PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie 1 & 2



Killer Bee
08-09-19, 20:39
Mno hello ptal jsem se několika lidí proč se zrušily Classicke servery ZM kotelny a když tak zkusit vrátit aspoň jeden server zpět ano vím ZM apokalypsa atd už lidi ani nehrajou ale dál bych šanci obyč classic ZM serveru hledal jsem na různých portálech cs1.6 ZM servery ale podobný tomu co jsme měli dříve tady nenašel.. :/


Díky za odpověd.

Kotel
08-09-19, 22:47
Nejvíc podobný je tomu server zombie revolution, ale bez dostatku hráčů to nemá význam a boti neumí lézt do kempů. Leda by se na to udělaly waypointy, ale myslím, že to nemá smysl.

Fast212
08-09-19, 22:58
čo ja viem, myslím že keby sa klasické ZM znova nahodia, tak aspon zozačiatku by tam bolo dost ludí... Csko som začínal hrávať práve na tomto mode a keby sa sem znova pridá, rád by som ho aktívne hrával, a myslím že je tu viacej ludí ktorých by to bavilo :happy:

Killer Bee
08-09-19, 23:58
Je to podobný ale není to ono plus jak píše fast taky jsem se sem v podstatě po delší pauze vratil a měl chuť hned jít na Zm a bum ono není =/ plus taky bych tam aktivně hrál jako za starých dobrých časů <3

Revan
09-09-19, 15:38
Ja by som bol aj za. Zm classic bol vlastne upravený Zm Plague a tým pádom aj jedinečný. Revolution a Escape skapali, lebo to bolo o tom istom a takých serverov v asi 50x lepšom prevedení je všade kopa. Ak by sa botom nastavilo liezť do kempov tak by to za skúšku stálo. Keď tak pridať ešte aj na skúšku nejaký nový mód typu Zombie Plague 5.0.8 so zbraňami, sand bags atď.

Samco
09-09-19, 18:44
Už by to nemalo zmysel. Aj minule, keď sa to navrátilo, sa to neosvedčilo a ten server bol v poslednom čase stále prázdny (max. čo som zazrel, tak to bolo 5 ľudí, ale ešte dáávnejšie).

Revan
12-09-19, 23:05
Už by to nemalo zmysel. Aj minule, keď sa to navrátilo, sa to neosvedčilo a ten server bol v poslednom čase stále prázdny (max. čo som zazrel, tak to bolo 5 ľudí, ale ešte dáávnejšie).

Tak jasné ale ber to aj tak, že radšej mať 2 servers zm (zm classic a zm escape) kde bude aspoň raz za čas niekto než revolution a bla bla bla módy čo sú už rok po smrti. A ako som navrhoval tak skúsiť nejaké nové módy by nezaškodilo keďže hentie dead majú 0 aktivitu za celý rok.

sUch
14-09-19, 09:14
Už když to kotel stáhl, jsem věděl, že bude otázka času, než někdo napíše, ať se to vrátí :gabe:

Těd fakt. Asi 3 týdny před tím, než classic zmizel, jsem věděl, že tam nikdo není a chtěl jsem najít nějakou partu lidí, která by se domluvila na nějakém datumu, že si půjdou zahrát nějaký zombie mod. Aktivně jsem přes prázdniny hrál biohazard, protože se našli takoví, kteří i přes to, že se jim nedařilo a nadávali, hráli biohazard, protože věděli, že tam nikdo nehraje a byli rádi zato, že se našla i skupina 6ti hráčů. Občas jsme zašli i na escape. Byl bych i pro, aby se zm classic vrátil, ale uběhly by 3 týdny (a to přehádím) a nikdo by tam nehrál. Já bych dal zm classic na rezerv a každý by si ho mohl zahrát s kým by chtěl.

