PDA

Zobrazit normální verzi : Pán atmyn penegal



Niko97971
24-11-19, 23:14
Je mi jedno koľko tu adminuje, či 10 rokov alebo mesiac, keď ma niekto v hlave nasrané tak bohužiaľ. To, že balí na csku každého hráča/hráčku ktorá má zensky nick, popripade hlas mi je jedno, jeho osobna vec, smutno mi je sice aj za neho, ale čo už. Píšem sem z toho dôvodu, že každý kto hrá TTT, aspoň pár krát za týždeň, vie ako to tam chodí. Penegal zneužíva práva neustále, každý to vie, len už by sa s tým mohlo niečo robit, aspoň tam mu tie práva odstránte, keďže ten človek ani pravidlá nevie, ako aj dnes hitoval s ump za detektiva každého, ktoreho stretol, pritom sa to banuje/ alebo riesi upozornenim, ale adminovi proste nikto nič nepovie. Taktiež som dnes dostal bezdôvodný kick, za vyjadrenie svojeho názoru, na čo mi odvetil "Niko, tvoj nazor mi je jedno ako chlpy v riti" či dačo také husté a nasledne ma kickol :D asi nedokážem pochopiť jeho hlbokému zmýšľaniu, ale chcel by som poprosiť Samča, nakoľko si myslím, že už dosť ľudí sa sťažovalo na neho, aby s tým začal niečo robiť, dakujem. A ešte by som chcel nazor od penegala, prečo hituje tým UMPčkom a prečo ma kickol, kedze mu to bolo ukradnute?

Penegal
24-11-19, 23:33
Kick za vulgarní napadání admina ( možno až mesíční ban)

Dále pokud si stěžuješ ... je třeba dodat demo.. kde se má nacházet napadané jednání.

dále ump (prototyp) si dostal zasah jen ty a mám dojem si byl i zrádce ... a hlavně:

Je zakázáno úmyslně a bezdůvodně hitovat a zabíjet ostatní hráče.
Je zakázáno prozrazovat polohu a classu jiného hráče.
Je zakázáno spamovat voice chat.
Zrádci mají zakázáno se střílet mezi sebou, pokud nejsou předem domluveni.

Ukaž mi kde je tu psáno o omezení užívání prototypu který nikoho nezraňuje...
k tvému nařčení ze zneužívání práv, samozřejmě je to hloupost ... no jak jsem uvedl výše, je třeba dodat demo.

rád jsem pomohl a přeji hezký večer.
Penegal

Niko97971
24-11-19, 23:50
Ale no tak, čo sa tu opeknuješ? :D Pokiaľ budeš mať nejaký dôvod k "vulgarnemu napadaniu admina" daj mi aj mesačný ban, ale nič také sa nestalo, tak si už nevymýšľaj.
Po prve, vulgarne napadanie admina? povedal som ti tvoj názor na tu situaciu, ze je to ubohe robit to čo robíš, že by si si mal najsť ženu v realnom zivote, nie na csku jak autista.
Neboj sa, vedel som, že pánko sa bude opeknovať tak som chvíľku točil, aspon na ten dôvod, ze ti vyvratim tvoju situaciu, kde som udajne dostal zasah jen ja.
Bol som na skale a 3x si ma trafil Prototypom, zhodil si ma zo skaly, bol som nevinny, začneš si tu vymýšľať, že som bol zradca, potom napíšeš, že si hitol iba mna, neboj sa, na začiatku dema to je, aj s tvojim krásnym zneuživanim :)
http://leteckaposta.cz/544182046
Pozrite začiatok dema, až po kým nepovie že sa snaží "bugnut za mapu" ako on rád robieva. Potom tam už nič dôležité neni, pekný večer, klamárko. ( keď si takýto aj v realnom zivote, alebo sa hráš na dementa iba na csku, tak potom mi je luto všetkých okolo teba, hlavne maleho )

Koprakek
25-11-19, 00:05
Penegale mě už napsalo tak 10 lidi v úseku dvou týdnu nezávisle na sebe... teď kde je chyba?

