PDA

Zobrazit normální verzi : JB - Demence



Enjoy
05-12-19, 20:43
_jsy_nub_ STEAM_0:0:130796140 CZ

při gangsteru mi zapne bednu co zabiji na jb_blue,však uvidite, uplně na konci dema, spíš by mě zajímalo,jak to vůbec mohl zmáčnkout když pri modu my hráči bez práv nefungujou tlacitka jen hracum s pravama 22:58

: Hah tady to je (http://csko.cz/dema?UPD=hrT9EeoK)

Fropo
07-12-19, 16:58
Nebanovatelný ,při tom gangsteru se máte věnovat módu a né teamovat a soustavně zdržovat hru.

Enjoy
07-12-19, 17:06
Tím se to stále nevyřešilo, jak mohl zapnout tlačítko počas modu když nemá práva a teamování je povolene,zaspal jsi dobu

Fropo
07-12-19, 17:34
Tím se to stále nevyřešilo, jak mohl zapnout tlačítko počas modu když nemá práva a teamování je povolene,zaspal jsi dobu

Některý tlačítka jdou spustit i v módu to tak prostě je.Já vás taky nebanuju za teamovaní , ale když máte mód gangster a jste 3 poslední a hrajete si , tak nevidím jediný důvod banovat toho hráče. Teamovat můžete ale když už dojde na vás máte se taky zabít a né zdržovat.
Už se k tomu vyjadřovat nebudu lock.

Enjoy
07-12-19, 17:38
Chtěl jsem jít knife s ním, nesimonovalo se ani pořádně proto ten gangster, tak jsme to neřešily,ale když už jsme byli 3 tak jsme chtěli zabít 3tího a dát si ty knify,díky Simonovi se tak nestalo,připadá mi to jako pěkná demence tohle udělat

Britny
07-12-19, 22:02
Daný hráč má momentálně ban celkově na celou kotelnu a to na měsíc - řeší se v UB, takže už by asi nemělo smysl řešit danou situaci.

LOCK