PDA

Zobrazit normální verzi : Ako zbaliť dievča :D



After
27-04-12, 20:35
Ako prepačte že to pišem sem ale neviem kde inde. Čital som asi všetky forum na tuto temu ale ani jeden nieje taky ako môj pripad.. Ona je moja spolužiačka.. Nebudem vám klamať a poviem vám rovno že mám 14 rokov. Takže chodíme spolu do triedy už 8 rokov už sme spolu raz "chodili" ale to bol iba tký internetový vzťah bolo to v 5 ročníku. Po tom čo sme sa rozišli asi po 2 mesiacov na ňu stále neviem zabudnúť. Už som jej aj písal na Facebooku či so mnou zase nechce chodiť ale ona sa vždy s toho vyvlečie a neodpovie na otázku.. Musím priznať že v škole veĺmi nehovoríme .. Ja sa bojim toho že keď sa to znova spýtam že pokazim to naše "kamarátstvo" a už sa na mňa ani nepozrie.. ( Minule som si všimol že na mňa pozerala :clap: samozrejme to neznamenaá asi nič :D ) . Tak prosím poraďte čo by ste robili na môjom mieste vy.. ( ja ju mám veľmí rád) ..

Ospravedlňujem sa za moje chyby.

Giussepe
27-04-12, 20:44
Vyser se na ní. Po světě běhá holek jak sraček a když se jí na něco ptáš a ona ti neodpovídá tak zjevně o tebe nemá zájem.

zavo
27-04-12, 20:49
Hlavne ju stale neotravuj s nejakymi otazkami co by aj teba otravovali. Zacni snou hovorit o niecom co bavi vas oboch(co mate spolocne). A bezdak ma pravdu zacni s nou hovorit mimo internet. (neviem co chces za vztah ak sa snou nebudes rozpravat v normalnom svete). V triede nesmies byt ako vsetci ostatny, musis v niecom vynikat(byt niecim zaujimavy).

Vyser se na ní. Po světě běhá holek jak sraček a když se jí na něco ptáš a ona ti neodpovídá tak zjevně o tebe nemá zájem. - alebo cakala pridlho kym posunies ten vztah do realneho sveta.

yadort
27-04-12, 20:49
na tvrdo bych se jí zeptal v realu kamošu :D
EDiT: jak píše zavo a pak to co píšu já :-)

Giussepe
27-04-12, 20:52
Nebo skus tohle:


http://www.youtube.com/watch?v=Q9Y_YQn6ygs

After
27-04-12, 20:53
Hlavne ju stale neotravuj s nejakymi otazkami co by aj teba otravovali.
no veď to že ja ju vôbec neotravujem :)
edit: Bezdak- chápem ale ona je stale so svojimi kamaratkami a ja ich nemusim :..

cYtronka
27-04-12, 20:53
Choď s ňou von, najdite si spoločné témy, určite máte aj spoločných kamarátov :) .. Určite medzi vami preskočí nejaká iskra, A akk je zadaná alebo vôbec niesi jej typ tak sa na to vyser, po svete beha určite veľa dievčat nie len táto jedna.. Určite na ňu zabudneš ľahko, ale s tvojho prípadu neviem či to je láska, to musíš vedieť ty :D ;)

yadort
27-04-12, 20:54
tak to si CHudák

After
27-04-12, 20:58
Choď s ňou von, najdite si spoločné témy, určite máte aj spoločných kamarátov :) .. Určite medzi vami preskočí nejaká iskra, A akk je zadaná alebo vôbec niesi jej typ tak sa na to vyser, po svete beha určite veľa dievčat nie len táto jedna.. Určite na ňu zabudneš ľahko, ale s tvojho prípadu neviem či to je láska, to musíš vedieť ty :D ;)
No zadaná nieje a ona býva v inej dedine ako ja :P ale ďakujem za radu.. ako vysral by som sa na ňu ale môj pocit my to nedovoli :)
Edit: Painter:- ďakujem

cYtronka
27-04-12, 21:01
Zo svojích skúsenosti ti vravím, vyser sa na ňu.. poznám to :D.. jeden chlapec zo školy ma otravuje už vyše 2roky, začal kôli mne cvičiť a tak dalej.. nieže by sme si nerozumeli ale..necítim k nemu nič viac ako kamarátsvo, tak isto aj ona k tebe (myslím) .. Skús sa zamerať na nejaké iné dievča, alebo to nechaj tak .. časom spoznáš inú :D ;) za málo :D

cYtronka
27-04-12, 21:02
A ak to je nejaka namyslena trupka tak ruky preč od nej PFFFFFF :D ..

