PDA

Zobrazit normální verzi : Nx_xB (NĹŻb) --> Gr33nDoG



NxxB
06-10-19, 19:36
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 272073)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 59 minut a 40 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'uklidni se'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Nx_xB (NĹŻb) >
[AMXBANS] Tvuj nick: Nx_xB (NĹŻb)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:129445762
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:129445762
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.163.109.2
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.163.109.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Gr33nDoG >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6

Dobrý den , ihned se obracím na fórum. Nijak hrozně jsem se nechoval , abych si zasloužil ban. Stačilo upozornit , abych se uklidnil . Myslým si ,že ban může být ovlivněn i předešlými problémy s tímto adminem.
Předem děkuji za odpověď
Nx_xB





Poznamka:

Nuuu,da!!
06-10-19, 19:39
Viděl jsi ze jsem za vulgarnost udělil ban a ty jsi provokativně začal být vulgarni také, vzhledem k historii jsem ti to prodloužil na 3 dny.

NxxB
06-10-19, 19:44
Tak ano , řekni co jsem tak vulgárního použil ? Že jsem byl protivný , to přiznávám . S prodloužením ,ale určitě nesouhlasím , v žádném případě.

Nuuu,da!!
06-10-19, 19:46
Tvůj poslední ban za vulgarnost, přesněji urazeni admina byl na 1 den, tudíž další ban se prodlužuje o další možnou délku, což jsou 3 dny.

Burak1
06-10-19, 19:55
Bez této žádosti by k žádnému prodloužení nedošlo. Sice má nějaké podobné bany, ale na základě žádosti se, pokud se teda hráč nechová špatně, neprodlužuje. Řeší se pouze unban/ponechání stejného banu. Vrať mu to zpět.

NxxB
06-10-19, 20:04
Děkuji za zastání. Ale stejně by mě zajímalo , čeho chce docílit. Nechce ,aby se lidi ozývali ? (Protože to vždy skončilo prodloužením , tedy aspoň u mě).

Nuuu,da!!
06-10-19, 20:29
Prodlouženo mu to bylo ještě před podáním žádosti, ale budiž, protože ve hře není možné nahlédnout do historie.

Britny
06-10-19, 23:41
A za co byl přesně ban? Musel asi mluvit do miku, protože jsem projela log a tam nic nebylo za co by měl dostat vůbec ban.

Jinak ban mu byl dán v 19:31 a v 19:36 si žádal o UB což je za 5min a je vidět původní ban na 3h, takže abys mu to měnil před podáním musel bys to udělat během těch 5 minut, což se nestalo. Tak se domnívám, žes mu to změnil v průběhu té žádosti, což by se nemělo. No každopádně ban již vypršel a pokud hráč bude opět vulgární, tak mu ten delší ban dej rovnou ve hře.