PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na AIM - Madrfakr. - PRIJATÝ



Madrfakr
02-12-19, 17:07
Zdravíčko,

jmenuji se Honza, hraji pod nickem Madrfakr. a je mi 24 let, žádám o práva na serverech AIM. Pár měsíců zpátky mě depresivní škaredý život zavedl po zhruba pěti letech zpátky k CSku, které jsem miloval už od 13ti let. Hrával jsem hodně na portálu ffforce.sk a pak GS, hlavně w3 a klasický aim. Na steamu mám nahráno cca 2500 hodin. Můžete mě znát hlavně z DD2 Only/2, kde trávím opravdu nechutně mnoho času (podle HLstats 22 dní za pět měsíců - lol). Odvážím se o sobě tvrdit, že jsem bezproblémový, zodpovědně plním úkoly mapy, poctivě hlásím na steamu a !chatu. Na forum jsem dosud aktivní nebyl ale určitě bych to změnil.

STEAM_0:0:14854580

Čistý rejstřík

Hlášení primárně na steamu adminům: bolek, seeya, !o!ens, killer-savage, pidda, piratjo případně kdo je online :) ...btw myslím, že mě Dajmen nemá rád :yay:

Na servery bych přinesl mír, lásku a spravedlnost!

Díky na odpovědi :smile:

DajMen
02-12-19, 17:17
Čau kamoš nelibi se mi tvůj styl hry,nějaké hlášeni přes ! si pamatuju ale nvm jestli toho bylo moc :D
každopadně si tam furt v pohodě chováni jsem pro

piratjo
02-12-19, 17:49
Ahoj,
Madra poznam. Potvrdzujem hlasenia cez steam a vsetci dostali Banan. Pocet neevidujem. Na d2 sa sprava velmi slusne.
PRO

Duska
02-12-19, 21:37
Pokud nahlašuješ a správně, tak proč ne ;) Aktivita je jasná, jsi tam stále a v chování jsem si ničeho negativního nevšiml.

PROč by ne

hanba mi
02-12-19, 22:32
Ked Ales potvrdi hlasenia tak why not???

E: Ales potvrdil, mas tu kladne vyjadrenia tak som PRO
btw, mne uplne stacia vyjadrenia adminov, ktori ti potvrdili uspesnost hlaseni, za mna je to plne dostatocne a akceptovatelne.

Bager258
02-12-19, 23:53
Poznám dlhšiu dobu. Nejaké hlásenia som postrehol, každopádne tu na forku 0 príspevkov. Mohol by si niečo uploadnut aj sem na forko? Nehovoríme nevieš rozoznať cheaty ale musíš pochopiť že to žiadame od každého, tak prosimta sem tam tu niečo hod :)
Každopádne ak uvidím nejakú snahu a hlásenia tak nevidím problém. Nie som proti :)

Deda z Depa
03-12-19, 10:46
Určitě PRO dneska jsem mu vyžral jedno hlášení.

Madrfakr
03-12-19, 11:26
Čau kamoš nelibi se mi tvůj styl hry,nějaké hlášeni přes ! si pamatuju ale nvm jestli toho bylo moc :D
každopadně si tam furt v pohodě chováni jsem pro

jasný, dík


Ahoj,
Madra poznam. Potvrdzujem hlasenia cez steam a vsetci dostali Banan. Pocet neevidujem. Na d2 sa sprava velmi slusne.
PRO

většinou jsem slušňák ale taky umím být toxic :) děkuji za PRO


Pokud nahlašuješ a správně, tak proč ne ;) Aktivita je jasná, jsi tam stále a v chování jsem si ničeho negativního nevšiml.

