PDA

Zobrazit normální verzi : Consantine (jiny hrac) --> :_Koprakek_:



Wiktor1
08-09-19, 13:20
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 271326)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '335125'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Consantine >
[AMXBANS] Tvuj nick: Wiktor
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:350244397
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:350244397
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.163.91.212
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.163.91.212
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na





Poznamka:






Chtel bych se vyjadrit.. At uz to zni jakkoliv.. Chci se omluvit, priznavam, ze ban byl udelen pravem a mrzi me to. Pokud tu je sance o unban, tak vas prosim, chci hrat normalne,spravedlive.. Ano, udelal jsem chybu s pouziti cheatu atd.. Ale opakovat po unbanu se to nikdy nebude.. Chci si zahrat a menit counter strike dle poratlu se mi nechce.. Vzdy jsem byl zvykli na vas portal. Dekuji za vyslechnuti.. a jeste jednou se omlouvam.

Grakon2702
08-09-19, 13:23
ss

Wiktor1
08-09-19, 13:30
Je dobré, že tu jsou aspoň takové možnosti. Samozřejmě v nejbližší době si koupím originální verzi hry CSKO. To, co jste napsal tak je pravda. Chápu, že lidi které cheatují tak nejen kazí hru ale i ten dojem z té hry. Ačkoliv jsem to také porušil tak plně chápu vaše rozhodnutí. Nelze mi dát unban za něco, co defakto největší porušení pravidel. Mrzí mě to, nelze abych řekl, že jsem to neudělal. Myslím si, že osobně je špatné lhát, když se to tak lehce dá poznat. Beru to jako další šanci a varování. Zkoušel jsem to poprvé a určitě naposled.

Koprakek
08-09-19, 14:13
Super omluva, jen dodám že to nebylo poprvé ale tvé cheatovani bylo dvou denní, poprvé jsi poté vše vypl, následující den jsi měl zase vše zaplé.
VIP kod si můžeš potom aktivovat i na orig. cs, nemusíš jej kupovat znovu.