PDA

Zobrazit normální verzi : RuFuSs--->DeXteR<--- In UK --> Pelargos



Lukasgelnar
20-11-19, 23:39
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 273118)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'AB'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < RuFuSs--->DeXteR
[AMXBANS] Tvuj nick: RuFuSs--->DeXteR
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only





Poznamka:







Zdravim , tohle je asi omyl nebo
asi se bud pelagros preklikl nebo neco je to urcite nedorozumneni takĹĽe bych poprosil o unban dekuji :D
s pozdravem Rufus

DajMen
20-11-19, 23:49
Preklik to nebyl počkej na demo

Lukasgelnar
20-11-19, 23:51
what the hell ? :D:D vzdyt sem ani nehral jeste dneska nic :D

Grakon2702
21-11-19, 02:44
what the hell ? :D:D vzdyt sem ani nehral jeste dneska nic :D

Ahoj. Prověřoval ses delší dobu. V tomto případě je jedno, jestli jsi zrovna dnes nebo včera hrál, či nehrál. Až tady banující admin dodá demo, ostatní se na něj podívají a následně zde napíšou, zda s banem souhlasí, či nikoliv. Zatím stačí jenom čekat.

piratjo
21-11-19, 04:51
Ahoj,
Demo som tocil ja a kaufly.

Moje demo:

http://leteckaposta.cz/523949073

14:50 15:45 32:55 49:25 49:50

kauflyho hlasenie:

https://csko.cz/forum/showthread.php?69416-n%E1zor-Rufus

Admin Pelargos daval BAN, aj na zaklade tychto dem.

Revan
21-11-19, 11:54
AB

Pelargos
21-11-19, 12:53
Ahoj, áno ban som dal ja, ale ten ban ti mohol dať hociktorý iný admin, nakoľko demo sledovalo viacero adminov a min. 5 napísali, že ide o cheating. Takisto na tom prvom deme od piratja, musíš uznať, že čas 32:55 určite nie je prirodzený pohyb myši. Taktiež iný kolega spravil jedno demíčko, kde ten pohyb nie je úplne košér: LINK1 (spomalené) (https://streamable.com/e2by3)a LINK2 (https://streamable.com/dc1ad).

Lukasgelnar
21-11-19, 14:27
to si ze me tady ted delate uplne srandu ? proc bych ja pouzival nejake cheaty doprdele nikdy sem nic takoveho nepouzival . ja se v tom nevyznam ale neni nahodou AB ze ti to da hlavu to ze se mi takhle mys zamrda to je i z nekolika duvodu zaprve se mi trepe hodne ruka vam klidne poslu video :D za druhe mam mys bezdratovou ktera ma zasekane reflexy a muzu vedet co to je za den a cas toho videa prosim ? proc bych to delal kriste pane kdybych chtel neco takoveho pouzivat tak snad to nedelam na steamu … nechapu snad to bych mel porad ne zaple to prece nejde vypnout a zapnout kdy chci także musite mit nejake delsi video aji kde to snad je porad ne ze se mi neco takoveho stane bohuzel stava jak rikam trepe se mi hodne ruce kdyz se leknu tak je to mega silne … tohle mi hlava nebere hlavne sem ted nehral 2 dny tak to nechapu a nikdy sem nebyl nejak extra super … i kdyz sem zil sam me vsichni videli jak hraju nikdo nikdy nic nepsal nechapu co tohle ma znamenat . także jestli muzu poprosit jestli mate nejaky delsi zaznam . ?

Lukasgelnar
21-11-19, 14:38
ja vam muzu odprisahat na koho koliv ze bych nic takoveho nepouzival . zeptejte se koho koliv zna me tam prece hodne adminu co snima hraju a sem kamarad a nikdo nikdy nic nerekl to ze mi to tam s awp takhle lita jak sem rekl pred chvili nekdy se to muze stat , mam ted tu nemoc trepavou sem tedka na velke davce steroidu kvuli soutezi v lednu także to zpusobuje taky jeste dost do trepani a proste ja bych si to nikdy nedovolil hraju tam nekolik let hraju tam rad proste sem stary capek co si sem tam prijde po vecerech zahrat ale urcite bych nikdy nic takoveho nepouzival na to uz sem trosku stary … abych neco takoveho delal . urcite budu rad kdyz nekdo budete mit delsi video a prozkouma to vice lidi protoze nechci byt potrestan za neco co sem neudelal . moc dekuji .

