PDA

Zobrazit normální verzi : Fotbalový míč



Larodar56
27-04-12, 23:29
Na jailbreaku je problém, že hráči využívají bug míče (soccer jamového míče) při duelu. Hráč co držel míč a byl postřelen protivníkem neutržil žádné poškození a to pokaždé co míč chytil. Takže by bylo dobrý kdyby míč automaticky zmizel při posledním vězni. Doteď to pár lidí zneužívalo, třeba takový Hectsss, který dostal i spešl...

zaludex
28-04-12, 02:03
Prosimtě teď jsme to zkoušeli a nic ten míč nedělá krom toho že překáží , nemá to žádný vliv v duel při PP.

Larodar56
28-04-12, 10:14
Ale má, ještě včera tomu tak bylo. Kdyby sis to aspoň přečetl pozorně a celý... Jdi radši někoho prozrazovat, že má falešný nick to ti půjde skvěle.

Lynviy
28-04-12, 12:29
A když ten hráč drží míč ve zdi, tak je prakticky nesmrtelný.

Morgann
28-04-12, 17:46
No dnes jsem hrál duel (deagl) a Cts mělo míč já ho sejmu a jenom odletí míč a jemu zůstáva stejný počet hp..

*NPSM*P!!!!n3r
28-04-12, 19:33
Kolikrát jsem takhle rohrál duel s nějakým nováčkem jen jvůli tomu, že si nechá soccer u sebe.Přesně jak tvrdí laro, nechal bych ten míč po posledním vězni zmizet..

RastaFarian
29-04-12, 16:12
Má to vliv na duel, například nějaké Téčko střelilo AWPčkem jednoho dozorce, který měl v tu chvíli míč a neubralo se mu vůbec HP.

DarkAspecT
29-04-12, 19:05
Má to vliv,jelikož má např T míč a CT ho trefí tk mu to neubere,jen odstřelí balon.

Prasacko
30-04-12, 16:52
Má to vliv na duel, například nějaké Téčko střelilo AWPčkem jednoho dozorce, který měl v tu chvíli míč a neubralo se mu vůbec HP.

Presne tak minule ked mal jeden hrač PP tak si vybral AWP duel s nejakym AFK CTčkom, CT malo loptu a T mu strelilo s AWP priamo do hlavy a ale CTcku to neubralo žiadne HP.... až ked donho strelil druhý krát vtedy mu to ubralo...

E: z toho by som usúdil že kto ma loptu je odolný voči jednej strele z hociktorej Guny.

Gejzik
30-04-12, 17:32
Aj ked by to zmizlo pri pp skodi to aj norm. Simon ma mic a ked urobia vzpuru zoberu mu len mic a on ich medzi tim killne ja by som dal ze by simon nastavil ze sa moze (boxnutim, strelenim) zobrat lopta hracovy (aj ked by sa to mozno dakedy zenuzivalo). Aj to mam problem ked som VD a simon mi da mic a ja ho stratim zoberie mi ho CT co je so mnou a nechce mi ho dat a keby boxnem je to utok na CT a ked su neni zap. MIC tak nic nezmozem iba chat (simon to dost casto ignoruje).

Kotel
30-04-12, 17:37
Muzu to upravit tak, aby to hrace s micem zabilo. Pak ti ho urcite rad da.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
30-04-12, 17:39
Muzu to upravit tak, aby to hrace s micem zabilo. Pak ti ho urcite rad da.

To by bolo dobré... :)

Prasacko
30-04-12, 18:04
Keď ma CT míč a boxnes donho nesi hľadaný ale zoberieš mu míč a neuberieš mu HP tak isto to je aj naopak.

Hectsssssssss
30-04-12, 18:27
Udelal jsem to jednou tak muzes jit vis kde a to ze je to bug zato nidko nemuze a ja toho NEVYUZIVAM tak tu nepiss takove blbosti !!!!!!

