu zjistit, zda znova neobcházíš. Se smazáním tedy rozhodně nesouhlasím.

Britny
12-09-19, 02:59
Admini se shodli, že mazání IP je v tomto případě a všeobecně už zbytečné a taky je to pro nás potřeba, dokud nebude IP v banlistu skrytá. Tímto bych tvou žádost uzavřela.

LOCK