Ales
21-11-19, 14:50
http://leteckaposta.cz/348396946

Tu máš další demo s vytřepanou rukou.
Za mě AB
Vždyť to je staré jak svět, že jde stáhnout AB no headshot, pak ti to dělá toto https://www.youtube.com/watch?v=s3l887W4kdM
Neříkej nám, že se ti zatřepe ruka třikrát doleva doprava, v takové rychlosti :cray::think::slap:

Lukasgelnar
21-11-19, 14:57
me ta letecka posta nejde otevrit nevim proc nemuzes mi to nejak jinak prosimte poslat ? jak to poslal pelagros pres ten link to mi slo ? a ano podivej se ale ze to zamiri a streli hned me proste se ta ruka trepe ale nestrelil sem hned proste az jak sem si byl jisty ze na nej mam zamirene …. a jak sem se poptaval tak me bylo receno ze proste nekdy se to stava jeste kdyz mam problem stim ze proste mam bezdratovou mys to ma svoje minusy nemam podlozku a trepe se mi ruka ze se to stava bohuzel ale proste ja bych si to nedovolil nikdy sem nebyl nejaky super hrac a nikdy ani super looser proste obycejny hrac co si sem tam zahraje nemam duvod tohle pouzivat proc bych mel nemam duvod si nic dokazovat ani podobne a stare ze to je jak svet ja se v tom nevyznam także sem myslel zeto muze byt jen hlava ale jak rikam … nikdy bych si to nedovolil nemam ani duvod proc . vzdyt tam hraju nekolik let a nikdy sem nic takoveho neprovedl … proc taky kdyz mi to nejde tak tam rs a pockam az se mi bude darit ale proc bych mel pouzivat nejake city na to …

Lukasgelnar
21-11-19, 15:07
Tak ja nesleduji jak se mi trepe ruka jestli do prava nebo do leva proste se mi trepe proc tu neni nejaky admin co semnou casto hraje treba takovy bolek apod. vzdyt sem tu hral na kotelne od roku snad 2007 nikdy sem nic takoveho nepouzival proc bych to mel delat tedka na stare kolena . bylo mi receno ze kdybych mel to vase AB tak bych strilel hnedka ze se tohle proste stava pokud bych mel AB tak se mi to trepe coz trepe ale ze bych strilel okamzite kdyz clovek vi ze ma tak ze proste jen koukne a macka u mojeho pripadu to takhle neni jde videt ze proste si ho zameruji a az si sem uplne jisty tak strilim samozdrejme nekdy zkousite z rychlosti vystrelit a trefit bud a nebo ale treba na videu kde jsem na A plantu s awp jde jasne videt ze sice se mi to trebe bohuzel jak sem psal pred tim jake duvody to mohou byt ale to je jedno ted jde o to ze vystrelim az po nejakem case az sem si uplne jisty ze mam na nej zamirene a ze nemuzu minout jelikoz je v me blizkosti . clovek ktery hraje a vi ze ma nema duvod premyslet a koukat a mirit na nej kdyz vi ze stejne trefi .

Ales
21-11-19, 15:13
Můj verdikt jsi četl...stačí mi vyčasované demo od Pirata.

Seeya
21-11-19, 18:22
Zdravím,

nemyslím si, že takovéhle cukání by šlo udělat vadou/vlastností myši nebo rukou na steroidech. Obyčejně tu chybku myši, kdy odskočí pryč z cíle a pak se na něj bleskurychle vrátí, třeba i několikrát za vteřinu, nazýváme AB. Takový ten běžný "kachní test" je asi na místě. Jestli to vypadá jako kachna, plave jako kachna a káchá jako kachna, tak to nejspíše bude kachna.
Merge: LINK (https://streamable.com/7kjtp)

