PDA

Zobrazit normální verzi : Jb / Special forces



teecko
06-11-19, 17:18
Zdravím, rád bych si postěžoval na našeho Niggu ze specail forces.
Situace se má takto : HVD, druhé CT mrtvé, já ct ve zbrojce, jeden nehledaný a jeden nebo více hledaných před zbojkou, hledaný hodí deagla nehledanému, ja ho hitnu jednou nebo dvakrát, nevím jestli deagol vyhodil či ne, slyším jak si berou tlačítkama zbran tím, že do nich střílí zvenčí, přiletí hečko, jdu do healu, nevidím na dveře, jdu vykouknout na dveře, dveře tam posunou toho nehledaného tím jak se zavřou a já ho hitnu ( byl nahitovaný takže měl málo hp a umřel ) načež mě vyběhnou 2 hledaní. Konec kola, další kolo po mě chce nigga ( jeden z hledaných ) abych dal VD nehledanému, že jsem ho zabil neprávem, nacož sem mu odpověděl, že před zbrojkou byli hledaní a je to na vlastní nebezpečí, poté sem dostal přesun.
Vaše special forces podle mého neplní správně své povinnosti.
( byl tam též kaco, ale mluvilo semnou jenom to poleno, takže předpokládám že kaco se do toho nijak nezapojil a že přesun dalo poleno )


papa lásky :entneho:

JustDoItNigga
06-11-19, 17:33
Nazdar, situace z tvých očí zajímavě popsaná, ale díkybohu jsem stál hned vedle a vše jsem viděl na vlastní oči. CTčko mrtvé, ty sám, já u boku ke v chodu do zbrojky (úplně na druhé strany od nehledaného hráče), hodil jsem mu dgl on ho ihned vyhodil načež si ho asi dvakrát hitl, tak se utíkal schovat za roh abys ho nezabil, hodím HE on se vrátí zpět (stále je úplně na druhé straně než jsem já, já nebyl ani vidět v tu chvíli a Kaco ještě nebyl ani před zbrojkou), zabiješ ho (asi z toho důvodu, že sis myslel, že má stále toho dgla), naběhnu tam já a Kaco, konec kola.

Další kolo ti říkám, že by měl mít vd a vysvětlil jsem ti proč, měl jsi u toho hubu plnou keců, ještě jednou jsem ti řekl ať mu dáš vd odvětil jsi něco ve smyslu "nasrat" a dostal jsi přesun, hned poté ses vrátil k CT a naštěstí sám odešel.

Takže ano, před zbrojkou na vlastní nebezpečí, ale to platí pouze tehdy pokud se nehledaní hráči nějakým způsobem pletou do střel a třeba se za ně schovávají hráči co mají zbrane, v našem případě tomu tak nebylo.

KajSinek
06-11-19, 21:10
Zdravím,
zas a znovu tá veľká slušnosť. Kebyže nie si arogantný, tak presun nedostaneš a toto tu nepíšeš. Za mňa sprostosť, ktorá je neriešiteľná, keďže obaja ste mohli vidieť niečo iné. Taktiež platí pravidlo, že čo nevidíš ty, tak neznamená, že nevidí druhý. Ale nikto iný nevie ako to naozaj bolo. Môžete mať pravdu obaja, nemusí nik. Peace.

teecko
06-11-19, 21:14
Mojí hlavní starostí jsou hledaní hráči, to, že se tam plete ten nehledanej, je mi celkem buřt ( Němluvě o tom, že sem mu mohl střelit palici už při sebrání toho deagla kterej pravděpodobně ani nevyhodil, tak nevím proč máš za to, že jsem ho zabil umyslně jen tak, možná by to chtělo začít přemýšlet, budu ho nechávat žít 10 sec navíc jenom protože venku svítí sluníčko nebo nevím jaký bych měl mít důvod k tomu. )
Hubu plnou keců ? Já ti řekl, že byl před zbrojkou a u zbrojky byl hledaný a že mu VD nedám.