Penegal
25-11-19, 00:09
E: odstranění informací pro tuto stížnost irelevantnich.

k samotnému demu: nenašel jsem v něm jediné porušení pravidla herního modu, ani jediné zneužití ba dokonce ani využití práv administratora.
tím osobně považuji stížnost za bezpředmětnou a přenechávám posouzení kolegům.
Tímto děkuji za pozornost a přeji všem
Dobrou noc :)

Niko97971
25-11-19, 18:40
Keďže si sa tu ohŕňal večer, tým, že ty za tento mod vlastne môžeš a z veľkej časti si s nim pomohol, pritom nevieš pravidlá a hrávaš to tak posledne 2 mesiace. Za bezdovodne hitovanie prototypom sa banuje, najdi si to v banliste, pre mna za mna hocikde, každý hráč, ktorý tam hrá, vie o tom, že sa to upozornuje/banuje, bohužiaľ ty si v tom mode dosť neskúsený, už len počkať kým si to Samčo uvedomí.
Nemám na teba čas, aby som ta furt sledoval, ako zneužívaš práva, alebo dačo robíš, na to sú tu vyššie postavení ľudia, ktorí s prepačenim na to jebú, potom to tak dopadá. Sťažuje sa už na teba dosť ľudí, asi na tom niečo bude, nie, že sme sa dohodli a vymyšľame si, bohužiaľ, máš to v hlavé trochu dosť poprehadzované a myslíš si o sebe, že si niečo viac, pritom si nič.
To demo som postol len kvôli tomu, aby som poukázal na to, že si rád vymyšľaš a opeknuješ sa, ako si v prvom poste spravil, kde si napísal "dále ump (prototyp) si dostal zasah jen ty a mám dojem si byl i zrádce". Bohužiaľ to na deme nemám, lebo netočím 24/7 jak dement, ale je tam vidieť, že hituješ dalších a aj by si hitoval, keby ťa nezabili uspčkom :D tak sa už prosim ťa U V E D O M, budeš mať hneď krajší život. A Samča poprosím, aby s tým už niečo robil, sťažuje sa veľa ľudí, či už na servery, sukromne, ale verejne to tiež niekto musel napísať, thx.

Penegal
25-11-19, 20:06
V pořádku, já ani nikdo jiný tě na tvých právech zde krátit nehodlá.
Tvoje názory jsou naprosto zcestné, ale to už asi každý byť jen kolemjdoucí pochopil.
Já osobně ti k tomu už nemám co dodat, jak jsem řekl demo je naprosto obsahově nezávadné, v záznamu se nenachází ani porušení pravidel herního modu ani zneužití práv.

Jinak ač se k tomu stavím samozřejmě profesionálně, nemůžu nechat bez povšimnutí tvé neustálé snahy o obviňování z údajného zneužívání práv .... já respektuji že ještě nejsi na takové sociální úrovni aby si to byl schopen byť jen chápat, jsem naopak přesvědčen že ani nechápeš obsah tohoto sousloví ...
nicméně v českém soudním systému se tomu říká také: křivé obvinění.. proto bych tě poprosil.. aby si tohoto nevhodného jednání zanechal ..
A kdyby si snad přeci v budoucnu měl opět choutky podobným způsobem se pokoušet někoho očerňovat, nebo nečestně podněcovat zdejší činitele .. k činnostem vedoucím například k suspendaci (omezení práv) mě, nebo mích kolegů ... doporucil bych, aby si, si k takovému jednání opatřil odpovídající důkazní materiál, ušetříš tím čas jak nám tak sobě.

Děkuji za pozornost.
S práním krásného večera:
Penegal

Niko97971
25-11-19, 20:21
Ach bože, pripadá mi to jak keby sa rozprávam so stenou :D S vekom asi klesá dosť vecí, ako tak pozerám, ale šak čo sa budem trápiť.
Krivé obvinenie, čo ma chceš dať na súd? :D nech sa páči, aspoň sa vonku prevetráš konečne.
Ja už počkám iba na vyjadrenia ostatných TTT adminov, čo vedia o čom ten mód vôbec je a že sa za ump banuje/upozornuje, lebo s tebou to fakt nemá cenu kamoško.

