PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban k CT



Lynviy
29-04-12, 20:26
Zdravím, zde dávám svoji žádost o unban k CT.

Nick ve hře: Lynviy
Steam ID: STEAM_0:1:318335
Internet Protocol: 86.49.9.142
Banující admin: 3K a Jerry
Ban List: http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=27087

Zde je sepsaná celá situace:
Byla mapa jailbreak_sexaxis_rmk, a skoro nikdo ji v té době na serveru neznal, takže jsem dal 2. a 3. kolo HVD a všichni (vězni i dozorci) jsme si šli prohlídnout mapu a ukázal sem jim, co se všude dá dělat, jaké jsou atrakce, kde jsou jaké zbraně apod., další kola jsem dával věznům atrakce, které si sami oni na začátku kola odhlasovali, a ani jedenkrát sem za mapu nedal reakce, ovšem v tom je tam jedno problematické CT, co dává Free Killy, celkem jich dalo minimálně 5, takže jsem zavolal admina "3K a Jerry", aby ho šel zabanovat. Ano, přišel jenže on viděl jak mají vězni zbraně v rukou a on se divý, a já mu osvětlím celou situaci tím, že jsem to vězňům jako dozorce dovolil pod podmínkama, že nebudou dělat vzpoury a zabíjet CTčka, což oni dodržovali. Pochopitelně Jerry na to nebral ohledy a mrsknul mi tam ban k CT na 3 dny.

Děkuji za pochopení a za případný UnBan,

Lynviy

Leryx
29-04-12, 20:34
Hle já tam sice přišel až bylo po banu, ale pár lidí na steamu mi psalo, že na JB je CT co spolupracuje s vezni a nechává je jít do zbrojnice. Mimochodem při HVD máš být ve zbrojnici, nemluvě o tom že si nechal Tckam zbraně, možná si to myslel dobře, ale v tomto případě se musím zastat jerryho.

Lynviy
29-04-12, 20:37
HVD bylo z důvodu, aby byla možná exkurze mapy, kterou nikdo neznal. Po zbrojnici sem je jen tak nechal běhat, ale to sem jim dovolil již pod výše zmíněnými podmínkami. A navíc si myslím, že T byli spokojení, když si mohli vybrat jakou koli atrakci, a mít při tom zbraně, aniž by byli zabiti nebo zabíjeli nás. Jediný, kdo si mohl stěžovat, bylo to druhé FKllerské CT (nick: The best iquid nebo nějak tak).

3k a Jerry
29-04-12, 20:40
Přijde ti normální aby vezni chodili do zbrojnice pro guny a běhali vedle simona ?
At si to myslel sebelíp ban je ještě mírnej. Bral jsem ohledy že ses je snažil nějakým způsobem zabavit.
+ Ještě to zareagování na steamu a že si psal ostatním adminům a nadával na mě ..

Leryx
29-04-12, 20:40
Toho znám, je to tard. Nicméně koho by to taky nebavilo, když ti dají jako vězni do ruky zbraň. Taky myslím že by lidi bavilo, kdybych dal hlasování komu dáme ban, ale hold je to zakázané tak se to dělat nemá, a když máš smůlu a přijde se na to, je to bordel no :D

Lynviy
29-04-12, 20:44
Přijde ti normální aby vezni chodili do zbrojnice pro guny a běhali vedle simona ?
At si to myslel sebelíp ban je ještě mírnej. Bral jsem ohledy že ses je snažil nějakým způsobem zabavit.
+ Ještě to zareagování na steamu a že si psal ostatním adminům a nadával na mě ..

Nevidím nic na tom, co by bylo zvláštní, podmínky dostali a splnili je. Byli zabaveni přesně tak, jaký je hlavní účel tohohle módu.

Co se týče toho, co sem psal jiným lidem, to už je moje soukromá věc.

3k a Jerry
29-04-12, 20:48
Simon nemá dovolovat věznům co chodit do zbrojnice pro guny a tím to pro mě končí.

Edit: Ani sem si nevšiml že je HVD, jinak bys dostal rovnou týden, protože nemáš co běhat při HVD mimo zbrojku.
K: Ta mapa už je tam dlouho.

Kotel
29-04-12, 20:49
Poučení: nevolej admina, pokud někdo dává freekilly, když dáváš vězňům na nové mapě HVD.

Lynviy
29-04-12, 20:51
Jerry přišel až na konec mapy.

