PDA

Zobrazit normální verzi : (zla) Kejtynka* --> Operak



Kejtynka
12-10-19, 20:55
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 272189)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'MH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < (zla) Kejtynka* >
[AMXBANS] Tvuj nick: (zla) Kejtynka*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:219490855
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:219490855
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 82.9.110.63
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 82.9.110.63
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Operak >
(zla) Kejtynka* is joining the Counter-Terrorist force
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Poprosim a. Operaka o vysvetlenie.

JB hrajem z casu na cas uz par mesiacov a ti admini, co to hravaju pravidelnejsie tiez, nikdy nemali ziadny problem.
Zrazu dnes, hore menovany admin sa tam zjavi na par kol bez toho, aby som ho vobec videla v specte, a da mi permu za multihack.

Hod mi sem nejake to demo, nech sa vyjadria aj ostatni, co so mnou to JB hrali.

Dk.

Koprakek
12-10-19, 21:20
Potvrzuji cheat.

Operak
12-10-19, 21:51
Takže Kejtynko nemůžeš nijak zjistit, že jsem ve spectu puso. To za 1. za 2. i když sem dávám dema, tak se stejně opět vymluvíš na to, že máš klepavku nebo přidáš video jak hraješ vedle sušáku na kterém jsou bombarďáky..
Nicméně k demům... Je tam prostě vidět škubání, vypadá to na nějaký aimlock nebo celkem pěkně nastavený silent.


http://csko.cz/dema?UPD=4lO0BmRP
http://csko.cz/dema?UPD=cEgmQWAk



E: Dodavam jedno chybějící demo https://csko.cz/dema?UPD=6dk7T5Qb

Kejtynka
12-10-19, 21:55
Potvrzuji cheat.

Neberiem ti tvoj názor, ale ani s ním nesympatizujem. Pokiaľ si myslíš, že niečo mám...prečo som hrala až doteraz??? Hral si JB niekoľkokrát keď som tam bola tiež a nehovorím tu o niekoľkých dňoch pred.

Operak
12-10-19, 22:00
Neberiem ti tvoj názor, ale ani s ním nesympatizujem. Pokiaľ si myslíš, že niečo mám...prečo som hrala až doteraz??? Hral si JB niekoľkokrát keď som tam bola tiež a nehovorím tu o niekoľkých dňoch pred.

Nikdo si tě holt nevšiml. Jsou tam docela nepatrné věci, kterých si člověk u tebe musí všimnout :)

Kejtynka
12-10-19, 22:05
Opr. ... NERIKEJ MI PUSO prosím ťa! To je za 1. a za 2. jediné o čo mi ide je, aby sa vyjadrili aj ostatní admini, toď vše.

Ďakujem za demá.


E: Je pekné, že si ich musíš všimnúť. Je len zaujimavé, že hrajem nejaký ten pol rok a pritom koľko adminov hraje je "celkom blbé", že ste si nič nevšimli celý ten čas...:yay:

Bager258
12-10-19, 22:20
neviem či je to len u mna ale skusil som všetky dema a po 5 sekundach mi ho vypne a potom aj hru...

Kejtynka
12-10-19, 22:28
neviem či je to len u mna ale skusil som všetky dema a po 5 sekundach mi ho vypne a potom aj hru...

Všetci mi píšu to isté a tak ako som písala aj na fórum v chate...takisto mi padne celá hra po zapnutí dema. Prvé 2 poviem "Počkaj" a potom nič a to 3 funguje po čas kedy chcem zabiť AFK no aj to nestihnem.


E: NS funguje.

Bager258
12-10-19, 22:45
Všetci mi píšu to isté a tak ako som písala aj na fórum v chate...takisto mi padne celá hra po zapnutí dema. Prvé 2 poviem "Počkaj" a potom nič a to 3 funguje po čas kedy chcem zabiť AFK no aj to nestihnem.

jop, presne

Grakon2702
13-10-19, 00:10
Prosím, zdržme se veškerých trapáren typu "máš AB puso" a "ty mi neříkej puso". Nikoho vaše osobní problémy ani vztahy nezajímají. Berme to jako seriózní žádost o UB, kde se buď na základě důkazů prokáže či neprokáže cheating. Důležité je vyjádření adminů, všechno ostatní je nedůležité a většinou trapárna. Děkuji.

Operak
13-10-19, 07:50
Je len zaujimavé, že hrajem nejaký ten pol rok a pritom koľko adminov hraje je "celkom blbé", že ste si nič nevšimli celý ten čas...:yay:

Takže vlastně přiznáváš, že jsi zapnutá v tomhle Editu? O.o

Kejtynka
13-10-19, 10:42
Takže vlastně přiznáváš, že jsi zapnutá v tomhle Editu? O.o

Vysvetli si to ako chceš. :hypocrite: Očividne by si sa veľmi potešil kebyže som sa KONEČNE priznala...no ja to nazývam iba hlasným polemizovaním nad tým, že popritom koľko adminov tam hraje tak zas len kvôli tebe mám tú permu.

Hold, tak ako napísal Grakon, zdržme sa "veškerých trapáren" a počkajme si za vyjadrením adminov. Pekný deň.

Bager258
13-10-19, 17:39
Od jedného ex admina

Nuz ma tam holka AB. Ale to demo je katastrofa. Ja mam najmensie rozlisenie a tabulka na celu plochu skoro nonstop , este aj pocas suboja :D

Deda z Depa
13-10-19, 20:50
Cheater

Bager258
14-10-19, 17:34
pozrel som, videl som, zapate

Penegal
16-10-19, 10:39
A jejda, to děvče jsem měl rád...
Teď nemám čas, večer kouknu a editnu.. :wacko:

Britny
19-10-19, 15:01
Koukla jsem jen na jedno demo, protože čekovat ty hltv z jb :D je za trest, ale to krátké mi stačilo posoudit jako AB

Britny
22-10-19, 15:33
UB zde leží už skoro 14 dní, chce se k tomu ještě někdo vyjádřit? Nebo se to může uzavřít?

znedlob
23-10-19, 13:03
čítr

Revan
23-10-19, 19:22
To som dlho ani pozerať nemusel. Zapat1.

Seeya
23-10-19, 20:22
Nepatrné věci na povšimnutí... what ? Celkem pěkně nastavený silent... eh ? Co už no, cuk jako cuk. :-)
CLIP: LINK (https://streamable.com/r90rh)

Britny
23-10-19, 23:10
Seeya opět děkuji za krásný demičko :) Cheating je tedy prokázán a žádost uzavírám.