Fast212
14-09-19, 10:54
Za pokus by to aj tak stálo :D Keby sa tam dal spraviť aj rank na oddelene killy ZM/CT ja bych sem kludne aj voláke to eurko na VIP hodil do súťaže, napr. 1. Rank za CT-3 mesiace VIP 2. Rank za CT-1 mesiac VIP. 1. Rank za ZM- 3 mesiace VIP. A mohlo by to trvať 2 3 mesiace.

E: Tretie miesto som nezabudol :D tak ako som to napísal by som to spravil, ale pochybujem aj tak že sa to pridá... Ako bol by som rád ale treba byť realista.

sUch
14-09-19, 11:52
Asi tak... Byli tu takoví jako Syrius, VAJCO a jiní, které si pamatuju a hráli to pro zábavu, no je to nějaký ten rok co tu s námi už nejsou a nehrajou.
Ten server měl smysl, když byl plný. Dej tam rank a příjde tam max. 10 hráčů JEN kvůli VIP, ale pak si zkus představit, co se stane, když bude last.

Btw. asi si zapoměl přidat 3. rank.

1. Rank za CT-3 mesiace VIP 2. Rank za CT-1 mesiac VIP. 1. Rank za ZM- 3 mesiace VIP.

E:
(max. čo som zazrel, tak to bolo 5 ľudí, ale ešte dáávnejšie).
Mám takový dojem, že jsem to byl já s NiGgou a ještě s někým :D

Asiimovíček
15-09-19, 19:57
Nejvíc podobný je tomu server zombie revolution, ale bez dostatku hráčů to nemá význam a boti neumí lézt do kempů. Leda by se na to udělaly waypointy, ale myslím, že to nemá smysl.

Tak POD-Boti mají weypointy, které jim říkají, že tam mají camp ?
Pokud jsou to tedy POD-Boti, klidně bych je udělal pro pár map.

Samco
17-09-19, 20:20
To, že tam nebol rank malo svoje opodstatnenie a "čaro". Určite aj toto sa podpísalo pred rokmi pod extrémnu vyťaženosť tohto módu, kedy bývalo v špičke 5 nafullovaných serverov po 30 ľudí.

∂αякηєѕ
01-10-19, 01:27
Taky bych byl Pro aby se dal aspon 1 obič zm server byl to můj oblíbený server.

Samco
06-10-19, 19:19
Taky bych byl Pro aby se dal aspon 1 obič zm server byl to můj oblíbený server.

Kľudne aj namiesto Revolutionu a Apokalypsy. Možnože by to aspoň o trošku dvihlo čísla návštevnosti zombie serverov. :D

sUch
08-10-19, 19:17
Možnože by to aspoň o trošku dvihlo čísla návštevnosti zombie serverov. :D

Co si budem. Možná 5, max. 8 hráčů se tam objeví (někdy), ale nikdy už to nebude mít ty grády jak v roce 2013/15. :-(

killer28
13-11-19, 16:18
Znova som začal hrávať 1.6 a samozrejme som chcel ísť na Zombie pripomenúť staré dobré časy plánoval som to hrať aktívne ale server nejde je to sklamanie.Hľadal som aj iné servery zombie ale žiadny sa tomuto nevyrovná všade sú len nejaké lasery a podobne proste je to už moc premodované. A podľa toho čo tu čítam by sa tam našlo viacej ľudí ako 5-8. A ako tu už je aj napísané apokalypsa a revolution sa môžu kľudne zrušiť nikto to nehráva a ani hrať nebude jeden ZM server by sa nahodiť mohol.

Dakota
15-11-19, 08:55
Nešlo by to klasické ZM vyměnit za jeden z těch který běží a nikdo tam nehraje?

Slezinak
19-11-19, 08:19
Ako si pamätám tak staré zombie kde sa kempilo v bunkroch boli topka + veľa ľudí si iba kvoli tomu kupovalo VIPka... skúste nahodiť aspoň jeden zombie server ale taký ako to bolo za starých čias keď boli 3 zombie servery zaplnené.