PDA

Zobrazit normální verzi : Kuzli



Amazing-Zajic
30-04-12, 14:00
Zdravím vás.

Mám stížnost na hráče Kuzli, jedná se o server jailbreak 1,2(Samozdřejmě). Jde o to že, Kuzli vždy co se připojí na server jail co udělá jako první je to že se zkusí dostat k CT. Všimne si že všichni žijou a tak počká než je někdo mrtev. Ihned ho to pak kopne toho co byl u Ct a je tam on.
Příklad: Dnes to tak udělal mě a spousta lidí by se určitě ozvala, kdyby to četla, že mám pravdu a jim se to stalo též. Žádám ho upozornit na to, že jsou i jiní co se málo kdy dostanou CT a mají právo si za ně zahrát. Pokud to tak bude dál, žádal bych odebrat mu Spešl.

+Perlička z dneška.
20 Smrt Romum STEAM_0:1:604374 213.192.26.38 CZ
960

Děkuji, hezký zbytek dne.

DarkAspecT
30-04-12, 14:18
Pokud to tak bude dál, žádal bych odebrat mu Spešl.

Já si myslím že spešl jsou od toho aby hráli za T a k CT přesunovali hráče kteří neumí pravidla nebo podobně,to že vyhazuje normální lidi od CT to už je jen doplněk,já bych mu to spešl také odebral,od té doby co ho má a je v záloze jako ,,admin´´tak se vyloženě změnil.

Kuzli
30-04-12, 14:55
Myslim, že si Killer že? Kamaráde, ty když si u CT, tak simona nebereš, děláš kraviny, kolikrát se vůbec nevěnuješ hře. Já bohužel nemůžu vybrat místo koho pudu k CT. Že to párkrát vyhodilo tebe, za to já opět nemůžu. Pravidla moc neznáš, hádáš se kvůli každý kravině, spamuješ vaše oblíbená čtyři písmena (FK, VD). Neznamená, že když sem spešl, že si do konce života nezahraju za CT. Skiller nechtěj vědět co si myslim já. Naučte se pravidla, nedělejte kraviny, hrajte normálně a bude to fajn.

EDIT: Myslím že si to založil jenom kvůli tomu, že tě nechci přesouvat k CT že? Pro mě nebude problém sem dát výpis ze Steamu. To tvoje přemlouvání a když tě nepřesunu, hned nadáváš atd.. Přeber si to v hlavě panáčku.

Amazing-Zajic
30-04-12, 15:01
Ukaž mi nějaký bezdůvodný spam FkK, VD?
Hlavně že ty bereš Simona často co?
Za to co si dodal se nestydím. Ty si to taky přeber v hlavě :) Jednou řekneš ano, a pár dní později? Myslím že si to tvá inteligence snad domyslí... :)
A ještě něco, spešl jsou od toho, aby přesouvali lepší a horší ne pořád lézt CT. Panáčku

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 Smrt Romum STEAM_0:1:604374 213.192.26.38 CZ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kuzli
30-04-12, 15:03
Za to co si dodal se nestydím. Ty si to taky přeber v hlavě :) Jednou řekneš ano, a pár dní později? Myslím že si to tvá inteligence snad domyslí... :)

S tou inteligencí bych mlčel. Jestli si to tenkrát nepochopil, bylo to ze srandy. Já si nic přebírat nemusím, já mam všechno tam kde má být. A od 12ti letýho parchanta nebudu poslouchat něco o inteligenci.

Amazing-Zajic
30-04-12, 15:07
Komu je 12? Tobě?


------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 Smrt Romum STEAM_0:1:604374 213.192.26.38 CZ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prasacko
30-04-12, 15:26
Nehadajte sa tu chodte si to vyriesit niekde inde...

