PDA

Zobrazit normální verzi : Steamaci nepočujú Nonsteamakov



Kaco
31-10-19, 10:22
Ako názov hovorí, dnes hrám JB lenže sa stala takáto udalosť. Nie som sám kto nepočuje nonsteamakov, stalo sa to aj druhým dnes na servery. Či CT alebo T ako steamak nepočuť nonsteamakov. Ak sa to dá fixnúť tak aspoň rýchlo alebo nejaké rady. Ďakujem. Neviem čím to môže byť, ale dnes sa mi aj updatol steam.

KLIK (https://csko.cz/forum/showthread.php?69259-NonSteam-Voice-Bug&p=539313#post539313)

mirecc
31-10-19, 10:35
bude to podľa mňa tým updatom steamu, robí mi to tiež

JustDoItNigga
31-10-19, 11:42
na 100% je to tím updatem.

Britny
31-10-19, 12:52
Valve fixuje jenom originál, stejně tak jak to bylo s přehrávání dem. S NS nemá nic společné, je to neoriginální kopie a už jednou byl stejný problém a jestli to nemusel tehdy sám kotel nějak fixnout. Valve tím akorát vydělá, že když se neuslyší, tak si zakoupí origoš.

Koprakek
31-10-19, 13:52
HAHA, to bude zákazu k CT za No Mic :new_russian:

JustDoItNigga
31-10-19, 14:46
Tak teď se stala taková zajímavá věc, nonsteam hráč šel k CT a steam hráči ho normálně slyšeli. Prý si tu nonsteam verzi hodil do steam knihovny.

piratjo
31-10-19, 15:11
Tak teď se stala taková zajímavá věc, nonsteam hráč šel k CT a steam hráči ho normálně slyšeli. Prý si tu nonsteam verzi hodil do steam knihovny.

S niggom na serveri odskusane a NS hraca bolo pocut. NS verziu stiahnutu z kotelny som pridal do knihovny na STEAME.

Cinan
31-10-19, 15:29
NEBUDU SI STAHOVAT NONSTEAM VERZI ABYCH SI JÍ POTOM DÁVAL DO KNIHOVNY POCHOP TO, já už nevím či jste fakt retardovaný nebo co.

JustDoItNigga
31-10-19, 15:37
NEBUDU SI STAHOVAT NONSTEAM VERZI ABYCH SI JÍ POTOM DÁVAL DO KNIHOVNY POCHOP TO, já už nevím či jste fakt retardovaný nebo co.

Asi jsi nepochopil, tak znovu. NONSTEAM hráč si dal jeho NONSTEAM verzi do jeho STEAM KNIHOVNY a poté ho bylo slyšet. Nikdo ti neříká, aby sis stahoval NS verzi.


E: Takže, někdo si stáhne nonsteam verzi, poté si ji dá do steam knihovny a jde hrát. Na serveru jde k CT a díky tomu, že si tu nonsteam verzi dal do steamu, tak ho slyší i Steamáci.

Tohle není vůbec mířený pro steam hráče, steam hráči si normálně můžou hrát na steam verzi a nic neřešit, ale jestliže si hráč který nemá steam verzi dá NONSTEAM verzi do steam knihovny (ani nemusí mít zakoupený steam csko), tak ho poté ve hře půjde slyšet. (Pravděpodobně)

Britny
31-10-19, 15:38
Taky bych to neudělala. V první řadě ani netuším, jak bych měla vecpat ns do knihovny a v druhé řadě pokud valve mělo zase nějaký dementní update, tak určitě tím nechtěli udělat to, aby si ted každý kdo má steam stáhl neoriginální hru a vecpal ji do knihovny, která shodou náhodou právě byla ta, která se updatetovala, ale pouze na default skinu, kdo má jiný skin, tak nemá ani knihovnu, jako třeba já.