Lukasgelnar
21-11-19, 19:00
ted nevim jestli je to pro me plus nebo ne to video ale tak na tomhle cos poslal seeyo jde prece videt ne ze kdybych mel to ab tak to ab dela to ze mi to zamiri a trefi to cil ne a takhle sem proste jenom ze zleknuti cukal mysi ale netrefil sem se krom depaleny s awp ale kdo by to netrefil kdyz mas namirene a v behne ti tam … ale jinak jde snad videt ze netrefil sem ani slona … nikdy sem nebyl nejak dobry jedine co sem umel se dobre zakempit na plantu a cekat az prijdou T … Podivejte se Hraju na kotelne uz od roku nevim je to dlouha doba proc bych mel zacit tedka neco takoveho pouzivat kdysi kdyz mi bylo 17-18 okay nerekl bych pul slova ale ted na stare roky proc bych to delal ja si nemam duvod nic dokazovat …. bohuzel nevim jak vam mam dokazat aji to ze sem nikdy nic nemel jestli to se da nekde najit nebo v conzoli v historii nebo ja nevim jak vam to mam dokazat se zeptejte koho koliv kdo hraje semnou casto ze sem nikdy nic nemel … proc taky neni k tomu jediny duvod. ja budu verit a doufat ze zmenite nazor a pravda vyjde najevo … jelikoz sem dlouho lety hrac bez zasadnich problemu tak nevidim duvod proc bych mel neco takoveho delat . a hlavne na steamu jeste k tomu … snad to nekdo poradne prozkouma a da mi za pravdu ze hraju ciste a bez zadnych pomocnych hesel a citu a vseho

piratjo
21-11-19, 20:03
Ahoj Rusuf,
Uz stacilo tych slohovych prac. Ban tu dostal Majster Ceskej Republiky, dalej admin, ktory dostal ban, aby po vyprsani banu prisiel a dostal ban opat. To, ze si dlhorocny hrac nie je zaruka, ze si nezapol. A co sa tyka tej traslavky v rukach, tak Ti poviem, ze som kedysi hral na sensitivite 20 a podlozku som mal kancelarksy papier (skuste si ju nastavit). Tam si cros robi co sa mu zachce, ale nie len pri fighte s enemy, ale aj pocas behania po mape. A Tebe ta traslavka vychadzala iba na tie fighty. Dost velka nahoda. AB tu potvrdilo viac ako 5 adminov. UB urcite necakaj. PS: odporucam stiahnut NS verziu, zmenit IP, v hre vypnut chat a uz necheatovat.

Lukasgelnar
21-11-19, 20:14
bohuzel ja to takhle nenecham protoze rad hraju na kotelne a pokud nic nemam a vy to nepoznate tak jako co mam to nechat tak jenom proste kdybych neco mel nereknu pul slova ale kdyz hraju ciste a dostanu ban za nic tak samozdrejme ze se budu branit a nebudu si stahovat nejake ns a vypnut chat proc jako... proste to je lez a ja se toho nevzdam protoze mam nepravem ban a budu delat vse proto aby pravda vysla na povrch

Grakon2702
21-11-19, 20:54
Je mi líto. Chápu, že se jen tak nenecháš
a nezradíš svou čest. Tady to však funguje tak, že když dostaneš ban a požádáš si o UB, demo prověří ostatní admini a napíšou, zda s banem souhlasí, či nikoliv. Pokud víc jak pět adminů s banem souhlasí, neuděláš s tím nic. Slohovky s promluvami do života nic nezmění.

Revan
21-11-19, 21:00
Ak vysvetlíš prečo s awp trafíš vždy úplne to isté miesto.

Lukasgelnar
21-11-19, 21:25
jak misto co sem koukal na pośledni video treba jak sem na B na zahrade tak sem se netrefil a prece kdybych mel to AB jak rikate tak to bych se trefil ne prece to nejde mit zaple a vyple ve hre kdy si jakoze sem to asi napsal moc nepochopitelne jakoze prece bych je zabil ne kdybych to mel to ze mi to skace jeste neznamena ze mam AB ne AB je ze to zamiri samo a ja jen strilim także ho to automaticky zabije ne

Revan
21-11-19, 21:47
Tak inak, prečo s awp vždy trafíš telo? Zbytok ma moc nezaujíma o tom či trafíš alebo nie, aj ja si viem nabindovať AB key.

hanba mi
21-11-19, 22:43
Rufus, tie dema ma presvedcili, sorka xalan...kaufland aj dzek sperov sen postli (myslim si ze) dost kvalitny material...za mna "neprirodzeny" pohyb mysou, v skratke ábé..

