PDA

Zobrazit normální verzi : Comm + swatuv stit



^nismo
16-09-19, 10:48
Po zabiti classy SWAT si comm muze nechat štít kterej dropne. Někdo fix pls. Celkem op když vyběhne comm s full kondičkou a ty ho nezastřelíš nebo mu nedáš slow kvůli štítu.
screeny hodím až budu doma, jsem na cestě.

Kotel
17-09-19, 19:40
Beru to jako random výhodu.

^nismo
17-09-19, 20:22
Beru to jako random výhodu.

Here it comes again.
Výhoda pro comma, ne pro toho co proti němu hrají.
Max lvl či full kondička + štít, jak ho chceš hitnout?
E: ofc nepíšu že štít je nějak extra op, ale představ si to. Vyběhna na tebe něco s kondičkou 120 (idk kolik má comm max), a má ten štít daný tak, aby ho nic nestřelilo.
Nepříjde ti to tak trochu jako unballanced bullshit? Zkus se nad tím plsky zamyslet a nějak to fixnout.

Grakon2702
17-09-19, 20:45
Že bych to zase začal hrát a začal expit comma? :D

radim5275
23-09-19, 18:32
Můžeš střílet na nohy, demo - dynamit, fs - rakety.

^nismo
24-09-19, 14:42
Můžeš střílet na nohy, demo - dynamit, fs - rakety.

To je z jedný strany pravda, ale co když na tom nemám levely? Je mi k ničemu demo nebo fs když nemám inteligenci na clear kill. A i když mu dám slow, dá si před sebe štít a běží si s kondicí deset miliard dál. Chápeme se? Příjde mi to hrozně unfair..

Indian0
24-09-19, 15:17
To je z jedný strany pravda, ale co když na tom nemám levely? Je mi k ničemu demo nebo fs když nemám inteligenci na clear kill. A i když mu dám slow, dá si před sebe štít a běží si s kondicí deset miliard dál. Chápeme se? Příjde mi to hrozně unfair..

Ak sa spomalí awp, swat, guľomeťák a zníži sa dmg u scoutky, shartshootra počet nábojov tak potom sa kľudne môže fixnúť aj tento bug.

^nismo
24-09-19, 20:16
Ak sa spomalí awp, swat, guľomeťák a zníži sa dmg u scoutky, shartshootra počet nábojov tak potom sa kľudne môže fixnúť aj tento bug.

Thats fucking true.. Ale je haluz že to bylo před resetem balancnuty. Jako sry, ale je celkem overkill mít na základním sniperovi s nulovým lvlem 50 intu a speed jako comm za stara.. :)
Ale co už. S tím serverem nikdo nic neudělá protože tohle všechno upadlo. :) A navíc, jak to tady chodít, tak nikdo neposlouchá komunitu a aktivnější playaz co tam hrají.