Asi jsi nepochopil, tak znovu. NONSTEAM hráč si dal jeho NONSTEAM verzi do jeho STEAM KNIHOVNY a poté ho bylo slyšet. Nikdo ti neříká, aby sis stahoval NS verzi.

Tohle bych upřímně nepochopila ani já, pokud NS nemám stažený, jak si to tam mám dát? Navíc Pirát psal "NS verzi staženou z kotelny"

E:
No nevím, podle mě je tohle dost složitý postup a ne všichni NS ho třeba pochopí, nebo vůbec nebudou tušit co mají dělat, že je steam hráči neslyší a že nemůžou tak být u CT a kdo jim to všechno bude vysvětlovat? Já například stále v tom vidím to, že píšeš, že si musí stáhnout NS a dát do STEAMU - takže ten steam si oni musí prostě stáhnout a pak dát NS do knihovny?

Já se jen modlím, aby to raději opravili, nebo třeba se na to podíval Kotel, ten už hodněkrát musel dělat nějaký fix na naší NS verzi kvůli miku. Než nějaké stahování do knihovny.

LukosSenpai
31-10-19, 16:08
Steam > Library > ľavo dole add game > add non steam game > vybrať spúšťaciu ikonu Non steam CS 1.6> spustiť cez steam

Britny
31-10-19, 16:14
Jo tohle se už dá pochopit, ale doufám, že to je návod pro ty s NS verzí co se stejně musí zaregistrovat na steamu a ne pro nás :D Pač já fakt žádný NS kvůli JB tam strkat nebudu.

piratjo
31-10-19, 16:41
Tak este raz pre vysvetlenie.

NS verzia do STEAM knihovny - ako to tam hodit pisal vyssie Senpai. Steam hraci budu NS hracov, ktori tu svoju hru maju v steam kniznici, pocut. Otestovane na d2, Jb.

Cinan
31-10-19, 16:58
znovu ti napíšu, že na co tam budu mít 2x csko na steamu. A ještě k tomu nonsteam?

Grakon2702
31-10-19, 17:00
znovu ti napíšu, že na co tam budu mít 2x csko na steamu. A ještě k tomu nonsteam?

Přečti si to ještě jednou. Ty jako Steam hráč nemusíš nic řešit. :slap:

JustDoItNigga
31-10-19, 17:00
Můj bože, POUZE HRÁČI CO NEMAJÍ STEAM VERZI CSKA SI TU SVOJI NONSTEAM VERZI CSKA HODÍ DO STEAM KNIHOVNY

Cinan
31-10-19, 17:04
takže mi chceš fakt říct, že nonsteam hráči si budou dávat na steam nonsteam verzi?

Grakon2702
31-10-19, 17:08
takže mi chceš fakt říct, že nonsteam hráči si budou dávat na steam nonsteam verzi?

Pokud chcou být slyšeni, tak ano.

Britny
31-10-19, 17:11
znovu ti napíšu, že na co tam budu mít 2x csko na steamu. A ještě k tomu nonsteam?

Hele já už jsem to pochopila :D

Prostě nějaký NS hráč si bude muset stáhnout steam - stačí steam a do té knihovny potom hodí tu NS verzi, jak popsali návod Lukos a Pirát a my je na tom steamu uslyšíme. Valve posralo nedávno dema a po chvilce to opravili, tak budeme doufat a modlit se, že tohle opraví taky.

boxolop3
31-10-19, 18:19
Čínan chod si pospať prosím ťa :D. Valve vydalo UPDATE pre steam klienta (už ked bolv bete tak to robilo tento problém, takže áno, je to tým updatom). Čakal som že to valve fixne, ale možno ani o tom nevie a všetci vieme aké Valve je. A Čínan, tí čo majú NS verziu, teda nemajú kúpenú originál hru, ked si vložia hru do "library" na Steame ako NS hru, tak ich STEAM hráči budú počuť. Lenže ako donútiš NS hráčov k tomu? Rozumný človek si to tam dá, aby to "fixol". Ale čo zvyšných 90% hráčov?

boxolop3
31-10-19, 18:22
A jo, tu je aj druhá stránka kde sa to už vysvetlilo, tú som si nevšimol :D

Britny
31-10-19, 18:42
Jestli je tohle globální problém, což asi je, tak určitě v jiných zemí 1.6 frčí a určitě na to Valve musí někdo upozornit. Dema taky opravili, sice jim to pár dní trvalo, ale funguje to. Kotel psal, že zkusí sám udělat nějaký update co by to mohlo opravit, tak uvidíme.

