PDA

Zobrazit normální verzi : Rozšírenie/objasnenie pravidiel na JB



sef
29-09-19, 15:38
Tento topik by som rád venoval snazivym adminom ktorí majú záujem objasniť pravidlá na jb.

Príklad: 6 T, simon dá príkaz "do boxu" 5 T do boxu pôjde, 1 T utečie.
O: Môže simon pokračovať a venovať sa 5 T v boxe? Dávať im náhodu, box, atrakcie pri ktorých zomierajú, alebo by mal ísť hľadať chýbajúce T a až potom pokračovať?

Príklad: Simon na začiatku kola hovorí príkaz "pustite klávesnice" hráč sa hýbe počas toho ako príkaz hovorí, keď dohovorí už stojí na mieste a aj tak ho CT zabije.
O: je to freekill?

To je len zopár vecí čo mi momentálne napadá, často vznikajú na servery konflikty práve kvôli takýmto veciam.

Môžte sem pridávať aj iné otázky / nejasnosti a pokúsime sa ich nejako vyriešiť.

Grakon2702
29-09-19, 15:43
Ahoj. Na tyto konkrétní případy netřeba nová pravidla. V prvním případě je jedno, jestli Simon půjde hledat toho jednoho, co utekl, či nikoliv. V druhém případě se jedná o FK -> je snad logicky jasné, že příkaz platí, až když ho Simon dořekne. Na to netřeba pravidlo, ale zdravý rozum. Kdo ho nemá, ať nehraje JB.

N1HiL
29-09-19, 15:43
myslim si ze by bolo najlepsie vsetky pravidla z jb zrusit, vypnut servery a uz dat kotelne pokoj

YenG ty za chvíľu dostaneš ban.

Všetko potrebné napísal grakon.
Vždy sa hráč môže spýtať skúsenejšieho hráča /admina v hre, keď sa to rozoberá. :D
A je jasné, keď ti napríklad väzeň utečie tak ho ctčka pôjdu hľadať a Simon sa venuje väzňom.. Ďalej to netreba rozpisovať :D

Cinan
29-09-19, 17:51
Určitě myslíš, co se stalo dneska na jb jak jsem simonoval, že ano? :D když jsem nazačátku kola řekl puštěná klávesnice. ptm jsem šel na box a otevřel jsem cely :D A ten daný hráč vyšel z cely, což měl mít puštěnou klávesnici. Což není fk. Určitě narážíš na to (:

sef
29-09-19, 18:19
Nie, píšeš offtopic.

Britny
29-09-19, 18:31
V prvním případě bych určitě doporučila, aby posledního Simon, nebo ostatní CT našli, protože potom, když zbytku budeš dávat atrakce a budeš je zabíjet, tak ten co utekl má tzv. výhodu a může zbýt jako poslední, bude mít pp a může se to brát jako nadržování, takže pro klid duše je určitě lepší mít všechny v boxu a pak začít. Ještě taky jako poslednímu vězni můžeš přikázat, aby ti ho našel, ale to taky není jistota, že s tebou bude spolupracovat a pokud nebude, máš ho právo zabit, ale tím se vracím k začátku, že uprchlíkovi nadržuješ.

Druhá věc je i v pravidlech u CT, kde je jistá tolerance při pohybech - fragování, která by se měla dodržovat.

Jestli se stane situace, kterou zase popisuje Cinan, tak tato tolerance neplatí a dokud Simon nevydá příkaz "pojdte zamnou - apod." tak musí plnit jeho první příkaz, že se nebudou hýbat u zdi v boxu, jak se pohnou víc už je mají CT právo zabít a FK to není.

Noizik
30-09-19, 20:16
Ked sa už venujeme takýmto "Nepísaným" pravidlám JB, kde je písane to ohľadom náhody? Alebo že kde je presnejšie prečo sa môže len raz za kolo
E: jáj som to ale slepúň pravidlo 21 pre CT

sef
30-09-19, 20:50
O: Vd zoberie omylom zbran po zabitom CT, zvyšné CT vie len že zbraň tam chýba, po pár sekundách VD vyhodí zbraň bez úmyslu napadnutia ( žiadne mierenie na ct, jednoducho instantné prehodenie z rúk na zbraň a jej vyhodenie.) CT zabije vd za to že malo zbraň, ide o freekill? Alebo ide o fragovanie, ktoré je zakázané v pravidlách?

Britny
01-10-19, 00:22
Tyhle situace stávají dost často, že třeba vězeň vyhazuje zbraň z boxu, ale i přesto ho CT zabije, prostě T mají zakázáno brát zbraně, takže to FK není. Jako dal mu i tak zbytečný frag, protože nikoho neohrožoval, ale to nikdo nemůže vědět co třeba v tu chvíli vězně napadne udělat, takže to taky nespadá do pravidla pro CT - fragování.