Piece.
:entneho:

JustDoItNigga
06-11-19, 21:21
Mojí hlavní starostí jsou hledaní hráči, to, že se tam plete ten nehledanej, je mi celkem buřt ( Němluvě o tom, že sem mu mohl střelit palici už při sebrání toho deagla kterej pravděpodobně ani nevyhodil, tak nevím proč máš za to, že jsem ho zabil umyslně jen tak, možná by to chtělo začít přemýšlet, budu ho nechávat žít 10 sec navíc jenom protože venku svítí sluníčko nebo nevím jaký bych měl mít důvod k tomu. )


Tak ještě jednou a trochu jinak, dgl jsem mu hodil on ho ihned poté vyhodil (což jsi asi neviděl) a proto jsi měl důvod k tomu ho zabít a proto jsem to nebral jako FKs za který se dává ban, jen jsem ti další kolo vysvětlil, že jsem mu toho dgla hodil a že by měl dostat volný den. Žádný hledaný hráč u něho ani v jeho blízkosti nebyl, před tou zbrojkou stál sám, já stál hned za rohem, poté co jsi ho zabil vyšplhal Kaco po žebříku a oba jsme naletěli do zbrojky. Z čehož vyplývá pouze a jedině to, že jsi ho zabil za toho deagla co jsem mu já hodil, neboť jsi to předtím nestihl.

DajMen
06-11-19, 21:41
Z toho co jsem tu pochopil to podle mě není na přesun...
Když vidíš hrace před zbrojkou s gunou a nevidíš ji ze by ji vyhodil a uteče, následně se vrátí tak bych ho zabil i já.. A podle mě skoro každý... A to že si mu ji hodil podle mě nehraje roli, protože on o tom nevěděl a nebyla to jeho chyba...

JustDoItNigga
06-11-19, 21:46
Z toho co jsem tu pochopil to podle mě není na přesun...
Když vidíš hrace před zbrojkou s gunou a nevidíš ji ze by ji vyhodil a uteče, následně se vrátí tak bych ho zabil i já.. A podle mě skoro každý... A to že si mu ji hodil podle mě nehraje roli, protože on o tom nevěděl a nebyla to jeho chyba...

Já ho ale nepřesunul za to, že ho zabil, já počítal s tím, že ho zabije. Další kolo jsem mu řekl jak to bylo a že hráč nemohl ovlivnit to, že jsem mu hodil deagla, tak má dostat volný den, jenže pan simon byl paličatý a nenechal si to vysvětlit a VD mu prostě nechtěl dát, až poté dostal přesun.

DajMen
06-11-19, 21:50
Ano a jsme u toho... Některé tcka jsou svině... Hodí ti naschvál gunu aby to ČR vidělo a dostaneš kill, ubude tcka a jsi blíž ppcku... Když tě tcko přejede je to jeho vína taky to není tvoje vína =vd nedostaneš...podle mě je to na uvážení Simona a ne proto žes to řekl ty, protože z pohledu ctcka on neudělal nic špatně a nic proti pravidlům. Už to chápeš?

JustDoItNigga
06-11-19, 22:27
.podle mě je to na uvážení Simona a ne proto žes to řekl ty, protože z pohledu ctcka on neudělal nic špatně a nic proti pravidlům. Už to chápeš?

Jak by asi mohlo ? Copak to téčko může ovlinit to, že mu jiné Téčko hodí gunu ? Ano, on neudělal nic špatně ani proti pravidlům a proto by neměl být nijak trestán, ale poté když se mu vysvětlí situace a jak by měl dále postupovat, tak už nevidím důvod k tomu aby mu ten volný den nedal, když ho má mít.

Je to asi úplně to stejný, jako když se někomu bugne pp, copak za to to Téčko může ? Že se mu to buglo?

DajMen
06-11-19, 22:36
Pořád To nechápeš... Zkusím to jinak...
. Jak píšeš nahoře "Já ho ale nepřesunul za to, že ho zabil, já počítal s tím, že ho zabije."
Hráč měl vd protože bylo hvd, tys mu hodil gunu a počítal si že ho zabije, vlastně si mu vzal jeho vd abys mu ho dal další kolo??
Nebo z jakého důvodu si mu hodil gunu?

Bugne se ti pp nemůže za to NIKDO, je to chyba hry tudíž dostaneš VD...