After
27-04-12, 21:07
A ak to je nejaka namyslena trupka tak ruky preč od nej PFFFFFF :D ..
:D tak ako namyslena neni :) ale ďakujem :P skusim na ňu zabudnuť Alé myslím že aj ty poznaš ten pocit :P :)

ace
27-04-12, 21:28
Zabuda sa tazko, hrozne tazko.

Lallinka
27-04-12, 21:31
Čoveče co řešíš? :) Je ti 14, máš všechno ještě před sebou :). Třeba si najdi novej koníček nebo zálibu a třeba tam narazíš na jinou slečnu :)

After
27-04-12, 21:32
Čoveče co řešíš? :) Je ti 14, máš všechno ještě před sebou :). Třeba si najdi novej koníček nebo zálibu a třeba tam narazíš na jinou slečnu :)
Ja viem :D :) ale chcel som vedieť aj názor ostatných čo by spravili oni :) ale ďakujem :D

BiA Fz
27-04-12, 21:46
Co mu to radíte :D Já bych ti doporučoval zkusit se skámošit s nějakejma jejíma kámoškama a pokud by byla nějaká přijatelná, tak s ní začít (třeba i) chodit :D Protože 1) pokud se s jejíma kámoškama nemusíš, tak pro ní to je BLOK, nebude s tebou chodit protože by kámošky říkali "ona chodí s tím Joudou co hraje csko" :D a 2) všichni lidi chtěj obecně cokoliv víc, když to má někdo jinej :-))
Beru to podle sebe, taky by pro mě bylo těžký chodit s holkou o který třeba kluci řikaj že smrdí nebo když vidim že nejsem sám kdo po ní jde tak se pak taky víc snažim :-/

Shinigami
27-04-12, 21:58
Má pekné kamošky?

Amazing-Zajic
27-04-12, 22:07
Má pekné kamošky?

:D

Karl0s
27-04-12, 22:19
pořádně na ní lehni a je po problémech

grEy
27-04-12, 22:46
Normalne zober brokovnicu, zastrel ju tak z dvoch metrov, nech to ma rychlo za sebou. Naloz ju na tu barbie kolobezku, co mas v garazi a odcestuj s nou do Egypta.
A ak ti mam poradit normalne, tak sa na nic nehraj, proste prid za nou a spytaj sa jej, ako sa ma, ci by s tebou nesla von a tak. Ak nie, tak aspon budes vediet, na com si a ak hej, tak to iste. Ne ze by som bol v tomto expert, ale tak proste... som fenomen. Alebo sa este mozes obratit na magiho, ten mal take, o ktorych sa nam ani nesniva.

Charon35
27-04-12, 23:15
Čo Anonymouse zavreli Bravíčko poradňu? :D

Za 2 roky ideš na strednú. Za pár mesiacov o nej ani nebudeš vedieť.

Larodar56
27-04-12, 23:32
Čo Anonymouse zavreli Bravíčko poradňu? :D

Za 2 roky ideš na strednú. Za pár mesiacov o nej ani nebudeš vedieť.

Mě se v 7. třídě líbila jedna holka a líbí se mi do teď, tak pomlč.

Charon35
27-04-12, 23:41
Mě se v 7. třídě líbila jedna holka a líbí se mi do teď, tak pomlč.

