PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s prepisovaním mapy



boxolop3
27-10-19, 17:21
Zdravíčko, pár mesiacov dozadu som robil mapu. Teraz som sa chcel k tomu vrátiť (skončil som lebo som tam mal nejaký problém a nevedel som ho fixnúť) a očividne sa to ani samo nefixlo :D.
Ide o to, že kompilácia prebehne v poriadku, spustí sa steamove csko, načíta mapu a ide. Lenže, načítava starú verziu. Nech hocičo spravím nové, sa to neskompiluje a spúšta sa stará verzia. Pri kompilácii nevyhodí žiadny error, ale v logu sa píše že "access denied". Skúsil som mapu vymazať z maps z cska, ale nová sa nevytvorila a len spustí csko a napíše že sa mapa nenašla na servery.
Taktiež kompilácia (vzhľadom na rozhlasoť mapy + svetlá) je veľmi ale veľmi rýchla.
Skúsil som VHE spustiť ako správca kvôli tomu accessu ale nepomohlo. Ak by niekto vedel čo a ako by sa s tým dalo, bol by som veľmi rád.
Taktiež som skúsil dať new mapu ale tam nastáva ten istý problém (mapa sa nenašla na servery) čiže problém bude pravdepodobne pri kompilovaní do zložky a následne map súbor do maps zložky v csku, avšak všetko mám nastavené správne a skúsil som prenastaviť, ale tiež bez výsledku

bohémsky život
06-02-20, 21:41
prostě to přepiš 4Head

asteb
06-02-20, 22:56
Kdyby to nešlo, zkus to hodit místo nějaké defaultní mapy v Csku, např. csitaly, jestli se bude ukazovat stále stejný problém access denied..