3k a Jerry
29-04-12, 20:56
1: Já jsem došel vězni jsou ve zbrojnici a pak si idou zatrsat ze simonem na disko s gunama :/
2: Při HVD CT nemůže vycházet ze zbrojnice

Ban je oprávněný a řekl bych ještě dost mírný.
A zachvilku ti vyprší.

Pravidla platí pro všechny stejně

Leryx
29-04-12, 20:57
No ta mapa tam už je 2. týdnem. 2x HVD po sobě aniž by padl nějaký MFK, při HVD CT mají být ve zbrojce, +ta spolupráce. Pokud si jim chtěl ukázat mapu, mněl sis vzít simona a ukázat jim to normálně, to jde taky, a ne kvuli tomu davat HVD. Vyhnul by ses všem těmto problémům. Ale už mlčím... :D

The Frisco
29-04-12, 21:00
Zbytečnost. Jestliže jsi zažádal o práva na Jail,tak by jsi měl znát jeho pravidla. A navíc,to nevydržíš 3 dny u vězňů?

rexix.
29-04-12, 22:20
Tady jde o princip...

DarkAspecT
30-04-12, 14:29
Ono by až nešlo o to že si dal to HVD,ale jak už tu někdo řekl máš být ve zbrojce a to že jim necháš vzít gun?To si snad děláš srandu...Zkus se naučit za T ostatní tu taky nebrečí.Já bejt tím tčkem tak tě killnu a ty už by sis rozmyslel nechávat jim guny.

Prasacko
30-04-12, 15:36
Pravidla su pravidla:) 3dni k CT snad prezijes.

Lynviy
30-04-12, 16:37
Prosím, ať se tu nevyjadřujou NPSM "lamerovia". Díky.

Prasáčko: 3 Dny jsou málo, ale i tak si přes volno nezahraju :/.

AnnoyingGreg
30-04-12, 16:46
Je vidět, že hlupáci kterým jsem dal v žádosti negativní posudek se vybarvují. Bylo úplně normální, že když byl na serveru schopnější simon s CTčkama a vězni už byli v noci znudění, dělali jsme různé výstřední atrakce aby to nebylo jenom pořád KDO SE POHNE KYLT. Úplně v pohodě jsme se pohybovali po mapě a všichni jsme se měli rádi. Tahle nová vlna adminů si snaží dělat -respekt- tou nejhorší možnou cestou. Ani se nedivim, že populace na obou jailech ted překročí jenom zřítka 20. Zkus přehodnotit Kotle poslední rozhodnutí, protože se něco podělalo a lidí tam ubylo.

edit. To si to palečkujte až vam pazoura upadne ale je to tak. Starý JB legendy vědí jaka pohoda tam mohla být.

hfsaa
30-04-12, 18:07
Umýsel bol dobrý , no nemôžeš nechať behať väzňov z gunama v ruke , cez zbrojku . + cez HVD máš byť v zbrojke a nie ukazovať Tčkam mapu.

ZombieBot
02-05-12, 07:21
Co to tady blázníte lidi? Já nechápu, cop má za smysl mod, kde se nic nesmí. Navíc tady lynvyimu píšete sračky jako kdyby vraždil lidi (v realném životě). JB je fun mod - mod o tom, aby se T zabavili. A ne, aby se každá blbost banovala. Pokud to ty T zabavilo, tak lynvyi svojí práci za CT udělal dobře. Tohle už je opravdu, že všichni na JB jsou jak roboti. Ten server má nejpřísnější pravidla co jsem kdy viděl - je to CSko, hra která má do utlačování hodně daleko, ale přesto si na JB připadám jak v korei, kde je celkem tvrdý režim.
Lidi, proberte se! Běžte se projít ven nebo tak, ale opravdu vám to trochu leze na mozek.

3k a Jerry
02-05-12, 16:37
ZB: na jednu stranu máš pravdu, ale když se za to banuje odjakživa, tak nevidím důvod proč by on měl být výjmka.
+ Ban už vypršel tak to prosím zamknite než se to tu rozjede.

AnnoyingGreg
03-05-12, 10:34
Tak to je na hovno. A já si myslel, že forum je na to aby se diskuse rozjela? Odjakživa? Dělali jsme přestřelky typu: CT se schovaji a vězni si dojdou do zbrojky pro guny tak si tu nevymejšlej.

ZEUS
03-05-12, 11:04
Ban vypršel. Lock