Indian0
26-11-19, 11:05
UMP síce nebanujem, ale ak to niekomu kazí hru tak slapujem.
Z dohadov záver robiť nebudem, keď bude čas pozriem demo a editnem.

Niko97971
27-11-19, 16:46
Ok, už to tu leží 2 a pol dňa, čo je na vás ešte prikrátko, to chápem, ale aspoň nejakí tí admini, čo to tu obkukavaju a vyhybaju sa tomu jak horúcemu zemiaku by sa mohli vyjadriť. Alebo sa boja, že budu špinavé krysy? :happy:

Britny
27-11-19, 17:28
Stížnosti na adminy tu vždy leží nejdéle, protože to je hlavně práce pro náboráře, aby si teda sehnal co nejvíce důkazů a potom mohl vyhodnotit situaci. No bohužel tuto stížnost ještě Samco ani nezaregistroval, takže nečekej, že se to vyřeší ze dne na den. Vím, že tu byla stížnost i měsíc. Aby se to nějak pohlo, museli by admini napsat sami, že s Penegalem mají špatné zkušenosti ve hře, zatím jsem to zaregistrovala jenom u hráčů právě, že si stěžují písemně - bez důkazů právě, tak možná proto se sem zatím nikdo nevyjádřil. Takže budeš muset počkat, jak to třeba vyřeší v tomto případě Samco.

Revan
27-11-19, 21:42
Sťažnosť sa už rieši vyššie takže to až tak dlho trvať nebude a ak sa na teba sťažuje viacero ľudí nezávisle na sebe tak není chyba u nika alebo u nich ale u teba.

Penegal
27-11-19, 23:55
Dobrý večer,
K samotné "stížnosti" dá-li se to tak nazvat už z mé strany není co dodat.
Takže poznamenám jen pár faktů.
Vidím jednu stížnost, né několik nezávislých na sobě.

Nějaké zákulisní hrátky mimo fórum rozposílané v pm
Se jen těžko dají považovat za stížnost natož pak "nezávislou".

Není vlastně ani zřejmé jestli stěžovatel napadá porušení pravidel herního modu či zneužití pravomocí administratora.

Ani pro jedno z těchto tvrzení nebyl předložen relevantní důkaz.

Poprosil bych tedy aby i s touto stížnosti bylo nakládáno standardním způsobem.
To jest :
Dodržování standardních postupů ( žádné zákulisní hrátky, ani jednání kdy žalovaný (já) nemá možnost se hájit a reagovat na vzniklou situaci.
Respektování statutu presumpce neviny.

Děkuji, přeji příjemný večer
Penegal

E: Dále bych chtěl poukázat na vulgarismy
Vedené stěžovatelem vůči mé osobě v této stížnosti i mimo ni.. Které jsou nadevší pochybnost mimo rámec akceptovatelných mezí.. Za takové výrazy by nebylo od věci též uvažovat o nějakém postihu zvláště když jsou vedený proti administrátorovi.
Ku příkladů cituji 'keď ma niekto v hlave nasrané tak bohužiaľ.
Pomineme-li to, že je takové napadání nevhodné je z mého pohledu též úsměvné.
Zvláště porovnám-li přístup a vyjadřovací schopnosti stěžovatele se svými, dospěji ke zcela opačnému závěru.
Děkuji