EDIT: Kuzli je schopny hrac a jeden z mala rozumnych hracov hraje casto aj u T a nemoze zato ze ked chce ist k CT tak to niekoho vyhodi...
v poslednych dnoch sa stlale castejsie stava ze su u CT hraci co nevedia pravidla alebo nemaju mikrak a ked pride nejaky schopny spesl tak som rad ked ho vyhodi od CT.

EDIT2: Stalo sa to aj mne parkrat ze prisiel nejaky admin alebo spesl a ze ma vyhodil od CT ano je to blby pocit ale co sa da robit, ale nemusis sa ist hned stazovat na forum kvoli takejto beznej zalezitosti

Shinigami
30-04-12, 15:27
Myslím si že spesl sa nedávalo kvôli vlastným potrebám ale aby na servery udržiaval poriadok v neprítomnosti admina. Ak u CT nebol chaos a všetko zvládali tak nechápem prečo niekoho prehadzuje.

EDIT:


nemoze zato ze ked chce ist k CT tak to niekoho vyhodi...


Samozrejme že môže.

Kuzli
30-04-12, 15:50
Samozřejmě že může, ale nemůže za to koho. BLACKSHOOTER vidim to jako závist, že můžu k CT kdykoliv. Shinigami já spešl určitě nezneužívám. To, že si chci zahrát za CT a někoho to vyhodí, za to nemůžu. Přehodí mě to za mrtvého CT. Většinou sou to ty co to neumí. Nechápu na co si stěžujete. Klidně zruště aby spešl nemohlo takle snadno k CT když vám to tak vadí. Chaos je tam dá se říct pořád.

EDIT: Shinigami nikoho nepřehazuju schválně. Vždy je na to dobrej důvod. Ve hře tě nevídám, takže ani nevíš o co go.

Shinigami
30-04-12, 16:01
V hre ťa nevídam ani ja a som rád. Proste zneužívaš svoj spesl post na to aby si sa dostal k CT kedy chceš.

Amazing-Zajic
30-04-12, 16:05
V hre ťa nevídam ani ja a som rád. Proste zneužívaš svoj spesl post na to aby si sa dostal k CT kedy chceš.

...Tak..

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 Smrt Romum STEAM_0:1:604374 213.192.26.38 CZ
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

D!!!!n3r [MaMLas] :x
30-04-12, 16:09
To iste sa stalo aj mne ale mne to urobili BoHeMiA a Ciper... :/

Kuzli
30-04-12, 16:11
V hre ťa nevídam ani ja a som rád. Proste zneužívaš svoj spesl post na to aby si sa dostal k CT kedy chceš.

A jak ty to můžeš vědět když se nevídáme? Že si kamarád tady kamaráda BLACKSHOOTERA? Haaa na mě ste krátký. Nedělám nic špatnýho, takže neni důvod mi brát spešl. Ať se klidně admini atd. optaj ostatních hráčů. Nejsem žádnej problémovej a myslim, že můžou bejt lidi rádi, že sem spešl. Kvůli nějakým dvou hráčům se na zadek neposadim. Jinak zajímavé Shinigami, dříve sme bly docela kamarádi.

The Frisco
30-04-12, 16:16
To iste sa stalo aj mne ale mne to urobili BoHeMiA a Ciper... :/

Kuzli,bohemia a Ciper. To nejsou hráči kteří by zneužívali svého postavení. Jen tady brečíte,jak je hrozné,že jste porušovali pravidla a někdo vás kvůli tomu přesunul.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
30-04-12, 16:19
Kuzli,bohemia a Ciper. To nejsou hráči kteří by zneužívali svého postavení. Jen tady brečíte,jak je hrozné,že jste porušovali pravidla a někdo vás kvůli tomu přesunul.

neviem o žiadnych pravidlách čo by som vtedy porušil...

D!!!!n3r [MaMLas] :x
30-04-12, 16:20
V hre ťa nevídam ani ja a som rád. Proste zneužívaš svoj spesl post na to aby si sa dostal k CT kedy chceš.

