PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na Demenci Admina



Bortlik
12-09-19, 19:57
Ahoj dneska jsem byl na jailu kde byl admin jménem Vajgl STEAM_0:0:45055816 CZ dal atrakci autičkový race byl na čáře jeho příkazy pomátl všechny ct a na jeho příkaz muže te začít tuhle atrakci zabil všechny vězně.
Ale nedošlo mu že dal mfk protože nadržoval poslednému hráči co bol zabit tím pádem dostal pp a dal si volný den.
Řekl jsem mu že je to blbeček a dostal jsem ban za to že jsem měl pravdu. Děkuji za kvalitní správce na serveru gg:)
MOmonSon.

Grakon2702
12-09-19, 20:06
Ahoj. Bez dema nebo přiznání admina s tím nelze nic dělat.

Penegal
12-09-19, 20:14
Ahoj,

k objasnení situace.

Jednalo se o kombinaci příkazů:
zacnete na slovícko: brambora.
Kdo nezacně s atrakcí do 2. vteřín po jejím zahájení bude zabit.
Dále jsem zahájil atrakci příkazem:
Přikazuji vám zahájit tuto atrakci. ( Příkaz ruší zákaz )

nikdo neodstartoval a tak byli vsichni 4 hráci zabiti.
vrazdění nebylo systematické ale full out do davu takže k záměrnému nadrzování nemohlo dojít.
Další kolo bylo nehledě na situaci HVD.

K banu:
V následujícím kole začal býl zabanovaný hráč agresivní a vulgární vůči mé osobě a neupustil od svého jednání ani po opakované výzvě.
Byl mu tedy udělen hodinový ban.

Děkuji za pozornost.

Bortlik
12-09-19, 20:18
Hvd se dalo protože jsem upozornil že jsi dal Mfk a bylo to zbytečný, takže tvoje Demence je na pravém místě :)

Grakon2702
12-09-19, 20:19
Tím pádem je vše v pořádku. Jen ta záležitost s posledním hráčem se opravdu nedá řešit tak, že Simon to prostě vyfulloutí a náhodný vězeň bude mít PP. Musí se to řešit jinak. Když ale bylo HVD, tak je nakonec vše v pořádku.

Fast212
12-09-19, 21:14
nikdo neodstartoval a tak byli vsichni 4 hráci zabiti.
vrazdění nebylo systematické ale full out do davu takže k záměrnému nadrzování nemohlo dojít.
S týmto jediným nesúhlasím, aj ked to neni zámerné nadržovanie poslednému hráčovi nič to nemení na fakte že mu nadržované bolo... Ostatné tu je vysvetlené + ban OK.