PDA

Zobrazit normální verzi : Petasko1804



PeťaS
26-09-19, 15:57
Vypis z konzole:


Retrying csko.cz:27015...
You have been banned from this server.





Poznamka:






Zdravim. Uz to bude cca 4 mesice co mam steam edici cs 1.6,a mohu hrat po banu na kotelne. Neskutecne si to uzivam,mam tam svoji crew a vubec by me nenapadlo nic zapnout. Ted jsem se vsak pripojil na Classic a odpojilo me to s tim,ze server neodpovida. Tak jsem se mrknul do console a tam bylo napsane:

Retrying csko.cz:27015...
You have been banned from this server.

Nechapu co to je,a nevim jestli jsem skutecne dostal ban nebo je to jen nejaky bug. Zadny admin tam ani neni...

Pomozte mi prosim. S pozdravem uzivatel .:PeTaSk0~~>

Koprakek
26-09-19, 15:59
Ahoj, zkus se připojit jenom na jiný server, jedná se o bug.

PeťaS
26-09-19, 16:02
Zdravím. Asi je to skutečně bug. Na jiné servery se v klidu připojím. Ale jediný classic tam ve "find servers" nenachází a když dám kámoše co tam je a dám připojit se do hry tak to píše že Server neodpovídá. Opravíte to? Nebo kdy se to vyřeší? A co mám dělat? S pozdravem .:PeTaSk0~~>.

Koprakek
26-09-19, 16:06
Server funguje jak má, jen ty ses na něj asi často chtěl připojovat a tím tě jak kdyby blokne. Zkus nějakou dobu počkat, poté by ti to mělo jít.

PeťaS
26-09-19, 16:13
No je pravda,že jsem chtěl hodně k Tčkam ale nechtělo mě to pustit tak jsem furt klikal na Terrorists a pak mě to vykoplo. No každopádně děkuji za vysvětlení a čas a já tedy počkám. Pokud to nepojede,tak vám napíšu. Můžete locknout. :D S pozdravem .:PeTaSk0~~>.

PeťaS
26-09-19, 16:14
A jak dlouhou dobu jestli se smím zeptat? :D

Koprakek
26-09-19, 16:37
Zkus to klidně teď

Revan
26-09-19, 18:03
To je iba 30 minút timeout tuším kvôli či už spamu reconnectu alebo connectu na server.

Britny
26-09-19, 18:20
Hráč mi psal, že už mu to funguje, takže měl opravdu nějaký ten timeout. Vyřešeno tedy, uzavírám.