PDA

Zobrazit normální verzi : Drapalas.



Drapalas_S
10-10-19, 18:36
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=272142





Poznamka:






Ahoj, chtel bych si pozadat o unban, byl jsem u CT, par kolo jsem tam hral, pote jsem mel simona simon menu samozrejme, ale uz jsem nechtel byt u CT, tak jsem chtel jit k T, normalne jsem chtel zmacknout m a 1, ale jednicku jsem zmackl driv nez M a tim se otevrely cely, a ja byl rovnou u T, byly otevrene cely, tak jsem normalne hral jako vzdy a udelal vzpouru. Udelal jsem to omylem a nasledne se za to omluvil.

JustDoItNigga
10-10-19, 18:41
Ahoj, jestli to je opravdu tak jak píše, tak ban dle mého absolutně zbytečný, hráč se omluvil a řekl, že to udělal omylem, takže nevidím důvod proč by za takovou blbost měl dostat ban. Jsem pro UB.

GNHP23
10-10-19, 18:43
Byl jsem přivolán spešlem že si šel k ct otevřel cely a rychle se přemístil k Teroristům a následně utekl pro zbraň. Hraješ tu dost dlouho aby to byl "omyl". Navíc si mi psal že to je v pohodě že ban přijímáš s naprostým klidem. Pokud toto někdo udělá beru to jako umyslný "trik" který způsobil vzpouru a pokažení kola CT týmu. Pěkné divadlo :D Unban ti nedám. Čau.

Toy
10-10-19, 18:44
Ahoj, jestli to je opravdu tak jak píše, tak ban dle mého absolutně zbytečný, hráč se omluvil a řekl, že to udělal omylem, takže nevidím důvod proč by za takovou blbost měl dostat ban. Jsem pro UB.

souhlas

Grakon2702
10-10-19, 18:57
Zdravím. Takovou maličkost bych asi ani neřešil. To se stává často, že hráči hned po spawnu otevřou omylem cely.

DajMen
10-10-19, 19:08
Nesmyslný ban, pro ub

Kaco
10-10-19, 19:47
Čakal som že požiadaš o UB. Áno, ja som písal Humanovi a taktiež som bol v hre a u CT keď sa stal tento incident. Podľa toho čo som videl mi toto nepríde ako omyl. Ak si dobre spomínam, tak toto sa v tvojom prípade nestalo 1x (ak sa mýlim tak sry a oprav ma). Drapalas bol už pár kôl CT a zobral si Simona. Otvoril cely a hneď sa moovol k T a išiel hneď po MP5 (jb_oasis) čím spravil vzburu. Podľa mňa ak by si neurobil vzburu tak by som to ako omyl aj bral ale nie + mi budeš písať na steam aby som to riešil iba kickom ? To teda asi nie.

E: + Neviem prečo chceš ísť k T keď je začiatok nového kola a si Simon. Prečo nejdeš k T keď si ešte mŕtvy alebo keď niesi Simon ?

JustDoItNigga
10-10-19, 19:52
Podľa mňa ak by si neurobil vzburu tak by som to ako omyl aj bral ale nie + mi budeš písať na steam aby som to riešil iba kickom ? To teda asi nie.

Já ti nevím, ale byl normálně u T a kvůli tomu, že omylem otevřel cely měl prostě snad celou mapu stát v cele v rohu a zpytovat tak své vědomí nebo jak ? :D
V tomto případě by byl i ten kick přehnaný, stačilo mu prostě jenom říci, ať si na to příště dává větší pozor a tím to mohlo hasnout.
Nevím proč se hrotí taková prkotina.

Kaco
10-10-19, 20:00
To že som bol 1v10-12 a aj to som dal len tak tak. Keby neurobí aj on vzburu bolo by viac pochopiteľné že to urobil omylom a nie naschval + sa pridá k vzbúrencom (nie že by nemohol ale ide o princíp)

Drapalas_S
10-10-19, 20:42
Od CT jsem šel, protože jsem zrovna nemohl z osobních důvodů mluvit a už mě to tam stejně nebavilo a za to že jdu od CT se snad bany nedávají ne ? Vzpouru jsem udělal, protože to je to jediný co dělám když jsem u T. Taky doufám, že se to stihne vyřešit dříve než ten zákaz vyprší.
A omlouvám se, ale nemůžu za to, že ty hlásíš na ban každou ptákovinu, aby jsi měl co nejvíce hlášení i když by mnohokrát stačilo ty hráče pouze upozornit nebo se s nima rozumě domluvit a né to hned hlásit adminum už ted tu nehraje tolik lidí.

Koprakek
10-10-19, 20:55
Je to vskutku na ban, nebo stačí jen domluva...? Já bych řekl spíš to druhé. Ale je pravda že Drapalas asi tu vzpouru ani dělat neměl.

