PDA

Zobrazit normální verzi : [JB] Prozrazování polohy - Banování



NxxB
15-11-19, 18:32
Ahoj , opět jsem tu s dalším dotazem.
Př. Jsem u T a při modu prozrazuji kde je CT.
Banuje se to ? Děkuji

Enjoy
15-11-19, 18:34
Když jsi T a je přestřelka tak se to nebanuje, ale bylo by lepší napsat do T chatu, kde je

Kaco
15-11-19, 18:55
Jsem u T a při modu prozrazuji kde je CT.
Banuje se to ? Nie, keď si T a prezradíš T = ban, keď si CT a prezradíš CT = ban. Samozrejme to platí hlavne pri schovke pre Tčka

N1HiL
15-11-19, 19:39
Nie, keď si T a prezradíš T = ban, keď si CT a prezradíš CT = ban. Samozrejme to platí hlavne pri schovke pre Tčka

Bolo by to lepšie riešiť upozornením nie?
Pokiaľ by sa takéto veci opakovali kick /ban lebo upozornenie už nastalo..
:D

JustDoItNigga
15-11-19, 21:08
Jsem zvědav kdo by za to dával ban :—D, každopádně jak jsme ti již psal, úkolem Teček je zabit všechna CTčka, jestliže jsi T a prozrazuješ polohu CT, tak je to jedine dobře. A taky naopak CT prozrazuje T, taktéž úplně v pořádku.

Fast212
15-11-19, 23:52
Jsem zvědav kdo by za to dával ban :—D, každopádně jak jsme ti již psal, úkolem Teček je zabit všechna CTčka, jestliže jsi T a prozrazuješ polohu CT, tak je to jedine dobře. A taky naopak CT prozrazuje T, taktéž úplně v pořádku.

Keď som bol spesl tak som každý deň stretol jedného typka ktorý vždy prezradzoval polohu spoluhráčov. Zo 5 upozornení a 1 2 kicky každý deň nepomohli, na 4 deň som volal admina nech mu ho dá na hodinu :yay: K téme, jasné že môžeš prezradzovat polohu nepriateľa, ja to pri prestrelke vždy napíšem, keď umrem.