PDA

Zobrazit normální verzi : Deda_eSuba --> Deda z Depa



Deda_eSuba
02-10-19, 17:28
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Deda z Depa a S S.R.O.
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'multihack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:244202749'
[AMXBANS] Tvoje IP: '94.216.227.168'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dobry den vazeny admin teame
Dovoluji si poukazat na chybu, ktere se dopustil admin Deda z Depa.Rozhodne nevlastnim zadny multihack.Dekuji za rychle reseni tohoto problemu.

Deda z Depa
02-10-19, 17:40
http://leteckaposta.cz/933056356 Zde je demo
Dle mého je to vidět předposlední kolo dema. Kdy vyběhneš na mid zabiješ týpka mezi krabicemi, který není vidět, poté dalšího na midu, poté dostaneš flash a i když nic nevidíš krásně se schováš za krabice a míříš přímo na CT které je za krabicí.
To je vše počkej na vyjádření ostatních.

Deda_eSuba
02-10-19, 17:59
Demo jsem si stahl a dukladne ho prozkoumal a nezda se mi, ze by tam bylo neco nadlidskeho. Rekl bych ze ty dve hlavy byly stestim nez cheaty. Kazdy dobry hrac se umí orientovat, i kdyz dostane flash.

Deda z Depa
02-10-19, 18:21
Mé vyjádření znáš počkej tedy na potvrzení/vyvraceni cheatingu

Britny
03-10-19, 21:12
Dedo nic proti, ale to demo je hrůza, jak tam poletují po obrazovce ty jména hráčů.

Každopádně bych chtěla ráda vysvětlit čas 13:20 - jak už se zminoval deda, že přímo se strefuješ do krabice, pak dostenš fleš a jako kdyby si ho ani neměl a jdeš čupem za krabice a ještě potom do něj střílíš.
Takových situací se tam vyskytlo více, když si běžel v katech s knifem, dostal si fleš, ale běžel si dál dolů do spodních kat, ale zase sis nepřehodil zbran, když bys viděl, že jsou tam 3 za vratama, z toho jeden leze do vrat už.

Takže za mě máš bud antifleš, nebo vypínáš zapínáš. Ale ještě si počkám na to odůvodnění času + jak je možné, že tak v tom fleši přesně běháš po mapě, i když je jasné, že kdo hraje d2 nontop se tam vyzná dokonale, jenže s časem 13:20 mi to nějak nesedí.

Pelargos
03-10-19, 21:17
Demo 6 kôl tuším. V prvom kole nie je nič, jedine tie dva killy na CT spawne ale to by som povedal, že bola skôr náhoda a mám pocit, že to bol double hneď na prvý náboj. Potom asi 3 kolá nič, tam ho viac menej hneď zabijú. Jedine to spomínané predposledné kolo (stačí pozrieť od 13:10:00) ale tam mi tiež nepríde nič nezvyčajné. A posledné kolo tam tiež nič, keďže relatívne skoro umrie. Za mňa určite toto demo na ban nestačí a prikláňam sa k unbanu.

Koprakek
03-10-19, 21:26
Řekl bych že tam je antiflash a autobhop

Deda_eSuba
03-10-19, 21:41
Pane Britny, k času 13:20 bych se samozřejmě rád vyjádřil. Na hře counter-strike 1.6 mám něco málo přes 2000 hodin a tak už vím jak se zachovat při obtížných situacích (např. když dostanu flash).

Deda z Depa
03-10-19, 21:44
Ano za demo se omlouvám a ukončil jsem ho předčasně protože jsem musel odejít ale jsem si jist že čistý není proto je v reasonu multihack protože antiflash tam dle mého ma a autobhop si nejsem jistý. Každopádně když byla zapla lejdynka a toto je její přítel a hráli spolu tak pochybuju že by on byl čistý. Za demo se omlouvám britny polepšim se.
A pelargos asi nejsem tak dobrý hráč ale nikdy jsem neviděl že by se někdo při flashnuti krásné schoval a ještě mířil na hráče ale mohla to být náhoda.

Britny
03-10-19, 21:50
Pane Britny, k času 13:20 bych se samozřejmě rád vyjádřil. Na hře counter-strike 1.6 mám něco málo přes 2000 hodin a tak už vím jak se zachovat při obtížných situacích (např. když dostanu flash).

Stačí slečna :) Jo to sem si taky myslela, že pokud má někdo nahráno xx hodin na 1.6.Tak ví co a jak, já mám nahráno, 7,5k h ale takhle dokonale bych se schovat asi nedokázala, jedině, že by to byl fakt luck. Každopádně orlí oko dřívější ex admin se na demo též koukal a potvrdil, že akce jsou clear/demo spíše nedostačující.