Pravda...

The Frisco
30-04-12, 16:20
Nemyslím teď. Ale ve hře. Určitě tě nepřesunuli jen tak.

Shinigami
30-04-12, 16:32
Jinak zajímavé Shinigami, dříve sme bly docela kamarádi.

Nikdy som si ťa nechcel znepriateliť ale zároveň nemám rád keď sa niekto povyšuje nad ostatných. Ísť k CT len preto že som spesl a môžem tam ísť kedy chcem mi nepríde spravodlivé. Neberiete ohľad na to že aj oni sa tam nejako museli dostať. Niektorý čakajú polku mapy kým sa uvoľní a potom sa tam dostane spesl.

EDIT: Blackshootera ani nepoznám z fóra si myslím že je retard ale nezaslúži si aby čakal ako chuj a potom ho odtiaľ niekto vykopne.

Leryx
30-04-12, 16:33
Spešl CT jsou hráči velmi blízcí adminům, někteří z nich málem i práva dostali, tím pádem jsou automaticky schopnější, a proto mi vůbec nevadí, že Kuzli je pořád u ct, protože já vím, že si tam pořádek udělá, a wo to tady jde.

Kuzli
30-04-12, 16:34
Kubo jakej je tvůj nick ve hře?

Shinigami
30-04-12, 16:49
Takže je normálne že sa hodinu pripájaš k CT a potom ťa niekto kopne? Len tak pretože tam chce ísť on? Jak by si sa cítil ty? Podľa mňa je to na hlavu každý má mať rovnaké právo hrať za CT. Ako som napísal pokiaľ nedával FK a nerobil blbosti nevidím dôvod presunu.

Kuzli
30-04-12, 16:58
Shinigami opravdu nevíš o co de tak se do toho prosimtě nemontuj. Občas potřebuju promluvit do mikrofonu, tak k těm CT musim. Vem to jako že sem VIP u CT. Můžu tam kdy chci, na jak dlouho chci, protože to umim a už mam taky trochu rozumu. Přiď se tam někdy radši podívat, ať víš o co de ;)

Shinigami
30-04-12, 17:01
Tak to vysvetli prečo si ho presunul? Chcel si k CT alebo spravil niečo zlé?

Prasacko
30-04-12, 17:25
Uvediem príklad: Je u CT nejaký hráč čo nemá mikrak alebo nechce prehovoriť a na servery nieje admin. Je tam iba spešl a ten je u T. Každý nadáva na toho hráča u CT že nemá mikrak ale niesu si istý. Ten co má spešl možno píše do chatu nech CT nachvilu zapne mikraky ale oni si to nevsimnu alebo ho ignoruju. Tak sa spešl prosto presunie k CT a spýta sa na mikrak možno u CT ten spešl ostane ale pôjde preč ale to už je naňom....

EDIT: Spešl je od toho aby sa servery udržiaval poriadok alebo aby postavil schopný CT team. A myslím že keď ide k CT a niekoho vyhodí tak ten vyhodený by to mohol pochopiť a vyriešiť si to v Chate a nedávať to hneď na fórum.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
30-04-12, 17:35
Kubo jakej je tvůj nick ve hře?

Demo*** (aktualne: D!!!!n3r***98 alebo *NPSM*D!!!!!n3r

Kuzli
30-04-12, 17:37
Prostě sem spešl a mam přednost. Hold musíte překousnout, že si můžu jít k CT kdy se mi zlíbí. Tečka. Nebudu to dál řešit.

Kuzli
30-04-12, 17:38
Demo*** (aktualne: D!!!!n3r***98 alebo *NPSM*D!!!!!n3r

Tak v tom případě se k tomuto vůbec nevyjadřuj. O pravidlech nemáš vůbec šajn... eště horší případ než BLACKSHOOTER.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
30-04-12, 17:40
Tak v tom případě se k tomuto vůbec nevyjadřuj. O pravidlech nemáš vůbec šajn... eště horší případ než BLACKSHOOTER.

ty si asi Namyslení ale to len tak troškú
Edit: Prečo by som sa nemohol ozívať? Zakážeš mi to?