Páčit sa ti môže, ale to neznamená, že ju "máš rád". Navyše na ZŠ. (ale budiš, sú aj výnimky)

bože to je debata. piatok večer no :smart:

AnnoyingGreg
27-04-12, 23:47
Kašli na ní. Jednou svojí SudLady najdeš.

zavo
28-04-12, 00:14
ak snou nehovoris dlhsiu dobu nema to velky zmysel. No mala nadej tam ja, dufam ak by si nieco zacal ze ta nepusti k vode(vtedy sa tazko zabuda).

After
28-04-12, 08:19
Má pekné kamošky?
Ták :D ako čo ti budem hovoriť :D veľmi pekné niesu :D
edit: ďakujem všetkým :D

Leryx
28-04-12, 13:42
Mě se v 7. třídě líbila jedna holka a líbí se mi do teď, tak pomlč.
Třídní? :think:

ZombieBot
28-04-12, 14:26
Nemá cenu se ptát přes FB/ICQ/SKYPE/SMS a podobné komunikátory - za to bych nakopával prdel, protože, pokud o tu slečnu stojíš, musíš jí to dát najevo - hlavně, musíš jí to říct do očí - a předevšim ne stylem ,,čau, budeš semnou chodit?"! Musíš na ní nějak vychcaně, nenápadně, procítěně - to zabírá.
A pokud ta holka je mrcha, nedoporučuju ti to ani zkoušet, protože jakmile se na ní uvážeš, a ona tě pošle do <> tak ti to asi přijemné nebude. Navíc, je lepší, když už tam holka nějakej vztah před tebou měla (tohle platí pro starší), protože pokud by ste spolu chtěli zůstat a ona by byla ještě nevyblblá, je možnost, že časem tě začne podvádět, a tak.
A proboha, neposílej jí do prdele, když se s tebou nevychrápe hned první den :D. Tomu dej taky čas. Mimo to, ty na to máš ve 14 letech celkem dost času.

Věř mi, neni mi už tak málo a už dost jsem toho zažil.

After
28-04-12, 15:17
Nemá cenu se ptát přes FB/ICQ/SKYPE/SMS a podobné komunikátory - za to bych nakopával prdel, protože, pokud o tu slečnu stojíš, musíš jí to dát najevo - hlavně, musíš jí to říct do očí - a předevšim ne stylem ,,čau, budeš semnou chodit?"! Musíš na ní nějak vychcaně, nenápadně, procítěně - to zabírá.
A pokud ta holka je mrcha, nedoporučuju ti to ani zkoušet, protože jakmile se na ní uvážeš, a ona tě pošle do <> tak ti to asi přijemné nebude. Navíc, je lepší, když už tam holka nějakej vztah před tebou měla (tohle platí pro starší), protože pokud by ste spolu chtěli zůstat a ona by byla ještě nevyblblá, je možnost, že časem tě začne podvádět, a tak.
A proboha, neposílej jí do prdele, když se s tebou nevychrápe hned první den :D. Tomu dej taky čas. Mimo to, ty na to máš ve 14 letech celkem dost času.

Věř mi, neni mi už tak málo a už dost jsem toho zažil.

hmm.. ďakujem :) Ták to skúsim :)

Morgann
28-04-12, 15:44
Třídní? :think:

Leryx :DDD

cibik
28-04-12, 22:15
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=401409676544426&set=a.107496855935711.13252.107438619274868&type=1&theater tot je najlepsi sposob :) za malo :D

MAGi
16-06-12, 19:32
Normalne zober brokovnicu, zastrel ju tak z dvoch metrov, nech to ma rychlo za sebou. Naloz ju na tu barbie kolobezku, co mas v garazi a odcestuj s nou do Egypta.
A ak ti mam poradit normalne, tak sa na nic nehraj, proste prid za nou a spytaj sa jej, ako sa ma, ci by s tebou nesla von a tak. Ak nie, tak aspon budes vediet, na com si a ak hej, tak to iste. Ne ze by som bol v tomto expert, ale tak proste... som fenomen. Alebo sa este mozes obratit na magiho, ten mal take, o ktorych sa nam ani nesniva.

No, klidne se ptejte.

Mars
16-06-12, 20:00
:DD znám svoje metody jak sbalit holku,ale dobre navrhy :)