PDA

Zobrazit normální verzi : Nový turnaj - názov? Rady? Pripomienky?



Bager258
29-10-19, 15:04
Čaute, s Burakom sme sa bavili, že by sme spravili nejaký nový turnaj, rozpíšem vám to tuna, každé nápady na to pridávajte do tejto témy, skúste vymyslieť nejaký názov, nejaké nápady k tomu čo zmeniť/ zlepšiť. Turnaj najlepšie 3v3. Dátum zverejním neskôr, nejak moc skoro to nebude.

Team, 2 ľudia alebo 3 ľudia v teame podľa toho čo by bolo lepšie vyjadrite sa.

Herné módy by boli skoro všetky: classic, knife, paintball, SoccerJam, GunGame, Furien, CTF, AIM. Je ich nepár aby sa mohli votovať veci, ešte vysvetlím nižšie.


Každý team by mal kapitána, ktorý by riešil to, aký mód sa bude hrať. Kapitáni daných teamov sa stretnú niekde na TS alebo Discorde alebo niekde (Treba domyslieť, vymyslieť), kde si povedia čo sa nehrá, ban systém. Každý team hrá proti sebe maximálne 3 módy, bude sa hrať BO3 (pre neznalých, kto vyhrá 2 mapy postupuje). Nikdy sa nebude môcť hrať 2x ten istý mód, vždy to musia byť 3 rozdielne módy.


Bodový systém a štýl hrania by bol nasledovný. Ak sa zoženie 16 teamov, čož dúfam, že áno tak by sa hralo na 2 tabuľky po 8 teamov. Medzi týmito tabuľkami by hral každý s každým. Za výhru 2:0 na mapy by výherný team dostal 3 body a prehratý 0. Za výhru 2:1 by výherný team dostal 3 body a prehraný team 1 bod. Po sčítaní bodov by postúpili z každej tabuľky prvé 4 teamy, ktoré by ďalej hrali KO systém v pavúkovi. Hral by sa naďalej systém BO3. Finále a o 3. miesto by sa hralo BO5 takže viac módov, aby bol výherca jasnejší, že to fakt vie. (Ak máte pripomienky alebo nápady sem s nimi).

Každý mód by sa hral do 8 a nie do 16, teraz rozpíšem každý mód ako by som si to predstavoval, bude tam aj do koľko a ako. (Ak budú pripomienky sem s nimi)


AIM:


Classic:

Klasické pravidlá na každú mapu. Hrať sa bude do 8 a nie do 16. Výmena strán bude po sčítaní kôl, tak ako je to pri MR15.

Knife:

Taktiež do 8. Výmena strán ? Zakázaný vlak, ak sa niekto na to bude sťažovať a bude to na deme, bude to kontumácia.


Paintball:


Bude sa hrať do 8. Výmena strán ? Neviem čo k tomu viac.


SoccerJam:

Futbal do 8, nemusí byť výmena strán.

GunGame:

Jedna mapa. Tento mód bude záležať v podstate na jednom človeku, vyhrá ten team koho hráč ako prvý vyhrá gungame, čiže zabije poslednou zbraňou niekoho z enemy teamu a ukáže to WIN.

Furien:

Bude sa hrať do 8 ? Myslím, že na furiene sa sami menia strany podľa toho kto vyhrá dané kolo, takže by som to tak proste nechal, neriešil zbytočné pravidlá a nech to hrajú do niekoľkých kôl, do koľko skúste napísať lebo ja neviem.

-Furien sa ževraj mení po 5 kolách, ako to vymyslieť ?
- Bude sa musieť hrať knife o stranu, bude to hrať jeden z teamu, kapitán alebo niekto koho si zvolia, ten pôjde k CT ako aj hráč z druhého teamu. Dajú si knife a rozvolia si strany.

CTF:

Na koľko vlajok budú hrať ? Výmenu teamov by som dal, napr. budú hrať do 8 vlajok tak by som dal výmenu keď sčítanie vlajok oboch teamov bude 8. Ale ak by hrali do 10 tak by som dal sčítanie vlajok napr. tiež do 8, nech majú viac priestoru za danú stranu.



Všetko čo je hrubým treba domyslieť alebo na to niečo napísať. Váš názor.


Ďakujem za prečítanie a za vaše nápady.

Cinan
29-10-19, 16:29
Nejlepší by bylo, kdyby se udělál turnaj o nejlepšího hráče v kreslení. Určitě všichni znají např gartic.io a takový, kde se soutěží v kreslení. :D

F4Ke :-**
29-10-19, 16:34
Ahoj, keď bol furien turnaj, tak bol 3v3 a bolo to o ničom. Vždy bol v hre last. Lepšie by bolo podľa mňa na furien 2v2 aby nebol last.