Kuzli
30-04-12, 17:46
ty si asi Namyslení ale to len tak troškú
Edit: Prečo by som sa nemohol ozívať? Zakážeš mi to?

Čekám že se k tomu budou vyjadřovat lidi, který to opravdu umí a ví o co de. Ne takový případi jako si třeba ty.

EDIT: A zajímavé, že víš o co de, ale tenhle tejden (víkend) sem tě tam ani jednou neviděl.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
30-04-12, 17:48
Čekám že se k tomu budou vyjadřovat lidi, který to opravdu umí a ví o co de. Ne takový případi jako si třeba ty.

Keď máš nejaký problém tak si ho chod niekde vyriesit, ja pravidla Poznam a Simona berem...
E: Takže ty si namyslení jak úplna lama akože Sorry ale je to pravda

3k a Jerry
30-04-12, 17:55
Jak koukám to že nemáte spešl vám leze pěkně na mozek.
Edit: Od toho spešl je, aby u teamu byl někdo schopný. Nikoho nebaví hrát když je u CT Sám Demo a 5 _?CsKill?_ playerů.

hfsaa
30-04-12, 17:58
Chodím na Jb často a nikdy som si nevšimol , že by kuzli zneužíval spešla , vždy tam zrobí poriadok , opýta sa Ctčiek či majú mikrák , povie im aby zobral simona atď ... kuzli si občas zahra aj za T ale spešl je o tom , aby sa robil poriadok u CT ... Mali ste si to vyriešiť cez steam / chat ... zbytočný thread.

Kuzli
30-04-12, 17:58
Keď máš nejaký problém tak si ho chod niekde vyriesit, ja pravidla Poznam a Simona berem...
E: Takže ty si namyslení jak úplna lama akože Sorry ale je to pravda

Tak poď na JB, já tě klidně hodim k CT a ukaž se ty hvězdo.

Kuzli
30-04-12, 18:00
Jinak to co mam v podpisu je od pana BLACKSHOOTERA.

Amazing-Zajic
30-04-12, 18:07
Taky bych si dal něco do podpisu, ale nejsem tard. Nestojíš mi za změnu podpisu

hfsaa
30-04-12, 18:09
Radšej to locknite zvrhuje sa to tu.

Kuzli
30-04-12, 18:19
Sem pro..

*NPSM*P!!!!n3r
30-04-12, 18:21
Kuzli,bohemia a Ciper. To nejsou hráči kteří by zneužívali svého postavení. Jen tady brečíte,jak je hrozné,že jste porušovali pravidla a někdo vás kvůli tomu přesunul.


Frisco, neříkám, že Kuzli nějak zneužívá svůj "spešl" ( jestli se to tak dá nazývat), ale nevíš jaký to je, když se připojíš na novou mapu na JB, si tam dřív než se vůbec nějakej spešl dostane na ten server, pak proběhne restart a kickne to zrovna tebe ...

Kuzli
30-04-12, 18:25
Tak se hold ne****rete a počkáte si až bude místo. Tohle celí je stejně zbytečný. Prostě pochopte že sem SPEŠL !!! To je víc než normální hráč (tim se nechci povyšovat, ale jinak to nepochopí). Prostě se musíte podřídit ať chcete nebo ne. Ze začátku všichni strašný kamarádi, dokud mi nenapsali, jestli je nehodim k CT. Když jim napíšu že ne, sem hned ten nejhorší a chtěj mě zbavit spešl. Ste k smíchu.

*NPSM*P!!!!n3r
30-04-12, 18:27
Tak zahoď ten spešl a budeš zase nejlepší hráč co tam je :) ... Já nevím co ti na to mám říct... Neměl jsem náladu tohle celý číst, ale to co sem tu napsal je 100% pravda..

