PDA

Zobrazit normální verzi : Mikrofon



Vortexx
06-12-19, 11:49
Zdravíčko, potřeboval bych pomoci.

Jedná se o zapeklitou situaci, kterou se snažím opravit už nějaký ten pátek, ale stále jsem nenašel řešení. Problém je takový, že když chci mluvit do hry a držím tlačítko na kterém mam voice nejde mne slyšet to se, ale změní jakmile se připojím na teamspeak. Bez jakéhokoliv restartu hry nebo změnění něčeho mne po napojení nebo zapnutí teamspeaku jde slyšet.

Děkuji za všechny rady předem. Člověk, který na to kápne bude nějakým způsobem odměněný.

Asiimovíček
06-12-19, 14:19
Používáš bezdrátová sluchátka s mikrofonem ?

Vortexx
06-12-19, 14:20
Ne

Vachyas
06-12-19, 14:26
No ale na Ts to máš aktivovaný hlasem, pokud se nepletu. No a v csku se občas stává, že se nabindovaný tlačítko neuloží do configu, tak se můžeš zkusit mrknout do nastavení, jestli to tam máš. Nic jinýho mě asi nenapadá.

Asiimovíček
06-12-19, 14:27
Mohl bych se ti akorát na to podívat přes AnyDesk či TeamViewer, takto asi moc nepoznám, o co by šlo za problém

Revan
06-12-19, 14:36
To môže spôsobovať veľa vecí. Pohraj sa s nastaveniami mikrofónu priamo v PC alebo daj cez steam overiť integritu súborov, pozri nastavenia ingame voicu.

Vortexx
06-12-19, 15:42
No ale na Ts to máš aktivovaný hlasem, pokud se nepletu. No a v csku se občas stává, že se nabindovaný tlačítko neuloží do configu, tak se můžeš zkusit mrknout do nastavení, jestli to tam máš. Nic jinýho mě asi nenapadá.

Nabindovaný to je normálně.

Vortexx
06-12-19, 15:45
To môže spôsobovať veľa vecí. Pohraj sa s nastaveniami mikrofónu priamo v PC alebo daj cez steam overiť integritu súborov, pozri nastavenia ingame voicu.

Už jsem zkusil vše kromvtoho ověření souborů, zkusím a pak napíšu.
E: Nic