Deda z Depa
03-10-19, 21:56
Dávám prozatím UB za nedostačující demo (poprosím další adminy o vyjádření)

DajMen
03-10-19, 23:34
Kouknu zítra a napíšu

Bager258
03-10-19, 23:58
Podľa mna nedostačujúce demo. Trebalo by viac akcii trosku natočiť. Každopádne toto by som nebanoval.

SuperMario
04-10-19, 09:17
na ban neprukazny/nedostatecny demo

DajMen
04-10-19, 09:29
Pro UB

Revan
04-10-19, 09:55
Ešte dneska večer na to pozrem.


E: AB

DajMen
04-10-19, 09:58
Podle mě už se vyjadřilo dost adminu

Deda_eSuba
04-10-19, 14:32
VIP jako odškodné
Požadoval bych odškodné za vaši chybu.

Deda z Depa
04-10-19, 15:01
Stojím si za svým a chyba to dle mého nebyla jen krátké demo a málo důkazů:) takže žádný odškodné vážně nebude:)

znedlob
04-10-19, 15:02
Doporučuji demo ještě odsud https://csko.cz/forum/showthread.php?69126-nelinkowicz22-Bager258 kde hraje taky a je mnohem zajímavější. :)

Britny
04-10-19, 19:08
VIP jako odškodné
Požadoval bych odškodné za vaši chybu.

Vtipné. Na žádost pár adminů se tato žádost ještě uzavírat nebude, ale napadlo mě, že když oba tedy hráli ve stejný den a většina zde píše, že je demo krátké a nedostačující a reason bylo WH, tak proč se tedy nepodívat kdo bude mít čas na to samé hltv (http://csko.cz/dema?UPD=qztpvKnq) jako u Lejdy.

znedlob
04-10-19, 19:10
Já už zkouknul. Vidím noflash, místy wallhack, případně podezřelé akce, které vypadají na komunikaci přes TS. Jeden moment to vypadá i na silent AB. Za mě proti unbanu.

Deda_eSuba
04-10-19, 19:40
Já už zkouknul. Vidím noflash, místy wallhack, případně podezřelé akce, které vypadají na komunikaci přes TS. Jeden moment to vypadá i na silent AB. Za mě proti unbanu.

Tohle co jsi teď vyjmenoval nevíš pomalu ani jak funguje. :-DD
Lepší by bylo kdyby se koukl na to HLTV někdo zkušenější

Britny
04-10-19, 20:47
Po rozboru, který sem viděla se vracím zpět k WH a ještě k vzájemnému radění v opačných týmech.

Revan
04-10-19, 21:19
Double hs na CT + 13:16 čas mi stačili na AB.

Deda z Depa
05-10-19, 10:22
Děkuji všem co se ještě koukli na další demo a cheating potvrdili :

Seeya
05-10-19, 13:19
Zdravím,

od doby, co tě na gatherech časovali sem vás Nelou už nějak nikde nepotkal. (tuším de_tuscan to byl, už nevím, nebyl sem v tom zapojený, ale nějaké demo sem v rychlosti tenkrát zkoukl) Ale stejně momentálně moc nehraju gathery, takže kdo ví. :)

Ohledně zde poskytnutého dema, takové na hraně, podivný double kill na spawnu, sem tam tak zvláštně namířeno na místo, kde je protivník, stane se, člověk už zná ty pozice, hlídá si je. A pak konec a ta zde často popisovaná situace na B rampě. Přesně děrovat deaglem přes bednu protivníka, v plném flashi k zeleným o které se ani nezaskneš, ale jdeš přesně kolem nich a pak znovu vykouknout přímo namířený na enemy na bedně, už trošku zavání.

V kombinaci s pár situacemi z HLTV od Nely, co zavání našeptáváním do ucha přes komunikační program (za které už tu jeden ban tuším byl, zrušený pro nedostatek důkazů) případně i on/off wh, vyčasováním na gatheru. Společné hraní s Nelou, co to AB měla určitě. Pro mne ten unban nebyl na místě.

Jinak pěkný zbytek dne/víkendu a užívejte si sebe, co nejvíce jen to jde. :-)

Koprakek
07-10-19, 21:10
Ahoj, HLTV se znovu projelo všemi adminy a ti odsouhlasili že byl doopravdy použit cheat. Demo bylo k dispozici pěkně dlouho a nikdo nenapsal že je čisté a tak je verdikt jasný.
Ban ti byl obnoven a již platí. Pokud se zkusíš připojit na server jiným účtem nebo jinou formou, budeš trvale zabanován.
Ban ti skončí za rok od udělení.
Proti tomuto banu nemá v nejbližší době ( 10+ měsíců) smysl se odvolávat.

Přejí krásný zbytek dne.