Shinigami
30-04-12, 21:02
Tak se hold ne****rete a počkáte si až bude místo. Tohle celí je stejně zbytečný. Prostě pochopte že sem SPEŠL !!! To je víc než normální hráč (tim se nechci povyšovat, ale jinak to nepochopí). Prostě se musíte podřídit ať chcete nebo ne. Ze začátku všichni strašný kamarádi, dokud mi nenapsali, jestli je nehodim k CT. Když jim napíšu že ne, sem hned ten nejhorší a chtěj mě zbavit spešl. Ste k smíchu.

Nikdy som ti nepísal že ma máš hodiť k CT. Spešl ťa nechcem zbaviť. Zmenil si sa odkedy ho máš narástlo ti ego. Myslíš si že mi sa máme podriaďovať tebe pretože máš spešl? Ne tým že si to spešl dostal si sa vlastne zaviazal že tým hráčom na JB budeš slúžiť, pomáhať udržiavať poriadok a mier.

Amen.


Tak se hold ne****rete a počkáte si až bude místo.

Čo keby sa neposerieš ty a počkáš si ako normálny hráč kým tam bude miesto?

Leryx
30-04-12, 21:06
On se nám nijak nezavázal, to my ho vybrali, aby tam dělal pořádek, jak, to už je na něm, ale dali jsme mu to protože je tam jeden z těch mála co mají trochu respekt, používají brain, a umí to, to že máš pocit že se nějak povyšuje, ok, ale nesouhlasím s tím, že bude SLOUŽIT, od toho tam fakt není. Tak se do něj laskavě přestaň navážet, za dobrotu, na žebrotu.

Shinigami
30-04-12, 21:12
Slúžiť som možno trocha prehnal. Ale má spešl namiesto toho aby hráčom pomohol ich vykopne od CT a ide tam on. To je trocha blbé nemyslíš? Ani nie tebe sa to ešte nestalo.

Leryx
30-04-12, 21:15
No mně se to ještě nestalo no... já hraju JB už asi nějak 6 měsíců, z toho práva mám jen 3 měsíce, ale fakt neznám ten pocit když se nedostanu k ct, no to fakt ne no, tos trefil :(
E: A proč se to vůbec řeší, má spešl tak je automaticky dobrý hráč, a tím že jde k CT, je jen přínosem.

Shinigami
30-04-12, 21:17
Hovorím o pocite keď si tam a kopne ťa niekto len preto že tam chce ísť on. Pritom ty sa tam snažíš dostať od začiatku mapy a on tam akurát príde.

Asi máš pravdu. Amen.

Leryx
30-04-12, 21:19
Tenhle pocit zažijeme v životě ještě mnohokrát, zvykejme si. Amen.

Prasacko
30-04-12, 21:23
Je niekde zakazane že spešl dozorca nemoze ist k CT kedy sa mu zachce? NENI! Tak to nerieste poprosim LOCK.

Amazing-Zajic
30-04-12, 21:41
Je niekde zakazane že spešl dozorca nemoze ist k CT kedy sa mu zachce? NENI! Tak to nerieste poprosim LOCK.

Ty si muzes prosit o co chces. Pokud se ti to nelibi, necti to.

:D Dal Ta Bhoper:D
30-04-12, 21:56
No ja neviem že by Kuzli nejak zneužíval spešl.Moj názor je že Kuzli to vie dobré CT ale ked kickne dobrého hráča ktorý neporušuje pravidlá tak pre toho hráča je to nefér.

Larodar56
30-04-12, 22:02
Nevím proč by se tohle mělo trestat... Takhle to vypadalo i u starého spešl kdy ho měla většina hráčů a teprve teď to vytáhnete a budete plakat při tom před tím to bylo horší... Vaše názory vám neberu.

