PDA

Zobrazit normální verzi : JB1 - Troll :D (Neznalost pravidiel)



boxolop3
19-10-19, 23:12
6 Troll:D VALVE_0:0:1998432244 SK

Zdravíčko, vid demo sa k CT napojil hráč ktorý nevedel, akou hlávesou sa vlastne do hry hovorí. Ďalšie kolo to zistil a to ďalšie bol opäť simon. Mimo toho že nedal príkazy (až oneskorene), mňa zabil hoci som bol VD, tak sa sám priznal že to zapol po 2 rokoch. Neraz som mu písal aby od CT odišiel či aby mi vysvetlil prečo ma zabil, ale teda neúspešne bez odpovede. Nedá sa hovoriť o demencii alebo o niečom podobnom, skôr o tom že 2 roky nehral csko a nevie ako to funguje, a podľa pravidiel by takýto hráč u CT nemal čo robiť

DEMO (http://csko.cz/dema?UPD=e3oTuW1L)

Grakon2702
20-10-19, 14:18
Zdravím. Já tam celkově nic banovatelného nevidím. To, že je někdo poprvé u CT a neví pár věcí, je normální. Můžeme být rádi za druhé CT, že mu radilo. Jediný největší problém bylo to první kolo, kdy si teprve ten mikrofon nastavoval a ten jeho příkaz "na zadní stěnu". Jinak šlo vidět, že se snaží vězně zabavit. Druhé CT mu akorát řeklo, jak má napsat Simona a spustit box. Teď už ví, jak na to. Můžeme říct, že byl proškolen a dále se to z jeho strany problém nebude, tedy podle mne je zbytečné ho nějak dodatečně trestat. Jinak ten tvůj kill nebyl FK, protože ses k němu nebezpečně přiblížil.

boxolop3
21-10-19, 08:48
A ja som myslel, že stále platí to pravidlo, že ked chce ísť človek k ct, musí mať odohraných pár hodín a JB a vediet pravidlá. Ale dobre vedieť teda že to už neplatí.

A FK to určite bol, keďže on sa skôr priblížil ku mne ako ja k nemu a strielal do mňa z odosť väčšej vzdialenosti a ja som stál na mieste. Navyše to ani nevysvetlil, absolútna ignorácia ohľadom dôvodu FK.

Myslel som že ban bude s dôvodom niečo v zmysle "prečítaj si pravidlá" alebo podobne, ako som sám napísal, nebolo to naschvál či podobne, skôr neznalosťou.

Ale okej, berem tvoj názor, teda lock

Britny
21-10-19, 17:46
Pravidlo, že má jít k CT až po nějakém čase by platit mělo, ale pokud hráč vyloženě neudělá bordel a nedává samý FK a vůbec to neovládá, tak se dá přihmouřit oko, stejně tak při 1 FK, se hned zákaz nedává.

Vyřešeno tedy.