Kotel
30-04-12, 21:28
Pokud toho vyuzivaji ct, je to na ban, kdyz t, tak je muzou zabit.

bodkociarka
30-04-12, 23:27
Taktiež sa mi to párkrát stalo, bolo by dobre keby sa to opravilo

Gejzik
01-05-12, 10:15
Keď ma CT míč a boxnes donho nesi hľadaný ale zoberieš mu míč a neuberieš mu HP tak isto to je aj naopak.

Ja viem ale su dakedy aj take bugy ze do mna bolo CT a z 200HP mam zrazu 150HP.

hfsaa
01-05-12, 15:48
Jj tento bug funguje , využíva sa pri Ppčkach dosť často...

ProtectioN
24-06-12, 03:05
Já bych ten Soccer míč odstranil úplně. Zůstal bych u originálním JB miči. Je to lepší, soccer patří do "Soccer serveru" a ne do "Jailbreak serveru". Prostě originál je originál.. Je s ním i větší zábava, jak zmáčknete "E" tak vás to odhodí uplně někam jinam, kam nechcete a všichni se moc nasmějeme:). Ze soccer míčem bugnete přes stěnu a čus, je gól..

Tím chci říct, že bych Soccer úplně odstranil.

3k a Jerry
24-06-12, 07:53
Někdy se tam hodí jako je snow a mountains , ale proč ho používají když už tam jedem je mě hlava nebere.

Larodar56
24-06-12, 08:56
Já bych ten Soccer míč odstranil úplně. Zůstal bych u originálním JB miči. Je to lepší, soccer patří do "Soccer serveru" a ne do "Jailbreak serveru". Prostě originál je originál.. Je s ním i větší zábava, jak zmáčknete "E" tak vás to odhodí uplně někam jinam, kam nechcete a všichni se moc nasmějeme:). Ze soccer míčem bugnete přes stěnu a čus, je gól..

Tím chci říct, že bych Soccer úplně odstranil.

Nevím jestli se tomu každý zasměje, většina se spíš naštve.

ProtectioN
24-06-12, 17:01
No, tak ale určitě je to zábavnější než Soccer míč ,aspoň podle mě.

A co se týče Snow a mountains, tak se prostě fotbal hrát na té mapě nebude. Je tam dalších 20xxxxx atrakcí...
Fotbal se může hrát např. na : phoenix, projetocs.

Trinidad
24-06-12, 17:33
Vieš Soccer je od nudy a ja si tam tiež chodím zahráť a Soccer vždy pobavý a zabavý + ľudia tam chodia takže neviem prečo ho chceš odstrániť keď tam chodia. Takže to je môj názor .

3k a Jerry
24-06-12, 19:51
Vieš Soccer je od nudy a ja si tam tiež chodím zahráť a Soccer vždy pobavý a zabavý + ľudia tam chodia takže neviem prečo ho chceš odstrániť keď tam chodia. Takže to je môj názor .
Co tím chtěl básník říct ?

Piner
24-06-12, 20:04
Vieš Soccer je od nudy a ja si tam tiež chodím zahráť a Soccer vždy pobavý a zabavý + ľudia tam chodia takže neviem prečo ho chceš odstrániť keď tam chodia. Takže to je môj názor .

si se trochu zamotal ne ? Kam si chodíš zahrát? co je od nudy ? ... Mohl by si to napsat trochu srozumitelněji ? díky za pochopení..

Ondřeji prosím
30-06-12, 17:24
využívání bugu Téčkama je podle toho co říkáš povolené...?!

Kuzli
30-06-12, 23:14
Taky bych Soccer míč odstranil. Ano na mapách Snow a Mountains se hodí, ale od té doby, co tam ten míč je, se hraje jenom fotbal. Simon se ani nezeptá jakou chtěj T atrakci a automaticky de na fotbal. Ze začátku dobrý, ale teď už to nikoho nebaví. Starej míč byl lepší. Žádné problémy s nim a nemůže ze hřiště. Takhle tam akorát CT otravujou simona, aby jim dal míč atd atd atd. Lepší ho dát pryč a je klid.