Amazing-Zajic
30-04-12, 22:18
Pokud toto už nechcete řešit, tak ten nick mi normální nepřijde. Pokud vám ano, tak to u vás není něco v pořádku.

The Frisco
30-04-12, 22:44
Jak vidím,čert nikdy nespí..

Amazing-Zajic
01-05-12, 07:45
Ne, nespí.

hfsaa
01-05-12, 08:30
Minule na mapke mounatins alebo kde som u CT bol sam asi ešte aj hectsssssss a 4 nejaký Cskills čo nevedeli čo robiť nevedeli základne pravidla , na konci vzbury sa kuzli pripojil a kickol ma od CT . Ale ďalšie kolo som videl ako ma chce dať k CT ale nejak to nešlo asi bolo moc hráčov ale videl som ako sa snaží dať ma tam .

Amazing-Zajic
01-05-12, 08:42
Tak to na něj nesedí. Byl to vážně on? :

hfsaa
01-05-12, 08:59
Buď on alebo hectsssssssss už sa nepametám .

DarkAspecT
01-05-12, 14:07
Já bych se k tomu už nevyjadřoval,jen Kuzli a Killer ví jak to bylo pro náš to tím končí.

RastaFarian
01-05-12, 14:31
Náhodou, Kuzli je jeden z mála spešl hráčů, kteří spešl nezneužívají a když už někoho od CT kicknou, tak je to omylem nějaký zkušený hráč, kterého ihned k CT vrátí nebo je to zaslouženě.

rexix.
01-05-12, 15:07
Kuzli spešla rozhodně nezneužívá, a navíc spešl si on nevybral, vybrali ho admini. Jestli vás štve, že nevybrali vás, tak si to řešte někde jinde, a nepište takové nesmyli, že spešla zneužívá.

znedlob
01-05-12, 18:11
Pokud se pripojim k CT, 1. co udelam je, ze se zeptam koho to kicklo. Hned v dalsim kole se zeptam zda maj vsichni CT mic. Pokud nekdo nema, leti k Tckum a nahradi ho hrac, ktereho jsem kickl.

Pokud jsem nekoho nepresunul zpet, muze za to napr. nizky vek (Nikdo rozhodne nechce poslouchat upisteny decko), low mic, okamzite nadavani na to, ze jsem ho kickl atd.

Pokud odchazim napr. na druhy Jail, nahradim sve misto nekym schopnym z Tcek.

Kotel: Bylo by fajn, aby Spesl mohl mluvit do Micu, kdyz je u Tcek. Nekteri ignoruji zpravy v chatu, aby promluvili a pak akorat nadavaji. Urcite by to pomohlo.

Amazing-Zajic
01-05-12, 19:06
Aspoň že někdo se snaží.

Kuzli
02-05-12, 19:17
Ok takže já sem nikdy nepomáhal. Spešl mam jenom od toho abych se dostal k CT a zamachroval si. Tos uhod :D popřemejšlej nad sebou kluku. Jednou sem v poho a když tě nechci dát k CT, tak dáváš stížnost na forum? Prober se prcku. Závist je závist já to chápu. Jinak shinigami tebe taky nechápu. Vůbec nevíš jak to všechno je. Jestli se vám něco nelíbí, sepište petici ať mi spešl vemou a je to. Nevim nevim koho vyberou místo mě. Že by Blackshootera? :)

Amazing-Zajic
02-05-12, 19:20
Very funny :)

20 Smrt Romum STEAM_0:1:604374 213.192.26.38 CZ
20 Smrt Romum STEAM_0:1:604374 213.192.26.38 CZ

Kuzli
02-05-12, 19:26
Ok je to vyřešené. Už opravdu prosim o Lock.

The Frisco
02-05-12, 20:09
Vůbec se s nimi nezatěžuj. Je to zbytečné.

hfsaa
02-05-12, 20:17
Ale akože sorry toto bol fakt zbytočný thread ...