N1HiL
29-10-19, 19:28
Furien:

Bude sa hrať do 8 ? Myslím, že na furiene sa sami menia strany podľa toho kto vyhrá dané kolo, takže by som to tak proste nechal, neriešil zbytočné pravidlá a nech to hrajú do niekoľkých kôl, do koľko skúste napísať lebo ja neviem.

-Furien sa ževraj mení po 5 kolách, ako to vymyslieť ?
- Bude sa musieť hrať knife o stranu, bude to hrať jeden z teamu, kapitán alebo niekto koho si zvolia, ten pôjde k CT ako aj hráč z druhého teamu. Dajú si knife a rozvolia si strany.
Mohlo by sa to tak kto bude mať skôr 15/16 kôl win

Ahoj, keď bol furien turnaj, tak bol 3v3 a bolo to o ničom. Vždy bol v hre last. Lepšie by bolo podľa mňa na furien 2v2 aby nebol last.
Slabé výhovorky fake :D last je súčasť hry takisto ako sk, zoberú tí 2 sk na teba a budeš skákať na strop? :D
Podľa mňa kľudne 3v3

F4Ke :-**
29-10-19, 20:23
No hej, ako minulý turnaj si hráči písali kill aby ten 3 hráč mal každé kolo sk.

DajMen
29-10-19, 21:28
Já bych do toho šel a co takhle tam hodit ještě team deatmatch.. Vyhrál by ten Tym kdo by měl lepší rozdíl killu a smrti :D

N1HiL
29-10-19, 22:12
No hej, ako minulý turnaj si hráči písali kill aby ten 3 hráč mal každé kolo sk.

Ja som bol posledný turnaj, sťažovali sa iba na mntosa ináč nič :D

Britny
29-10-19, 22:27
A jaký je rozdíl mezi 2v2 a 3v3 ? Kdyby to bylo 2v2 a ten jeden umře a ten druhej oba zabije, tak stejně bude last ne? Tady se spíš hraje na kola, jinak pokud se to mění po 5, tak to dej na 10.

Jinak tohle má být turnaj jako všech modů dohromady, nebo každý zvlášt?

N1HiL
29-10-19, 23:11
Last znamená to že dostaneš 200hp +superknife(čo má 2krát väčší dmg)
Za T od 3 hráčov (u t posledný hráč musíš byť )
U Ct 4+ hráči u T (ct musí byť posledný) aby dostal 200hp, automatické prebijanie po každom kile a výber m4/ak47

Ak je 2v2 žiadny last nebude
Ak bude 3v3 u T bude iba last

Britny
29-10-19, 23:15
Aha, díky za vysvětlení, tak to by bylo asi taky lepší ty 2v2 ne? Aby neměli takovou výhodu a třeba nepodváděli.

N1HiL
29-10-19, 23:17
V tom sa nedá podvádzať je to súčasť hry
Strany sa striedajú cca každých 5-6 roundov

Revan
29-10-19, 23:25
Najs. Furien 2v2 keďže minulý turnaj čo sme organizovali
s delikom sa každý sťažoval ako niektoré teams si vybrali 1ného hráča a nechávali mu lasta. Alebo druhé riešenie 3v3 ale posunúť Furien lasta na 4+ ako je to aj u CT.

Bager258
30-10-19, 00:41
A jaký je rozdíl mezi 2v2 a 3v3 ? Kdyby to bylo 2v2 a ten jeden umře a ten druhej oba zabije, tak stejně bude last ne? Tady se spíš hraje na kola, jinak pokud se to mění po 5, tak to dej na 10.

Jinak tohle má být turnaj jako všech modů dohromady, nebo každý zvlášt?

Skús si toto prečítať ešte raz:

Každý team by mal kapitána, ktorý by riešil to, aký mód sa bude hrať. Kapitáni daných teamov sa stretnú niekde na TS alebo Discorde alebo niekde (Treba domyslieť, vymyslieť), kde si povedia čo sa nehrá, ban systém. Každý team hrá proti sebe maximálne 3 módy, bude sa hrať BO3 (pre neznalých, kto vyhrá 2 mapy postupuje). Nikdy sa nebude môcť hrať 2x ten istý mód, vždy to musia byť 3 rozdielne módy.

Del!k98
30-10-19, 08:17
Ten furien turnaj 2v2 by som spravil aj mimo tento návrh ako bol turnaj skoro každý rok, samozrejme či ostatní to budú chcieť .

NightBoy
02-11-19, 20:24
Já bych uskutečnil: Paintball 3v3 nebo Classic 3v3. Tyto turnaje už nebyly sakra dlouho.

Masif
02-11-19, 21:03
awp 3v3

E: ale ne s nulou

panak
06-11-19, 21:53
Ja by som bral normal 3v3 :D jak tu bolo to minulé 5V5 tak tak isto ale menší počet :D

DajMen
07-11-19, 06:33
Taky jsem klidně pro klasický clasic 3v3

Revan
07-11-19, 14:31
Prakticky ak sa uskutoční tento turnaj, tak by sa mohol aj streamovať na twitchi.