Niko97971
28-11-19, 16:51
E: Dále bych chtěl poukázat na vulgarismy
Vedené stěžovatelem vůči mé osobě v této stížnosti i mimo ni.. Které jsou nadevší pochybnost mimo rámec akceptovatelných mezí.. Za takové výrazy by nebylo od věci též uvažovat o nějakém postihu zvláště když jsou vedený proti administrátorovi.
Ku příkladů cituji 'keď ma niekto v hlave nasrané tak bohužiaľ.
Pomineme-li to, že je takové napadání nevhodné je z mého pohledu též úsměvné.
Zvláště porovnám-li přístup a vyjadřovací schopnosti stěžovatele se svými, dospěji ke zcela opačnému závěru.
Děkuji
Nadáva tu 90% hráčov štýlom, či urážaju rodiny, či hocičo ine, je to ešte horšie ako toto, to, že napíšem že ma niekto v hlave nasrané, iba som vyjadril svoj názor, takisto ako ty si vyjadril svoj názor na mňa len do voicu :D (nepotrebujem to hovoriť do voicu aby som to nemal v chl, ako ty a potom aby som si vymýšľal) takže zasa to je o tom istom, len sa opeknuješ, lebo nemám dôkaz na tvoje chovanie na servery, lebo nie každý točí 24/7, ale keď nemáš súdnosť a musíš si vymýšľať, nech sa páči, hádam ťa to zahreje pri srdiečku.
K tejto téme si sa už vyjadril dosť a ako si napísal, "už neni co dodat", takže už by stačilo, preto čakám na vyjadrenia ostatných adminov (ktorí sa asi boja, alebo neviem) / samča, ktorý by mohol o tom vedieť viac aj z iných zdrojov.

Samco
01-12-19, 21:51
Sťažnosti na admina boli pred časom registrované od viacerých hráčov, avšak len v inej súvislosti. Pristúpilo sa následne k odobraniu vyšších právomocí, ktoré boli nadobudnuté nie oficiálnou cestou.

Čo sa týka hláseného zneužívania právomocí na TTT, tak je potrebné, aby demo posúdili iní admini (hlavne z TTT sekcie). Až následne - podľa vážnosti sa môžu robiť ďalšie úkony.

Indian0
01-12-19, 23:36
Tak si to zhrňme.


Bol som na skale a 3x si ma trafil Prototypom, zhodil si ma zo skaly, bol som nevinny, začneš si tu vymýšľať, že som bol zradca, potom napíšeš, že si hitol iba mna, neboj sa, na začiatku dema to je, aj s tvojim krásnym zneuživanim :)




dále ump (prototyp) si dostal zasah jen ty a mám dojem si byl i zrádce ...


Dojem či istota?



a hlavně:

Je zakázáno úmyslně a bezdůvodně hitovat a zabíjet ostatní hráče.


Hit (po našom zásah, zasiahnutie) znamená že si do niekoho strelil. Nemusí mu podmienene ubrať dmg. Nepíše tam bezdôvodne ubrať dmg. Teda aspoň môj názor.

K demu:
Veľa tam toho nebolo, demo nedostatočné na poukázanie akéhokoľvek zneužívania práv. Ak Penegal kickol za slovný útok, bol v práve Penegal.
Čo sa týka pravidiel, padá otázka na Penegala: Čo ťa viedlo hitovať s UMP? (Ten začiatok dema.)



dále ump (prototyp) si dostal zasah jen ty

Podľa dema, nie len on.

Páni sedí to? Verím, že obaja nemáte v hlave piliny, tak to urovnajme a dôjdime k záveru normálnou s slušnou cestou. Zatiaľ holá. :bye:

Niko97971
02-12-19, 17:26
Asi nejako tak, viem, že demo neni dostačujúce, ale postol som ho kvôli tomu, čo som písal vyššie, aby bolo vidieť, ako si penegal rád vymýšľa. Nemám čas ani potrebu furt točiť, vie o tom veľa ľudí, že zneužíva, sťažovalo sa ich tiež dosť, tak to asi nebude len tak. A keď už aj admini majú problém s ním, tak to asi sedieť bude.
Ďakujem, že aspoň niekto sa k tomu normálne vyjadril, nuž ostatní asi kašlú na to, robte tak ďalej, všetkým to pomáha, keď sa na to len pozeráte.

DajMen
02-12-19, 17:28
Měli by se vyjadřit spíš admini z TTT popřípadě hrači

Penegal
03-12-19, 21:45
Začíná to vypadat jako kampaň... Je to kampaň.
Zrovna když jsem chtěl kandidovat na premiéra...
Kampaň!!!!


https://youtu.be/InRfGeWFU58

E: jen palečkujte kamarádi ;)
Z této frašky už si nelze dělat nic jiného než srandu :)

Samco
08-12-19, 21:56
Môže sa na to prosím ešte niekto z TTT pozrieť? Vyjadrenie stačí kľudne aj súkromne do PM alebo na Steam, prípadne na FB.

