PDA

Zobrazit normální verzi : NxxB



NxxB
03-12-19, 18:12
Vypis z konzole:


BohuĹžel nic nemĂĄm.





Poznamka:






Zdravim , zadam o unban k CT.
Vlastne zadam jen o zkraceni banu, vim ceho jsem se dopustil.
(Uprimne nebudu tu lhat, vedel jsem o tom ,ze to bude MFK , ale bylo posledni kolo tak jsem to chtel dokoncit. Zbyvala asi 1 minutka.)
A ted kvuli cemu jsem dostal ban : Posledni kolo , umrel simon po atrakci , kterou zadal. Jelikoz jsem prebral funkci simona , tak jsem chtel proste dokoncit kolo , a tim padem a rekl minuly simon , ctyri prezivaji.[Atrakce : Bludisko] Myslim ,ze jsem zabil 3 lidi. Po zabiti se ihned ozval Nigga. A rekl mi ze jsem dal MFK. Hned po tom skoncila mapa.
21 dni za tohle mi pripada jako docela dlouha doba.

Od veci :

[Vcera v 20:52]
[Miky Mouse:
Hele sory, ale musel jsi dostat zakaz..
neni to poprve co jsi udelal takovou blbost a hraci si uz stezovali.] - Pokud si na me nekdo stezuje , tak mi upozorni na to hned , pro priste . Protoze to muze rict kdokoliv :)

Dekuji predem. :)

Fellow
03-12-19, 22:17
Ahoj, ty si ten prípad pri ktorom budem vždy proti UB/skráteniu banu.. Celý čas čo si u ct tak to máš len na srandu a robíš kraviny.. Takže nečakaj že teraz prizmurim oči. Proti UB a skráteniu

JustDoItNigga
03-12-19, 22:32
Já bych neřekl, kdybys to udělal z neznalosti, ale sám jsi v tu chvíli řekl, že to je proti pravidlum a že to bude MFK a stejně jsi to udělal. Z mé strany ban v pořádku.

NxxB
04-12-19, 17:35
Takže , vám přijde ,že tento ban je celkem normální. Dostanu ban stejně dlouhý jako někdo kdo přijde na JB , vyfraguje celé Tčka , nemá mik , a ještě k tomu pak uteče ? Vážně?! Ale kdybych to udělal na začátku mapy , tak chápu, ale zbývala asi minutka do konce a to jsem je měl nechat vyjít , a při tom koukat jak mi dochází čas ? Nikdo , nikdo by tohle neřešil. Ale pouze jste upjatí proti mě :)
A Fellowe pokud tohle bereš jako odborný přistup , tak se vyléči jelikož , tady se řeší ban , a v tvé odpovědi není ani půl slova o tom. Tady se řeší ban , který jsem nedostal kvůli blbnutí u CT , takže se nauč psát něco k věci.
Děkuji :)

Fellow
04-12-19, 20:31
Nepochopil si ma, banoval som na základe od hlásenia spešla. A verím mu keďže viem aký si.

Ban oprávnený za mňa.

NxxB
05-12-19, 18:06
Opět se to nevstahovalo nijak k banu , ale co už.

Čekám na vyjádření ostatních adminů , pokud jim přijde spravedlivé , že jsem se snažil rychle dosimonovat kolo před koncem mapy , a ostatní kteří tam přijdou a vyfragujou celý T tým + nemají mikrofon. Podřídím se jejich názorům.
Děkuji.

JustDoItNigga
05-12-19, 19:28
Nikdo na tebe není upjatý, za MFK se dávají normálně 3 týdny, navíc už máš přes 10 banů a né dávných. Dosimonovat se dá i jinak, než tak, že začneš porušovat pravidla serveru, příště až budeš chtít ukončit kolo za T, tak bys mohl třeba zapnout SH, aby mrtvý nemuseli čekat ve spectu ne ?

NxxB
05-12-19, 20:15
Vlastně učíte lidi k tomu , aby lhali. Pokud se bude mě něco týkat , tak radši řeknu že jsem o ničem nevěděl. Bohužel se tu řeší bany starý X měsíců + Už mě nebaví ta vaše logika , že člověk , který vyfraguje celé Tčka bude souzen jako člověk ,který dal 3 Fks.
Vezměte si to v realitě , budou souzeni 2 lidi .1 zabil celé město , 1 zabil 3 lidi . A ano budou oba trestáni stejně :D . No nic nebudu se tu hádat je to k vašemu zamyšlení. Můžete lock , jak vidím ostatní admini jsou velice schopní a ochotní. Těžké napsat 1 větu co si o tom myslíte , že ?
Děkuji

Můžete lock