Bager258
21-11-19, 22:55
cheater :splachnout:

Troppe
22-11-19, 10:12
Za mě též zaplé.

pidda
23-11-19, 01:49
no nedalo mi to, kdyz se o tom ve hre psalo.. tak jsem po dlouhe dobe koukl co tu decka delaji :-)
bohuzel prvni demo mi nejde rozbalit, pise mi to chybu souboru.. druhe demo jsem koukl, a z toho bych tedy nic nepotvrdil.. pokud nekdo mate lepsi demo sem s nim..

je tezke poznat zkuseneho hrace, ktery neco ma.. ale z tech par killu mi to tedy neprislo.. ...
pred par dny me na kotelne system vyhodnotil jako ab a zacal mi blokovat strely.. ale pritom jsem jen daval s awp same fragy :-)

za me tedy zatim NESOUHLASIM...

DajMen
23-11-19, 11:00
Koukal jsem na časy pirata a jediný čas se mi nezdal 49:25 ... za mě to je málo na ban

Lukasgelnar
23-11-19, 20:31
Ja vam dekuji ze se najdou zde nekteri i kteri nesouhlasi dale bych chtel i podekovat vam vsem co ste psali mi na FB a na steam ze stojite pri me ze vam nejde zde psat ale i ze sem tema na dustu tedka :D citim se jak popularni hvezda bohuzel uz se asi nic nezmeni jak se psalo pokud 5 adminu souhlasi tak se stim neda nic delat także bohuzel na druhou stranu zase sem si rikal ze odchazim jako hvezda ktera asi musela hrat dobre kdyz si nekteri mysli ze sem mel nejake hesla :DD asi bych mel porad bojovat a odepisovat tady ze jak je możne ze trefim vzdycky s awp vsechny to je komedie je tu video jak sem na zahrade na B strilim do okna awp a netrefim apod . dalo by se to tu resit porad ale stejne mi to prej uz nic nepomuze jak uz 5 adminu souhlasilo także at udelam cokoliv nepomuze to można kdyby dalsich 5 napsalo ze nesouhlasi tak można by zacla valka :D kdo vi uvidime można casem prijdou na to ze sem nic nemel ja Dekuji vsem kteri stali pri me kteri stale stoji kteri napsali ze nesouhlasi dajmen pidda, bolek apod. . Tohle je asi moje pośledni tema na tohle ja to nijak neovlivnim tenhle ban także nema cenu ani psat nic jen sem chtel ze slusnosti podekovat vsem. hrajte mejte se radi u cska zustante je to old schoollll game :D a timto se s vami louci Ruffy dexter a jeste jednou diky vsem za krasne casy . można nekdy se zase sejdem :]

piratjo
23-11-19, 20:44
Ahoj Rufus,
8 Slohovych prac, prakticky o nicom. Ziadne rozumne vysvetlenie. A Tvoja obhajoba: Ospravedlnujem sa, ale trasie sa mi ruka. Naozaj? Tak ked si taky hrdina v dnesnej informacnej dobe. Natoc trebars cez telefon tu Tvoju trasucu sa ruku. Velmi rad sa na to pozriem, pretoze ako som Ti uz raz pisal. Nie je mozne, aby sa Ti triasla IBA v situackach pri prstrelke s enemy.

E. Stres, trasuca sa ruka. Nemam slov :D. Doteraz si v strese nebol. A Tvoje tanecky s myskou si nerobil, bol si v pohode. jedneho dna si zacal brat "lieky" a PUBLIC si zacal profesionalne hrotit. Well played Buddy. Rozumne vysvetlenie? Tak trebars, mam vyssiu sensku, zoom sensitivity 2. Robilo mi to do teraz. Mam IE dema. Nie kecy o tom, ze nikdy som nemal zapnute a nemam potrebu zapinat.