Penegal
09-12-19, 21:18
S tím bych si dovolil nesouhlasit, myslím že standardní postup i jen základ slušného chování je aby se to vyřešilo pěkně tady, aby měli všechny strany možnost obhajoby a argumentů :)
Jsou to základy demokracie... :)

Britny
09-12-19, 21:30
Môže sa na to prosím ešte niekto z TTT pozrieť? Vyjadrenie stačí kľudne aj súkromne do PM alebo na Steam, prípadne na FB.

Nejsem si jistá, jestli vůbec máme nějaké TTT adminy, vzhledem k tomu, že zde leží 2 hlášení z toho serveru a nikdo se na to ani nepodíval. Natož se sem vyjádřit. Zkus to nějak uzavřít, víš že aji kdyby ti psali kamkoliv, tak s tím se nic neudělá.

Indian0
09-12-19, 21:42
S tím bych si dovolil nesouhlasit, myslím že standardní postup i jen základ slušného chování je aby se to vyřešilo pěkně tady, aby měli všechny strany možnost obhajoby a argumentů :)
Jsou to základy demokracie... :)

Ono keď sa nevyjadríš k tomu čo som napísal, tak ťažko. :)


Napísal som TTTčKárom na steam, nech na to pozrú. Chvíľu strpenia.

Samco
09-12-19, 21:46
S tím bych si dovolil nesouhlasit, myslím že standardní postup i jen základ slušného chování je aby se to vyřešilo pěkně tady, aby měli všechny strany možnost obhajoby a argumentů :)
Jsou to základy demokracie... :)

Je to aj z toho dôvodu, aby sme predišli možným slovným atakom. :-)

metanol
09-12-19, 21:52
Ahoj,

v prvom rade musím úprimne napísať, že som tu veľmi dlho nebol (životné sra.ky) takže neviem či bude môj názor úplne relevantný, ale podĺa toho čo vidím, stále rovnakí ľudia a rovnaké správanie. Poďme poporade:

1) pozrel som si demo, na ňom okrem hitovania UMPčkom nie je nič. Môj názor je taký že ja za to slapujem, UMP má slúžiť na obranu pred zradcom ktorý ma napadol, nie na robenie nervom iným. Ak týmto UMP spôsobí niekto smrť hráča (pád zo skaly alebo podobne) považujem to za zlé, a presne takto by sa nemalo používať. V tomto prípade by som asi dohovoril Penegalovi aby to už nerobil. O nič tak vážne však nejde.
2) to že balí nejakú babu alebo dievča alebo si robí srandu? Zase nejsi v kostole, je to stále len hra a zábava, a pokiaľ to nie sú nejaké urážky alebo úchylnosti tak zase o nič nejde.
3) viac k tomu asi nemám čo dodať, môžem hodnotiť iba demo. To čo môžem ešte pridať je to, že poznám oboch, aj Penegala aj Nika, a dobre z minulosti viem že Niko sa sťažoval na všetko na čo sa dalo, ak sa mu niečo znepáčilo. A zase Penegal je občas taký rýpal.

Záver: je to len hra, a zábava, ktorá však má byť pre všetkých zábava, preto by som dohovoril Penegalovi za to UMP, a Niko tebe len to že neber to tak vážne.

Pekný deň :)

Penegal
09-12-19, 21:57
Nevím o tom že bych byl známý tím že kohokoliv slovně napadam.
Já se na "oficiálních" místech vyjadruji vždy v rámci slušného Chovani :)

Idiane co ti na to mám říct? Moje interpretace tohoto pravidla je zkrátka odlišná od tvé, nikdy jsem žádný Ban za užívání prototipu nedal.
Ale myslím si že o tomhle tato stížnost není...
Ne řešily by jsme tu týdny něco co možná je možná není (dle názoru) tak maximálně na slap :)

Indian0
09-12-19, 22:22
Nevím o tom že bych byl známý tím že kohokoliv slovně napadam.
Já se na "oficiálních" místech vyjadruji vždy v rámci slušného Chovani :)