Tcko zapříčini tvoji smrt - přejede tě, hodí ti gun aby tě zabili, blokne tě...taky to neovlivnís.. - VD NEDOSTANE

Už to chápeš?

JustDoItNigga
06-11-19, 22:51
Pleteš hruška a jablka dohromady, kdybych ho tím deaglem zabil já jako Téčko, tak by to bylo uplně neco jineho a vd by nedostal, to je jasný :---D, dgl jsem mu hodil a bylo na něm, co s ním udělá, mohl si pomocí toho vzít zbran ze zbrojky nebo se pokusit zabít poslední CT, on toho deagla hned vyhodil ale. Ty už to chápeš ?

DajMen
06-11-19, 22:52
Pochopil si mě, ale nepriznas svoji chybu... Lépe už ti to nenapíšu
Ať se k tomu vyjádří jiní admini klidně

JustDoItNigga
06-11-19, 23:01
Tak dáme jiný příklad, jsi v boxu jako téčko, jedno Téčko ti hodí gunu hned vzápětí co ti ta guna spadne do inventu tě CT zabije, budeš si následně žádat volný den ? Jistě že ano.
Jestli to furt nechápeš, tak bych to nechal být a počkal na vyjádření ostatních.

CernaSmrt
06-11-19, 23:31
Pokud jsem to dobře pochopil tak většina hráčů kterých se to týká byly před zbrojkou (kromě CT), to že se tam plete nehledanej s hledanejma je jeho blbost jelikož jako ct nevíš kdo na tebe vyskočí a s čím, proto je tam to pravidlo před zbrojkou na vlastní nebezpečí.

E:
Bylo by fajn kdyby se mohl vyjádřit i Kaco pokud něco viděl

JustDoItNigga
06-11-19, 23:35
Psal jsem to nahoře, ale napíšu to ještě jednou, ten nehledaný hráč byl před tou zbrojkou úplně sám když ho Teecko zabil.

teecko
07-11-19, 00:02
Dajmene je zbytečné se s tím tak rozčilovat, to chce trpělivost, trochu štěstí a nejlépe zkušenosti s prací s mentálně slabšími. :entneho:

Mačkáte zbraněma tlačítka o 106, minimálně tak 4-5x to tam proletí na tlačítko a párkrát cvakne sebrání zbraně/hečka či něčeho před zbrojkou, minimálně 2 ste byli před zbrojkou v době killu ( Sorry, ale ještě sem neviděl dgl lítat ze schodů či žebříku nahoru. ) a já mám tedy předpokládat že tam nikdo není a nikdo nemá zbraň.

PS : Stejně nepochopím, jak tu může mít spešla někdo, kdo chodil po serveru s nickem parecek (alespoň co si pamatuju, vím že to byl podobně postiženej nick), nadával do rodiny a pak když to hráče nasralo a dal mu FK, to natočil a hodil na forum :DD To je ukázkovej spešl.

Britny
07-11-19, 00:33
Co jsem z toho pochopila, tak za mě to byl zbytečný přesun, protože teecko nemohl tušit, že už zbraň neměl a když tam děláte nálety na zbrojku, tak je to prostě reflex.

N druhou stranu je to i možná zdlouhavě zbytečná stížnost, protože za to mu zase spešla nikdo nevezme, max. si z toho vezme ponaučení a tak dále a tak dále...

teecko
07-11-19, 00:38
Asi máš pravdu, no poučení asi čekat nemůžem, ale zbytečně dlouhý to asi bude, ale nech to prosim tě ještě do zítřka otevřené, aby se vyjádřil třeba ten kaco, ačkoliv myslím že je to pointless, když toho moc vidět nemohl, podle toho, že psal nigga, že byl na žebříku ( a v době killu tam nekoukal, to bych ho viděl ).