PROč by ne

díky :)


Ked Ales potvrdi hlasenia tak why not???

dík :)



Poznám dlhšiu dobu. Nejaké hlásenia som postrehol, každopádne tu na forku 0 príspevkov. Mohol by si niečo uploadnut aj sem na forko? Nehovoríme nevieš rozoznať cheaty ale musíš pochopiť že to žiadame od každého, tak prosimta sem tam tu niečo hod :)
Každopádne ak uvidím nejakú snahu a hlásenia tak nevidím problém. Nie som proti :)

jasný


Určitě PRO dneska jsem mu vyžral jedno hlášení.

děkuji :)


E:


Aleš je !o!ens staručký :new_russian::ike: .. za mě jsi dobrý hráč, wh poznáš, zatím jsem od tebe neměl žádný fail. Takže já jsem také PRO :drinks:

Dík :)

E2:


Pro:wink:

Dík :)


Tvoji aktivitu, hlášení a dobré chování potvrdilo dost spolehlivých adminů, takže klidně PRO Btw. ale za menší hlášení zde na webu se určitě zlobit nebudeme :hypocrite: i když chápu, že hlášení přímo na steam je rychlejší, ale je to takové větší plus i pro tebe samotného, aby si více aim adminů udělalo obrázek - včetně náboráře.

Jasný. Díky. :)



Ahoj, nějaké hlášení jsem zaregistroval, na serverech ho potkávám často, chování taktéž v pohodě.
Nevidím žádný problém, jsem pro.

Ďakujem :)

E3:


Pro :happy:

danke :)


Všetko podstatné tu bolo spomenuté, taktiež som pro.

Díky :)


Síce niesom ejm atmyn ale stretávam ho na d2o (keď občas zapnem) a je úplne bezproblémový hráč, cheating očividne pozná, nemá v hlave guláš. PRO

dík :)


Nejsem proti

Ok

Ales
04-12-19, 15:50
Aleš je !o!ens staručký :new_russian::ike: .. za mě jsi dobrý hráč, wh poznáš, zatím jsem od tebe neměl žádný fail. Takže já jsem také PRO :drinks:

DiEAcE
08-12-19, 02:35
Pro:wink:

Britny
08-12-19, 10:33
Tvoji aktivitu, hlášení a dobré chování potvrdilo dost spolehlivých adminů, takže klidně PRO Btw. ale za menší hlášení zde na webu se určitě zlobit nebudeme :hypocrite: i když chápu, že hlášení přímo na steam je rychlejší, ale je to takové větší plus i pro tebe samotného, aby si více aim adminů udělalo obrázek - včetně náboráře.

Troppe
08-12-19, 12:59
Ahoj, nějaké hlášení jsem zaregistroval, na serverech ho potkávám často, chování taktéž v pohodě.
Nevidím žádný problém, jsem pro.

SuperMario
16-12-19, 11:56
Pro :happy:

Pelargos
16-12-19, 20:52
Všetko podstatné tu bolo spomenuté, taktiež som pro.

Revan
17-12-19, 00:57
Síce niesom ejm atmyn ale stretávam ho na d2o (keď občas zapnem) a je úplne bezproblémový hráč, cheating očividne pozná, nemá v hlave guláš. PRO

Koprakek
17-12-19, 10:53
Nejsem proti

Samco
23-02-20, 16:35
Ahoj, od kedy tu prosím hrávaš?

Jediná vec, ktorá ma na tejto žiadosti zarazila je tá, že nikto nevytkol žiadateľovi čerstvú registráciu. Pri iných žiadostiach by to bolo predpokladám samozrejmosťou.

piratjo
23-02-20, 16:53
Za mna, Madra na d2 stretavam od leta 2019, bol som s nim parkrat na TS. Aj nadalej ma vola niekoho zabanovat. Stale sa sprava na serveri slusne, bez zbytocnych nadavok. Mne osobne preto "cerstva" registracia na fore nevadila. Netroli to tu zbytocne. Hracov/AT zaujal svojim skillom, nie slovom.

Madrfakr
23-02-20, 17:08
Čau,

aktivně hraji od léta 2k19, od té doby mám cca 700 hodin na d2o.

Důvod proč nikdo nevytkl čerstvou registraci je asi ten, že bylo velmi obtížné mě neznat ze serveru. Každopádně nyní jsem již dlouho aktivní na obou frontách, jak lze snadno dohledat.

RenTGen
08-03-20, 12:39
Pro. A skús obmedziť nadávky na minimum diky :D

Madrfakr
08-03-20, 17:55
Pro. A skús obmedziť nadávky na minimum diky :D

Někdy to ujede, ale většina je opodstatněných a přátelských. Ale chápu, dík ;)

Samco
10-04-20, 20:17
OK

Bager258
10-04-20, 22:46
cg, keby nieco treba pomoct ozvi sa :)