PDA

Zobrazit normální verzi : TTT-Administrátor / sef - PRIJATÝ / ODOBRANÝ 26-04-2020



sef
30-11-19, 10:15
Týmto príspevkom žiadam o post admina na serveri Trouble in Terrorist Town.

STEAM_0:0:37683081

Na kotelne hrám od septembra, prevažne som sa zdržiaval na JB, po objavení TTT ma nájdete hlavne tam. Keď sú servery prázdne, tak zavítam aj na dust2.

Banlist mám čistý, s dodržiavaním pravidiel nemám problém.

Neposlušníkov hlásim na fórum, prípadne na steam hlavne Koprakovi, ktorý chodí na každé hlásenie a nikdy nesklame. Cez "!" som občas napísal taktiež.

Od základných podmienok by som prešiel k detailom o mne a mojom CS story ktoré trvalo pár rokov.

Volám sa Nikolas, mám 21 rokov a navštevujem vysokú školu. CS som začal hrať keď som mal 9, po bezcielnom blúdení po serveroch som vo veku 12 rokov narazil na portál c-strike.cz ( založený GS rogue adminmi : Maverick a TheRearranger ). Hrál som prevažne hns a furien, keď som dobre spoznal komunitu, požiadal som o práva na hns a vo veku 13 (veková hranica bola 15) som sa stal adminom. Ako admin som fungoval dobre, neboli na mňa sťažnosti, pár žiadostí o UB bolo ale ban bol vždy opodstatnený. V prípade že sa hráč ospravedlnil(ak to nebol ban za cheaty), bol mu ban skrátený / odstránený. V dobe keď som adminoval, hráčov bolo plno, pravidla boli prísne, permy sa dávali za nadávky do rodiny, urážky admina a to aj v najmenšom rozsahu. Postupom času som dostal prístup do banlistu a mal som na starosť riešenie hlásení cheaterov zo všetkých serverov. Čas plynul, komunita ochabla a náš portál zanikol. Nostalgia ma priviedla naspäť, prvý portál kam som prišiel bolo GS, keď som videl že ich komunita sa nijako nezmenila ( kidi + arogancia ), ďalšia možnosť bola kotelna kam som aj zavítal. Konkrétne na JB kde som si našiel zopár dobrých kamošov, ktorých som si pridal na steam a sú dôvodom prečo som tu aj dnes.

Prečo ja?

Rád sa starám o atmosféru na servery. Komunitu TTT poznám veľmi dobre a nadľudské sily v podobe administrátora by mi umožnili "pomáhať a chrániť". Okrem toho si dovolím povedať že som bol jeden z tých, čo TTT (po dlhej bezpulzovej dobe) rozbehli a môžme ho občas vidieť aj plný.

Poďakovanie tým čo sa spolupričinili na oživení:
Kamoši : Chance, Happy Sugar Life, Noizik, Reyalp, Prepal, Royal, Rejpal, Cikanek, Alladin, Fizel, wiiU, Nameless, Vanisko, sqz, Filip
Kamošky : ANY, Petulee, Mlýn, Niko
Admini : Folowed, Koprakek, Penegal, Lukos, Just do it Nigga

V prípade prijatia môžte odomňa očakávať následovné:

1) ničenie toxicity
2) výchova malých detí
3) psychologická pomoc hráčom aj adminom
4) vytýkanie nedostatkov a pomoc pri ich riešení


Ďakujem za prečítanie.

*rád by som poprosil o vyjadrenia adminov aj z iných serverových sekcií.

DajMen
30-11-19, 10:24
Já jsem pro kámoš snad se nezkazís jako já

Koprakek
30-11-19, 13:59
pro šéfa vše.

Penegal
30-11-19, 14:25
Další skalní vyznavači teorie appeasementu.. Takže asi
pro

LukosSenpai
30-11-19, 16:01
Rovno aj spešl na jb by sa mu mohol nahodiť keď vyhovie na post TTT admina.

Fellow
30-11-19, 16:11
Rovno aj spešl na jb by sa mu mohol nahodiť keď vyhovie na post TTT admina.