Grakon2702
07-11-19, 00:54
Zdravím. Tčka jsou před zbrojkou na vlastní nebezpečí. Mohou dostat kill za jakékoliv situace a pravidlo pro HVD tyto situace zahrnuje právě kvůli dohadům, zda se jednalo o FK, či nikoliv. Samozřejmě to nezahrnuje situace, kdy CT začne zničeho nic zabíjet vězně před zbrojkou nebo tam začne házet HEčka. Situace popsaná Niggou i Teeckem je právě ten typ situace, které pravidlo zahrnuje. Je to jedna ze situací, kvůli kterým se toto pravidlo zavedlo. Tedy. Nejedná se o FK, hráč neměl dostat VD a teecko neměl dostat přesun. Na přesun se nelze vymluvit na drze jednání, protože byl teecko vyprovokován. Jinak řečeno, mně by se taky nelíbilo, kdyby se mě někdo neustále snažil přesvědčovat o situaci, kterou moc dobře vím, jak ji mám řešit.

Revan
07-11-19, 00:57
Nechcem vám rušiť rozprávky ale bez dema je to nič moc. Každý si tu jede svoje a pravdu nemá nikto.

Grakon2702
07-11-19, 01:08
Nechcem vám rušiť rozprávky ale bez dema je to nič moc. Každý si tu jede svoje a pravdu nemá nikto.

Nigga i teecko popsali stejnou situaci ze svého pohledu. Na to netřeba demo.

Britny
07-11-19, 01:08
Nechcem vám rušiť rozprávky ale bez dema je to nič moc. Každý si tu jede svoje a pravdu nemá nikto.

V takových situací se demo nemusí ani dodávat, stačí popis. JB je specifický mod, kde nejde točit všechno a vždy. Stejně jak když si hráč žádá o UB od admina za FK, admin nemusí mít demo.

Revan
07-11-19, 01:17
A potom sa divím aké hovadiny odtiaľ idú bez hltv/dôkazu. Inak k téme, presun zbytočný ako píše lišák, grakon, brokolica atď.

Kaco
07-11-19, 14:59
Napíšem to tak, ako som to videl ja. Nigga mu hodil gunu stým že zaliezol potom za roh. CT videl ako nehľadaný držal dgl (teda myslím) a dalo mu kill. V tejto chvíli CTčka nevedia či nehľadaný hráč má gunu alebo nie, ale kedže ho videli ako drží gunu, tak mu dajú proste kill. Pred zbrojkou na vlastne nebezpečie. Taktiež sa nehľadaný hráč mohol ísť hrať po mape že ano. Za mňa to nebol FK a ako som už napísal "Pred zbrojkou na vlastne nebezpečie". Ďalšie kolo vznikla "hádka" do ktorej som sa ja nestaral pretože podla mňa za toto vd dostať nemal/nemusel. Nigga mu povedal niečo v zmysle daj mu vd, Teecko povedal že nie, Nigga dajmu vd a Teecko povedal potom tuším nasrať a dostal presun. Takže za mňa zbytočný presun a vd dostať nemal.

A + pri zbrojke sa hľadaný hráč nenachádzal ? Ja som bol na rebríku a Nigga bol niekde za rohom zbrojky (ako napr. na jb_snow za krabicou) lenže to je "pred zbrojkou". Takže tak.

teecko
07-11-19, 15:56
"nasrat, vdčko mít nemá, byl před zbrojkou a to je na vlastní nebezpečí" něco v tom smyslu, ale myslím že jsem to řekl tak dopůlky a měl sem přesun Ż\_(ツ)_/Ż
Kaco do special forces nepatří, očividně má na víc :thumbup:

JustDoItNigga
07-11-19, 19:55
Samozřejmě to nezahrnuje situace, kdy CT začne zničeho nic zabíjet vězně před zbrojkou nebo tam začne házet HEčka.

Obviously jste stále nepochopili tu situaci dostatečně, tak to napíšu naprosto jednoduše : nehledané Téčko stálo úplně samo před zbrojkou (za ním, ani v jeho blízkosti nebyl nikdo, kdo mohl přímo ohrozit CTčko) a CTčko ho zabilo.

Slovní spojení "před zbrojkou" beru tak, že CTčko je schopno alespon to Hledané Téčko vidět a né že je někde dole u žebříku.

DajMen
07-11-19, 19:59
My tě pochopili dostatečně

Britny
07-11-19, 20:15
Tohle myslím už nemá dál smysl řešit, dost se shodlo, že přesun byl zbytečný a FK dostat neměl. Takže si na to prosím příště dávej pozor, aby se předešlo k těmto stížnostem.

LOCK