Bager258
01-11-19, 11:37
znovu ti napíšu, že na co tam budu mít 2x csko na steamu. A ještě k tomu nonsteam?

Platí to len pre NS hráčov, pokiaľ chcú byť u CT a aby ich počuli všetci aj NS aj S tak si musí dať tú NS verziu do STEAMu. Ty máš steam tak nerieš. Teba ako S hráča budú počuť aj NS.

MaDPrO
01-11-19, 11:43
Keď som bol u CT musel som sa presunúť ku tečkam lebo 2-3 zo steamom ma nepočuli a neviem presne kto ale jeden spešl mi povedal nech sa presuniem ku téčkam čo mi príde neférové. Nebudem predsa každé kolo vezen len preto že ma niekto nepočuje.

Grakon2702
01-11-19, 11:45
Bohužel prozatím, než se to vyřeší, se to takhle bude řešit. Když to vezmu z jiné stránky, kdybys měl Steam verzi, nemusel bys tohle řešit. Stejně neférové je hraní na kradené verzi hry.

Britny
01-11-19, 11:54
Keď som bol u CT musel som sa presunúť ku tečkam lebo 2-3 zo steamom ma nepočuli a neviem presne kto ale jeden spešl mi povedal nech sa presuniem ku téčkam čo mi príde neférové. Nebudem predsa každé kolo vezen len preto že ma niekto nepočuje.

Jestli chceš hrát u CT, tak udělej ten postup co je v příspěvku v 11 a budou tě slyšet. Jinak budeš muset čekat, než to opraví.

Samco
01-11-19, 22:54
Je dobré, že je tu spísaný tento postup, ale v praxi tu určite sú hráči a aj (bohužiaľ) admini, ktorí bežne nesledujú fórko a treba si dať preto pozor, aby tu neprichádzalo k zbytočným nedorozumeniam a zákazom. Vhodné by bolo asi celkové dočasné pozastavanie módu, ale na to by nebol asi pozitívny ohlas.

JustDoItNigga
01-11-19, 22:59
Zákazy se za to nedávají pokud je vidět, že ten nonsteam hráč má mikrofon a alespoň mu to bliká, tak podle situace dostane přesun.

Každopádně většině hráčů jsem to už společně s některými členy AT vysvětlil.

MaDPrO
02-11-19, 21:11
Jestli chceš hrát u CT, tak udělej ten postup co je v příspěvku v 11 a budou tě slyšet. Jinak budeš muset čekat, než to opraví.
Dopočul som sa že tento postup nefunguje.

Kaco
02-11-19, 22:34
Nefungoval, dnes som hral a 1 nemenovaný hráč mi napísal že urobil ten postup ale aj tak mu nebolo rozumieť

Britny
02-11-19, 22:46
Jestli ho udělali správně, kluci to zkoušeli piratjo a nigga na JB i na d2 včera a fungovalo to. Tak už nevím no. Uzavřít mini Kotel asi neudělá prozatím, tak jen čekat na fix. Na steamu psali, že při další aktualizaci to opraví, ale kdy bude se neví, mělo by to být však co nejdříve.

JustDoItNigga
02-11-19, 23:19
Divny, s Pirátem jsme testovali a všechno klapalo, otázkou je zda ten postup udělal správně.

Kotel
03-11-19, 17:25
Opraveno.

Kaco
03-11-19, 19:33
Opraveno.

Ciii koky