PDA

Zobrazit normální verzi : CS.GO servery



Hauss
01-12-19, 20:03
Čau po delší době jsem zavítal na můj nejoblíbenější portál načmuchat trochu nostalgie... bohužel cs 1.6 se už nevěnuji a je to už 1 rok co jsem to nezapl kvůli tomu že na to už nemám skoro vůbec čas a když už najdu čas na hraní na pc tak si spíš chodím zahrát csgo... no fuha je to neskutečný uteklo to jako voda hrál jsem tu od roku 2012 a přijde mi to jako kdybych tento portál objevil včera :D každopádně chtěl jsem se hlavně zeptat či se uvažuje o znovu rozjetí CS:GO serverů ? Koukám že 1.6 bohužel velmi ochabla a to myslím i díky tomu že je nějakou dobu CS:GO free a myslím že by se momentálně mohly servery chytit.Nejmenovaný konkurenční portál rozjel docela dost serverů na GO a je tam docela dost lidí.... Chtěl bych na kotelně hrát i nadále a kdyby se rozjelo GO byla by to pecka... Díky za reakce s pozdravem Hauss :happy:

PS: Omlouvám se že jsem to nedal do sekce CS:GO ale nevěděl jsem kam to zařadit.

Kotel
01-12-19, 22:13
Ahoj. CSGO servery vyžadují velkou údržbu, protože jsou často updaty, takže by tam musel být stále nějaký správce, který by aktualizoval módy atd.. Já už na tohle nemám čas.

Hauss
02-12-19, 15:57
Tak to je docela dost velká škoda :( a nikdo jiný by asi toho správce dělat nechtěl co? Myslím že ještě pár let a bohužel 1.6 vymře nadobro nebo spíš do té míry že se kotelna servery nevyplatí provozovat....

N1HiL
02-12-19, 16:40
Navrhujem Fizza ako za správcu ale vraj je deadinside:-D

Hunted
02-12-19, 20:14
Navrhujem Fizza ako za správcu ale vraj je deadinside:-D

Jak jsi psal když bude Ježíško dobrý bude lepší pc.
Nominuji Nihilka (když Bude hodný a dostane dáreček)

Cinan
02-12-19, 20:25
jdi do háje s nihilusem