Lukasgelnar
23-11-19, 20:55
opravdu chces odemne abych ti natocil jak se mi ruka trepe jako klidne problem stim nemam a rozumne vysvetleni jak ti muzu napsat rozumne vysvetleni … to by me zajimalo tak zkusim to takhle nic sem nemel nikdy nemam a mit nebudu nikdy sem to nepotreboval nikdy to potrebovat nebudu proc bych to delal ? a nevim co je pro tebe rozumne vysvetleni ? a ano pri prestrelkach protoze kdyz si prectes trepani ruky je znamka ze stresu unavy apod hlavne je tma stres samozdrejme tedka zas bude jaky mas stres ze umres ve hre no proste to tak clovek nejaky ma ja to mam leknu se nebo mam v sobe takovou tu eforii ze proste sem do toho zazrany tak nechci umrit nebo ja fakt nevim co pro tebe znamena vysvetleni jak chces neco takoveho vysvetlit :D tak mi napovez jak udelat ja totiz nevim cim jinym to muze byt ze mi to nekdy tak skace … uz sem napsal snad vsechny możne veci. a natocim ti klidne ruku ale vim ze to tu dam a to bude aaaaa to si sni sam trepes nebo to je fake a zas to bude o nicem ale klidne ti ji poslu nemam stim problem

DajMen
23-11-19, 21:08
rufus ty by ses fakt neměl vyjadřovat bo ty tvoje obhajoby to je katastrofa a moc to tomu nepomaha

Lukasgelnar
23-11-19, 21:35
ja sem nemam k cemu vyjadriv uz podivejte se slusne sem podekoval rozloucil se protoze ja vic stim neudelam jako ja senstivitu sem si nemenil jak sem rekl nevim proc to tak mi dela nevim cim to je a nebudu tu lhat ze sem si menil sensitivitu ze mam novou mys novy notas ze to hrala moje mala dcera kterou nemam nebo takhle rekl sem jak to je cim to mohlo byt a tim moje obhajova skoncila proste . nemel sem nic tecka konec . każdy at posoudi podle sebe . nic sem ted nepsal jen tohle rozlouceni ze uz to nebudu resit jelikoz uz stejne stim nic neudelam a pirat zase zacal neco ja vim ze me nema rad at nema to je kazdeho vec ale slusne sem se rozloucil a nechtel sem uz nic vic se o tom bavit można tak v rohu cekat na zazrak :D . udelal sem vse co sem mohl . a chtel sem to ukoncit protoze uz nevim co vic dal pro to delat proto jen to louceni.

Revan
23-11-19, 21:54
Dal som ti simple otázku. Nazaujíma ma trepanie pred, či po kille ale prečo dávaš s awp vždy do tela do toho istého bodu?

Lukasgelnar
23-11-19, 21:56
jak jako do toho iste davam aji hlavy aji telo aji jen ruce a ne vzdycky se trefim nebo moc nechapu otazku jakoze furt do stejneho mista to neni pravda nekdy do hlavy nekdy se netrefim vubec nekdy do tela … toho sem si nevsiml ze bych strilel porad stejne do stejneho mista

Revan
23-11-19, 22:08
Dust2 situácia na Ačku s awp - shot trafil telo
Dust2 situácia na Bčku s awp - mierieš na hlavu ale shot sa nejako stratil od hlavy k telu atď. Tie situácie kedy ti cross skáče, že nechápem radšej nekomentujem.

Lukasgelnar
23-11-19, 22:17
to ja nevim cim to je nebo jak je to możne neni to treba tema jak furt si nekdo stezuje tema hiteboxama nebo jak se to pise ze miri na hlavu a trefi ho to jinde ?

Revan
23-11-19, 22:20
Obhájiť sa to nedá, pretože to robí samotný program za teba.


E: Príklad AB https://m.youtube.com/watch?v=hiP14ED28CA

Zoid
24-11-19, 11:53
Musím říct, že to máš skoro tak dobře nastavený, jako jsem to míval já kdysi. Musel jsem na to koukat tak 8x zpomaleně, ale na tom longu ses provařil, na další časy už jsem nekoukal.

Lock