Bager258
07-11-19, 14:37
Prakticky ak sa uskutoční tento turnaj, tak by sa mohol aj streamovať na twitchi.

mohol

Revan
08-11-19, 23:44
Len vážne netuším ako sa tie teams vyriešia. Lebo všade je top mať 3v3 okrem furienu kde je lepšie 2v2 ak nechcú všetci mať rage breakdown. Názov by mohol byť Kotelna Tournament/Clash. A otázka je či chceš aj dozor príslušných adminov módov na zápasoch.

hanba mi
09-11-19, 00:06
awp 1vs1

Bager258
09-11-19, 01:46
Len vážne netuším ako sa tie teams vyriešia. Lebo všade je top mať 3v3 okrem furienu kde je lepšie 2v2 ak nechcú všetci mať rage breakdown. Názov by mohol byť Kotelna Tournament/Clash. A otázka je či chceš aj dozor príslušných adminov módov na zápasoch.

Good idea, myslím že dozor iba na módy a na klasiky netreba.


awp 1vs1

Ma to byt teamovy turnaj tak asi nie 1v1

panak
10-11-19, 12:19
Najlepšie by bolo class 3V3 :D Podľa mna aj viacej hráčov to zaujme

NightBoy
10-11-19, 19:59
Hej tak jak to bude? Uskuteční se už konečně něco? :/

Hunted
10-11-19, 20:09
Hej tak jak to bude? Uskuteční se už konečně něco? :/

Dočkej času, jako husa klasu.

N1HiL
10-11-19, 20:36
Hej tak jak to bude? Uskuteční se už konečně něco? :/

Zasa ťa vyplienime ako na dm ffa a budeš na nás nadávať


Jak se jmenuješ ve hře?

Môj pôvodný nick máš v zátvorke nad hlavným nickom

NightBoy
10-11-19, 20:57
Jak se jmenuješ ve hře?

Gabik
13-11-19, 15:55
3vs3 GunGame by som zahral, tím už poskladaný :D

Troy
14-11-19, 17:17
určite som za 3v3 Classic

LANGER
15-11-19, 21:40
Zdravím.
Môj názor a výberové pripomienky:
Paintball: 3 proti 3. Výmena strán by nemusela byť nutná.
Knife: 2 proti 2. Nemám k tomu žiadne pripomienky.
Classic: 3 proti 3. V skutočnosti dobrý nápad.

Najlepšie by som vybral tieto tri kategórie. Samozrejmosťou je, že som ich nenapísal na základe vlastnou návštevnosťou serverov.

Edit: Pridávam sa k Dajmenovi, ktorý vymyslel celkom dobrú zábavu. :happy:

Niko97971
16-11-19, 13:58
Preboha živého, vy viete aj čítať?

Každý team by mal kapitána, ktorý by riešil to, aký mód sa bude hrať. Kapitáni daných teamov sa stretnú niekde na TS alebo Discorde alebo niekde (Treba domyslieť, vymyslieť), kde si povedia čo sa nehrá, ban systém.
A každý si tu píše aký mod by sa mal hrať, lebo sa dlho nehrali, radšej študujte a čítajte s porozumením, než tu napíšete blbosti.
A k téme, asi všetko tak ako je, len ten furien nejako poriešiť s tými, ktorí ten furien hraju a vedia jak to tam chodí.

Revan
17-11-19, 00:08
Samozrejme na discorde kľudne urobím pár voice room pre team 1 a team 2 a nejaký hub.

Madrfakr
01-04-20, 03:23
Docela škoda, že tohle téma tu je zapomenuté. Hlavní myšlenka smíchat různý módy do jednoho turnaje je dobrá ale přijde mi, že moc lidí to nepochopila. První věc je rozhodnout které módy se budou hrát. Módy jako aim, awp, knife, dm a paintball jsou jasný ale módy jako gg, ctf a furien mi přijdou zbytečně složitý a celý turnaj by mohli shodit, spíš by si zasloužili vlastní turnaj. Systém kapitánů a jednotlivé vybírání mi přijde komplikované a dává to dost prostoru k taktizování nehledě na to, že shodnout se mezi kapitány by bylo těžké.

Jestli tohle bude ještě někdo řešit, tak navrhuji určit počet módů (ideálně 5-6) a zvolit nějakou anketu, které by to měli být (za mě bych klidně aim, awp, knife, dm a paintball). Počet hráčů 3v3 a systém tabulky už je práce organizátora, který má volnou ruku.

DiEAcE
14-05-20, 18:27
Co zase zkusit CS:GO 5n5 turnaj? Naposledy to zde frčelo r.2014, od té doby to dnes hraje většina hráčů, zvlášť co Steam loni povolil tuhle hru jako Free2play.