Idiane co ti na to mám říct? Moje interpretace tohoto pravidla je zkrátka odlišná od tvé, nikdy jsem žádný Ban za užívání prototipu nedal.
Ale myslím si že o tomhle tato stížnost není...
Ne řešily by jsme tu týdny něco co možná je možná není (dle názoru) tak maximálně na slap :)

Ja som skôr poukazoval na to, že tvoje tvrdenia sa trochu líšili s demom. Niko tvrdí, že si klamal. Preto som chcel aby si mi to trochu osvetlil z tvojho pohľadu a obhájil sa. :)
UMP riešim podľa toho ako je to potrebné. Ak niekto si ho kúpi len preto, aby robil druhým zle tak to banujem. Ak len provokuje tak slap. Je to veľmi individuálne, to súhlasím.

Niko97971
09-12-19, 23:01
k metanolovi: nebol si tam dlho, to je pravda, práve preto, nevieš ako to tam teraz chodí, ale aspoň si sa vyjadril (sťažoval, pokiaľ to malo dôvod a neboj, neberiem to vážne :D to fakt nie, len tu už by trebalo zasiahnuť), ďakujem
k penegalovi: najprv to nebolo v pravidlách, zrazu to je iba na slap, bohužiaľ, čo už s tebou narobím, hádam si aspoň po tomto trocha uvedomíš, že tam robíš blbosti
k indianovi: na to tiež poukazujem celý čas, keďže na ostatné demo ani nemám, lebo nemam na neho toľko času, ale bohužiaľ obhájiť sa v tomto neobhájil :yay:
A k tomu celému, po pikoškách si aj tak myslím, že keby sa mu po sťažnostiach zoberu práva, tak aj tak ich má nas5 potom :think:

NarutoO
10-12-19, 08:27
Tak to vypadá, že se budou muset upravit pravidla na TTT. Ach jo.

Podívám se na demo.

// Souhlasím víceméně s metanolem.


// Vždycky jsem měl za to, že kotelna je lepší než ostatní servery, například nejmenovaný konkurenční portál na generování peněz. :think: Děláme to, protože nás baví udržovat na serverech pořádek.
// Pokud admin na hranici porušování pravidel (otravování hráčů, což ump prototype rozhodně je) neskutečně deptá hráče, je to na pováženou. A to ať zneužívá práva nebo ne.
// Admin má jít příkladem, a teď nechci poučovat nebo plivat, sám mám máslo na hlavě, že občas tu as tam zabiju nevinného, atp, nicméně nemůže se jednat o chování s takovou systematičností.
// To, že střílíš s ump lidi jen tak z plezíru, to se dá odpustit, ale jak je ti neskutečně u prdele, že tím sereš všechny ostatní hráče,:wall: to už v pořádku IMHO není.
// jestli tě "baví" střílet prototypem, na to fakt práva nepotřebuješ :D :D
// Nicméně Práva je zbytečné odebírat, to si Penegal musí přepnout v hlavě, jestli je to fraška, a nebo jestli uzná, že se nechoval úplně skvěle.

Britny
16-12-19, 22:29
Už to zde bude ležet pomalu měsíc, tak co tedy? Máš Samco k tomu nějaké už finální vyjádření? Pár adminů už k tomu nějaký dodatek připsalo a nevím, zda se ještě se někdo další vůbec vyjádří. Nikdo tu nebyl z adminů ani pro odebrání práv. Já teda na TTT byla už dávno a nikdy se tomuto modu moc nevěnovala, takže upřímně ani nemůžu nějak situaci objektivně vyhodnotit co se tam přímo řeší s těmi zbraněmi. Jen si myslím, že kdyby k tomu ještě někdo něco měl přímo, tak by se už asi dávno vyjádřil. Vidělo to dost adminů.

Samco
17-12-19, 22:11
Po prešetrení sa dospelo k záveru, že nateraz nie je možné vykonať akýkoľvek postih voči adminovi, nakoľko sa v hlásenom prípade nedopustil zneužitia právomocí.

Za podnet však ďakujeme a v prípade podozrení o zneužívaní práv u hociktorého administrátora je možné založiť si novú sťažnosť.