PDA

Zobrazit normální verzi : Navrátenie lvl40



Dannyko
05-10-19, 12:06
Mohlo by sa prosím navrátiť lvl40 späť?
Ono tak či tak hráči, ktorý získajú lvl22 sú viac OP jak lvl40 keďže každú chvíľu len svietia na modro...

Pelargos
05-10-19, 12:16
Ty si furt s niečím nespokojný, jediný na celej kotelni vrtáš do všetkého. Stačí si pozrieť tvoje príspevky... Nespokojný s hlstatsx, nespokojný s COD, nespokojný s NK dohodou, nespokojný so SH lvl 20, tak sa dalo na 30, teraz chce zas 40, akože nejdem radšej ďalej ani písať.

Dannyko
05-10-19, 12:33
Ty si furt s niečím nespokojný, jediný na celej kotelni vrtáš do všetkého. Stačí si pozrieť tvoje príspevky... Nespokojný s hlstatsx, nespokojný s COD, nespokojný s NK dohodou, nespokojný so SH lvl 20, tak sa dalo na 30, teraz chce zas 40, akože nejdem radšej ďalej ani písať.

Pokiaľ sa ti nepáči tak mi daj BAN na forku a budeš mať pokoj.

Pelargos
05-10-19, 12:47
Kde mám istotu, že si nezaložíš ďalší účet a nebudeš otravovať?

Ako nič v zlom ale myslím si, že si tu dosť dlho na to, aby si vedel ako to tu funguje. Si myslíš, že kotel je tu na špagátiku a budeš mu tu každý týždeň písať, daj tam lvl 20, o týždeň daj 30, o ďalší týždeň daj 40, potom zapni hlstatsx, potom uber expy z 300 na 100 a každý týždeň to tu budeš dirigovať? Dobre vieš, že nikto iný s tým nič nepraví iba kotel. My sme radi keď raz za 3 roky pridá jednu mapu na server. Uspokoj sa s tým čo tu je a nevymýšľaj stále niečo nezmyselné. Na tom SH nehráš sám ale iba ty sem stále niečo píšeš, že je všetko na hovno. Prečo sem nepíšu aj iní hráči zo SH, teda keď neberem toho -tom4asa-, či ako sa volá.

Fast212
05-10-19, 14:40
Povedzme si na rovinu, ono SH nikdy nebude fér kedže s 0lvlom a klasickou gunou nezabiješ niekoho z lvlom 30 to sa proste nedá :D A vrchol bolo ked ma zabil 30 lvl čo afkoval a len ratler stále skákal :D. Ale 12 lvl získaš na botoch celkom lahko a rýchlo a jak už máš chuckyho tak už ide aj zabíjať vyššiel lvli, knife do chrbta cca 500 hp. A kedže tam neni moc ludí tak si myslím že s každým aj vyšším lvlom sa dá nejako dohodnúť, aspon na tie nože a ked sa ti podarí pár krát zabiť max lvl polu s tím boosterom čo tam stále je tak lvli pojdu jak nič. Tento mod sa už nijako neoživí na to je treba ludí a tých už bohužial kotelna moc nemá.

Fast212
06-10-19, 20:56
Dneska sme originál boli na SH osmi :yay: kukal som jak puk.

Dannyko
22-10-19, 22:34
Kde mám istotu, že si nezaložíš ďalší účet a nebudeš otravovať?

Ako nič v zlom ale myslím si, že si tu dosť dlho na to, aby si vedel ako to tu funguje. Si myslíš, že kotel je tu na špagátiku a budeš mu tu každý týždeň písať, daj tam lvl 20, o týždeň daj 30, o ďalší týždeň daj 40, potom zapni hlstatsx, potom uber expy z 300 na 100 a každý týždeň to tu budeš dirigovať? Dobre vieš, že nikto iný s tým nič nepraví iba kotel. My sme radi keď raz za 3 roky pridá jednu mapu na server. Uspokoj sa s tým čo tu je a nevymýšľaj stále niečo nezmyselné. Na tom SH nehráš sám ale iba ty sem stále niečo píšeš, že je všetko na hovno. Prečo sem nepíšu aj iní hráči zo SH, teda keď neberem toho -tom4asa-, či ako sa volá.

Nemám v pláne si zakládať ďalšie účty.
Nehrajem pre problém s myškou (nefunkčné koliesko...).