Strach o malou kapacitu bych rozhodně neměl, právě naopak ;-).

Buran
15-05-20, 11:46
Tak, poď, dáme my dvaja.

Smile
15-05-20, 11:56
Dal bych turnaj v Dyna Blasteru...

butcheR
15-05-20, 12:30
já bych dal turnaj v DM 5V5 :)

N1HiL
15-05-20, 13:31
Podľa mňa sa na to zabudlo
A zbytočne komentujete :D

Bager258
15-05-20, 19:08
Podľa mňa sa na to zabudlo
A zbytočne komentujete :D

nezabudlo, hladam si cas kedy sa mi da spravit turnaj ale chodim do prace a mam toho trosku viac :)

N1HiL
15-05-20, 19:55
nezabudlo, hladam si cas kedy sa mi da spravit turnaj ale chodim do prace a mam toho trosku viac :)

sranda, že na toto si vedel ihneď zareagovať :D, náhoda? radšej sa vyjadruj k ľudom, kt. ti sem dali návrhy či by sa to dalo v bližšej dobe zrealizovať, aby mohli zháňať ľudí.


Ja bych dal to csgo a rovnou mi dejte zlatou placku
jojo, bronz je dobrej též

bol raz jeden král
15-05-20, 20:26
Ja bych dal to csgo a rovnou mi dejte zlatou placku

Hunted
16-05-20, 10:10
Ja bych dal to csgo a rovnou mi dejte zlatou placku

Ale prosimtě...

bol raz jeden král
25-05-20, 18:02
Mám teď docela fajn inventář, takže pokud by se dělal csgo turnaj klidně hodím nějaký skiny do prize poolu (50-100E)

Dimitri19
27-05-20, 08:01
Mám teď docela fajn inventář, takže pokud by se dělal csgo turnaj klidně hodím nějaký skiny do prize poolu (50-100E)

Daj ich radšej mne a pošli mi ešte nejaké kodi na goucka.

Darongodx
27-05-20, 09:43
Mám teď docela fajn inventář, takže pokud by se dělal csgo turnaj klidně hodím nějaký skiny do prize poolu (50-100E)

Tak to aby bol ten turnaj čo najskôr, pretože u teba skiny v inventári dlho nevydržia.

H3RD#
28-05-20, 01:10
na furien turnaj sa zabudlo ? :)

Vachyas
28-05-20, 03:52
na furien turnaj sa zabudlo ? :)

Furien nikoho nezajímá..

Algorythm
28-05-20, 09:13
Ja bych byl pro CTF.

Sewell
28-05-20, 09:38
já bych dal mixy

ABRACADABRA
28-05-20, 10:32
Každý tu chce něco jiného :D je to tu od minulého roku, takže by mě zajímalo kdy co se udělá :D :D

H3RD#
28-05-20, 14:22
Furien nikoho nezajímá..

mňa napr nezaujíma čo si ty o tom myslíš.

Nakladana Okurka
28-05-20, 15:01
mňa napr nezaujíma čo si ty o tom myslíš.

nikoho nezajímá, co tebe nezajímá

Cinan
28-05-20, 21:00
Já bych dal turnaj adminům, kdo zabanuje první na forum nihila vyhraje vipko od Sewella

ABRACADABRA
28-05-20, 22:50
mňa napr nezaujíma čo si ty o tom myslíš.

to jsem rad nerde ;)

H3RD#
28-05-20, 22:58
nikoho nezajímá, co tebe nezajímá

*MRTVY* Nakladana Okurka : budes se kurva chovat slusne.

Sewell
28-05-20, 23:13
Já bych dal turnaj adminům, kdo zabanuje první na forum nihila vyhraje vipko od Sewella

To je jasně nespravedlivé vůči SA a TA! :-D

Bager258
30-05-20, 10:01
Vadilo by vam keby je turnaj piatok-sobota ?

E: dám to na so-ne

ABRACADABRA
30-05-20, 10:56
hlavne to uz udelej

N1HiL
30-05-20, 13:36
já bych dal mixy

Určite by to nebol zlý nápad :D

Britny
14-06-20, 07:33
Můžu se zeptat, zda je tohle téma ještě aktuální? Když budeš dělat to GO 5v5. Upřímně jsem si myslela, že název tématu "nový" bude nějaká novinka, co zde ještě nebyla :D a ne dělat opakující turnaj, tos mohl založit, aji bez zeptání. No ale tak ptám se jen, či se to může už uzavřít.

Bager258
14-06-20, 13:54
Ano je to aktualne a mozes to tu nechat, ja si to tu kludne posefujem, nemusis to riesit. CS:GO turnaj sa spravil lebo to bolo jednoduchsie ako momentalne vymyslat neviem aky turnaj. nemam na to tolko casu.