Tvojmu vyjadreniu nechápem prečo by mal hráč dostať hneď po prijatí aj spešla na JB? JB nemá s TTT nič spoločné takže za mňa určite proti.
Jedna vec je to úplná hlúposť a druhá vec je to nefér voči ostatným žiadateľom.

PRO

Folowed
10-12-19, 22:58
Posílám malý PRO

Operak
16-12-19, 20:08
Rovno aj spešl na jb by sa mu mohol nahodiť keď vyhovie na post TTT admina.

A nechceš mu dát rovnou Global práva? Tohle je totální demence nové Kotelny. Nahodí mu práva na TTT, nevíme ani jak se bude jako admin chovat natož aby pak měl něco víc než ostatní co si o práva žádali. S tím, že je JB moje hlavní sekce, tak jsem proti nahazování takových pseudo spešlů. Nechápu jak si tohle mohl vůbec vypoustit z "klávesnice".

Indian0
30-12-19, 01:22
Jó šéfe (https://youtu.be/Zapb8I5qrZI).

F4Ke :-**
30-12-19, 10:33
Som za.

Spasitel222
30-12-19, 17:16
No neviem po dnešku

Nakladana Okurka
30-12-19, 23:32
E2: změnil sem názor, sem pro

metanol
31-12-19, 00:27
Ja som bol niekoľko mesiacov neaktívny, preto nemôžem dať jednoznačné stanovisko. Na môj názor by som ťa musel poznať lepšie, zatiaľ ťa však vídavam na serveri iba poslednú dobu čo zase viac hrávam. Zatiaľ teda žiadne hlásenie ani podobne smerom ku mne nebolo, ale bol som dlhšie neaktívny, tak asi preto :)

sef
31-12-19, 01:00
Pridal som si ťa na steam, keď bude treba tak ťa zavolám.

Okurka, nerozumiem tvojmu rozhodnutiu. na jb sme sa stretli možno raz / dva krát? Tak prečo dávaš proti bez toho aby si trochu elaboroval a napísal aj zopár argumentov?

E: dík okurka, som rád že si mi venoval trochu pozornosti a nenechal si svoje rozhodnutie len na predsudkoch.

Spasitel222
28-01-20, 10:17
Má hlásenie cez steam,aj cez forko.teraz asi začne upadať TTT keď začne leto.skvor asi šéfa ako ostatních adeptov.

Máš moje pro

Deda z Depa
01-02-20, 18:32
za mě PRO všechno podstatné za mě řekli kolegové

Nuuu,da!!
11-02-20, 19:37
Pro

Britny
11-02-20, 19:48
Když jsem projela tvou aktivitu, tak je to takové hektické, moc mi nepřijdeš, jako vyloženě TTT hráč, spíš si takový "jumper" mezi servery. Poslední hlášení z TTT si měl minulý rok, přitom z TTT toho chodí dost a je pravda, že nám tu někdo chybí, kdo by tam chodil a nebo i koukal dema zde na webu v hlášení. Ale otázkou je, zda to bude dělat, ono je potřeba mít hlavně alespoň z 90% aktivního admina z TTT, ne aby potom prchnul na JB, nebo D2 :D Tam se hlásí pořád někdo. No každopádně nejsem proti za zkoušku.

sef
14-02-20, 15:32
Na TTT som si požiadal kvôli tomu že rozumiem daným pravidlám a viem že by som sa o server vedel patrične postarať. To samozrejme zahrňuje aj chodenie na hlásenia a riešenie sťažností na fórku.
Kedže už 12 rokov strácam život na csku, nemôžeš odomňa očakávať že ostanem len pri jednom móde :yay:

Každopádne ďakujem za komplexný názor a že si si dala čas na prieskum. V prípade prijatia, nemám problém so zvýšením aktivity na TTT.

piratjo
04-04-20, 15:56
Ahoj Sefe,
Hraca poznam z TS a zo serverov. Zavita obcas na d2. Sprava sa slusne. Rozumny clovek. Nerobi problemy.

Samco
10-04-20, 20:10
Príležitosť dostaneš. Pozor pri preskakovaní medzi módmi a prípadnom rozširovaní - hlavne pri Jailbreaku. Aby TTT nebolo len ako prestupná stanica.

OK

Bager258
10-04-20, 22:45
cg