DajMen
10-10-19, 21:14
Toto už je zvyk většiny jb adminu... Za každou volovinu prostě banovat... Však mu normálně domluvte nebo dejte kill, kick a vysvětlete že už už se to nemá opakovat.. Ale radši jebnu ban a cus

Burak1
10-10-19, 21:29
Hráči, kteří tu hrají pravidelně, neznají pojem "domluvit". Jim něco domluví jeden admin a další den to dělají znovu a před jiným. Takové rádoby oháněčky hráčů "mohl jsi mě upozornit" a kdesi cosi, ještě k tomu přes fakt, že tu hrají minimálně 3 roky, jsou absolutně zcestné. Moc dobře ti hráči ví, jak to tu chodí a moc dobře ví, co si můžou a nemůžou dovolit. Ono je pěkné, že to sice nemusí být na ban, ono to možná ani není, nevím.. ale udělal to a věděl to. Na druhou strany se ale údajně omluvil a podle všeho není nijak extra banovaný, i když všichni víme, o koho jde.

Obě strany mají dá se říct svou pravdu, každý to totiž může vidět úplně jinak. Proto vlastně žádný postup není špatný postup. Možná tento postup byl i dobrý, hráč aspoň bude vědět, že se takovéto manýry netolerují a dá si na to pozor, i když kdyby se za to banoval každý, už by tu nehrál nikdo. Teď už se řeší pouze a jenom, zda to vidí víc adminů na unban nebo na ponechání banu, a jak můžeme vidět, je to asi jasné, takže není co řešit..

E: Samozřejmě musíme brát do úvahy fakt, že jde o mod, ve kterém se hraje i na kreativitu a pokud se nějak hráči mezi adminama domluví, ať si dělají vlastně úplně cokoliv (samozřejmě pouze v tom čase, co se na tom domluvili, toto bývá častý problém a důsledek banů, proto o tom píšu). K tomuto se hodí i říct, že každý admin má práh banování jiný, jednomu se to může zdát na ban, druhý by nad tím mávl rukou, potom už záleží pouze na domluvě mezi adminama a na hlasu většiny.

Kaco
11-10-19, 05:47
Ak tu bude väčšina pro UB (čo asi aj je) tak som kľudne PRO UB ale nech si dá nato chlapec nabudúce pozor.

E: a ešte

A omlouvám se, ale nemůžu za to, že ty hlásíš na ban každou ptákovinu, aby jsi měl co nejvíce hlášení i když by mnohokrát stačilo ty hráče pouze upozornit nebo se s nima rozumě domluvit a né to hned hlásit adminum už ted tu nehraje tolik lidí.

Doteraz som vždy nahlásil iba NoMik takže s týmto čo si napísal nesúhlasím.

Fast212
12-10-19, 01:05
čau tiež som za UB, 3 dni za niečo čo sa mohlo stať omylom je moc, a ked to robí pravidelne tak neni problém mu za to hodiť 1 2 bany normálnej dlžky (za toto max den), a potom ked tak 3 dni.

Grakon2702
12-10-19, 01:11
Do vypršení banu zbývá téměř jedna a půl dne. Ikdyby se tu vyjádřilo více adminů pro UB, zřejmě to nemá cenu.

Operak
12-10-19, 10:03
Takže vlastně dostal ban za uplnou volovinu? Spešlíci uvědomte si, kde hrajete a jak server umírá. Nemůžete hned hlásit adminům na ban každý prdnutí do vody. Na Kotelně se banuje víc a víc nesmyslů, ale z 90% to jde jen od těch nových v AT. Nesmyslný ban a jsem pro úplné smazání banu.

JustDoItNigga
12-10-19, 10:20
Spešlíci uvědomte si, kde hrajete a jak server umírá. Nemůžete hned hlásit adminům na ban každý prdnutí do vody.

:huh::thumsup4:

Koprakek
12-10-19, 11:19
Většina.. no vlastně všeci krom banujicího admina jsou pro UB. Uděluji tedy UB na základě vyjádření ostatních i samotného Kačo. Pokud se toto bude opakovat, budeš přísněji potrestán a to bez debat. Na toto si dávej pozor, jak už jsem ti psal na Steam, že když už jsi to zrobil... tak je nesmysl dělat tu vzpouru, ano je lepší prostě stát a psát do chatu jak toho lituješ. Takhle to vypadá prostě blbě.

Ban jsem ti zrušil, nikoliv smazal, tak aby se dal lehce dohledat.
Přej krásný zbytek dne.

GNHP23
12-10-19, 12:00
Tak k tomu napíšu poslkední věc. On se k tomu přiznal a říkal že to bylo omylem. Ale pak se taky přiznal k tomu že udělal vzpouru a na steamu mi napsal že s banem souhlasí a dokonce mi psal ať mu ho dám hned. Takže jsem mu ho dal a nepřijde mi to jako úplná blbost páč to udělal schválně i když to nepřizná. Přijde mi dost trapný že ten ban vyžadoval po tom co sem mu napsal že by to nebylo fér vůči ostatním a pak si přijde pro unban. LOL