3k a Jerry
30-06-12, 23:48
Taky bych Soccer míč odstranil. Ano na mapách Snow a Mountains se hodí, ale od té doby, co tam ten míč je, se hraje jenom fotbal. Simon se ani nezeptá jakou chtěj T atrakci a automaticky de na fotbal. Ze začátku dobrý, ale teď už to nikoho nebaví. Starej míč byl lepší. Žádné problémy s nim a nemůže ze hřiště. Takhle tam akorát CT otravujou simona, aby jim dal míč atd atd atd. Lepší ho dát pryč a je klid.

Souhlasím. Sj ball patří na Sj na JB patří kámen.

:D Dal Ta Bhoper:D
01-07-12, 10:39
Ja som pre odstránenie SJ míče a nechať tam kameň.

LaMM3r
01-07-12, 10:45
Kameň je aj tak nejlepší :D Lebo SJ sa dá zabugovať do steny, a potom sa hráč nedá zabiť.

Damon
01-07-12, 12:09
Šutr

Kuzli
01-07-12, 14:19
Ho*no, pr*el kamení, to je naše znamení.

3k a Jerry
01-07-12, 23:31
No hlavně když je poslední vezeň nefunguje mu PP , tak si jako tard vezmě míč a bugne se někde o stěnu a když tam néni admin nebo spešl můžou čekat aj 2min než se mu rozsvítí.

A jak bylo psáno kromě montains a snow jsou všude a na těhle mapách je dalších 10 atrakcí.

Celenka
01-07-12, 23:51
SJ se dá bugovat i při hře do stěny a nejde hráči vzít, kámen ne.

Kotel
01-07-12, 23:51
Mic musi prece vyhodit simon. A taky ho muze smazat.

3k a Jerry
01-07-12, 23:52
Když je poslední vezen tak už neovládá simon menu a někdy se stane že se tam prostě zapomene a pak se toho zneužije.

Charon35
01-07-12, 23:53
Prečooo. :( Ten kameň je na prd.

Jaký bug. Banuj to a je to. Aj s doplňovaním bol problém a teraz sa nájde max 1 čo o tom nevie. Zvyknú si.

3k a Jerry
01-07-12, 23:56
Prečooo. :( Ten kameň je na prd.

Co se ti na něm nelíbí, ten ktomu jailbreaku aspon pasuje a nejsou sním žádné problémy.
E: admini tam nejsu non stop, aby hlídaji kdo buguje
A kdo si chce hrát se SJ míčem může vždycky přece na socer ..
To ani na ten jail nemusí chodit
EE: Podiv se kolik hráčů kteří jsou tam skoro od začátku chtějí šutr.

Charon35
02-07-12, 00:00
Co se ti na něm nelíbí, ten ktomu jailbreaku aspon pasuje a nejsou sním žádné problémy.
E: admini tam nejsu non stop, aby hlídaji kdo buguje
A kdo si chce hrát se SJ míčem může vždycky přece na socer ..
To ani na ten jail nemusí chodit

Ach. No čo už s vami. :/

no tak ok ok. :tongue:

RastaFarian
02-07-12, 00:13
Kámen je daleko lepší, se SJ míčem se fotbal hraje podstatně hůř, jeden běží, naběhne na něj dalších 5 hráčů a pak tam začne solidní grupáč a ten, kdo boxuje nejvíc, míč nakonec odboxne někam do pryč a tak v podstatě dá gól.. Se SJ míčem je to jen o náhodě a o nejrychlejším ukazováčku..

3k a Jerry
02-07-12, 00:16
Jeden záludně našetří 12000 koupí fet a ostatní si můžou škrábat záda a hráče baví SJ míč vyhazovat ze hříště.
Pak se zase musí hodit znovu do prostřed aby to bylo fer nebo u toho zboxují ct a zase se to zdržuje.

Qviks
02-07-12, 00:26
A když ten hráč drží míč ve zdi, tak je prakticky nesmrtelný.

Ano, da se to krasne vyuzit pri schovce. Ale muzes ho zabit granatem.

Kotel
02-07-12, 00:33
Tak ho asi zrusim. Stejne shazuje server.

Kuzli
02-07-12, 01:00
Paráda :)