PDA

Zobrazit normální verzi : drapalasjegay --> Fellow



proste
07-12-19, 17:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 273603)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 14 minut a 52 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'neustale urazanie, demencia'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < drapalasjegay >
[AMXBANS] Tvuj nick: drapalasjegay
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:130796140
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:130796140
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 92.240.176.150
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 92.240.176.150
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Fellow >
[AMXBANS] Server: Kotelna - Fun | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Dostal jsem ban za neustale urazky a demenci rekl jsem jednou drapalas je gay a dostal jsem ban na 3 dny ten hrac nebyl ani na serveru
a pak jsem dostal permu za radeni na tsku coz i kdybych radil tak jsem jeste nevidel ze nekdo za to dostal permu a to znam hodne lidi co si radili a nic nedostali (btw ja jsem neradil jenom jsem jednou rekl myslim si ze to je Euphoria.) thats all a za to jsem dostal permu na kotelne docela me to mrzi jelikoz tu uz hraju hodne dlouho da se rict ze od malicka a pak dostanu permu za nic, tolik lidi mi nadavalo i pred adminem a nikdy nikdo nedostal ban

Fellow
07-12-19, 17:52
Tu je ban ohladom TTT;

TTT (https://csko.cz/forum/showthread.php?69549-Kapitalistick%E1-kotelna&p=540874#post540874)

Ale ban na kotelnu aj ak vám aj bude daný Ub za to radenie tak ten 3 dňový ban vám nechám.

proste
07-12-19, 18:14
Nemám problém že dostanu ban za nadávky to přiznávám že jsem měl v nicku drapalasjegay a jednou jsem řekl do voicechatu drapalas je gay ale to mi nepříjde jako ban na 3 dny a to "radění na tom tsku" mám řešit s kým?

proste
07-12-19, 18:15
A neber mě jako více osob děkuji moji partáci to možná spamovali ale já to řekl jen jednou děkuji ted tu řešíme mě ne je

JustDoItNigga
07-12-19, 18:20
Pravidlo č.2 ze serveru TTT:
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack.

Zdravím, ban za radění na TTT přes TS, či jakýkoliv jiný komunikační prostředek je velmi těžké prokázat, a proto je velmi obtížné za to banovat. Nic méně, vám to bohužel pro vás neprošlo a Admin s vámi tzv. vytřel podlahu. Na onom TeamSpeak serveru jsem byl také, a proto mohu potvrdit, že jste celou tu dobu co jste hráli TTT byli všichni 3 spolu v roomce a nechyběl tam ani Fellow v dokonalém přestrojení.
A díky tomuto se přikláním na stranu Fellowa a myslím si, že by se mělo věřit spíše jemu, než-li jim.

Co se týče banu za urážení hráče, urážet jste ho začali už na TeamSpeaku, kde jste si všichni tři dali ty ponižující nicky typu "Drapalas je gay" apod., což vůbec není v rozporu s pravidly Kotelny, každopádně poté jste toto negativní chování přenesli na servery Kotelny, kde jste s tím pokračovali.

proste
07-12-19, 18:22
Já jsem nikomu neradil na tsku

proste
07-12-19, 18:24
Proč když tam byl tak proč to nenatáčel? když někomu dává permu tak by měl natáčet ne?

JustDoItNigga
07-12-19, 18:27
Fellow byl a je ve velmi těžké pozici, kdyby začal natáčet přes to Tsko, tak se vám ukáže, že uživatel nahrává a vám by to okamžitě docvaklo.

Teď už záleží jenom na tom, zda ostatní mají u Fellowa takovou důvěru na to, aby mu věřili i bez dostatečných důkazů, ale já si myslím, že by to neměl být problém, protože co by z toho Fellow měl kdyby si vymýšlel.

Fellow
07-12-19, 18:33
Ako som povedal pokiaľ budú kolegovia za UB , UB dám.

proste
07-12-19, 18:38
Jako já bych byl rád za nějaký důkaz nejsem si vědom toho že jsem někomu radil, a drapalas je z toho nějak psychicky špatně?

proste
07-12-19, 18:38
Jestli drapalas z toho nějaké psychické problémy tak se omlouvám já to bral se srandou a tu skupinu klidně smažu jestli mu to nějak vadí

proste
07-12-19, 18:49
Já přiznávám že jsem na tsku řekl jednou Myslím si že to je Euphoria. a když se pak lagnul server tak se změnila mapa na 4 houses a ani nějak jsem tam nemluvil můj nick na ts byl: Disconnected takže jestli se fellow díval na ts tak by si mohl uvědomit že jsem nikomu neradil

Britny
07-12-19, 19:14
Nevím, jak to všechno vzniklo, ale kompletní délky banů pro všechny adminy sepsal Kotel v našem forku a pokud se zde vyskytuje radění přes TS, tak zde je k tomu pravidlo:

Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak - ban na měsíc

Fellow
07-12-19, 19:35
Skracujem na mesiac.

proste
09-12-19, 15:01
Skracuješ na měsíc prosím tě za co? chci vidět důkaz jak někomu radím

Grakon2702
09-12-19, 15:04
Skracujem na mesiac.

Fellow, já ti aj věřím, že je to pravda, ale když už chceš podnikat nějaké takové akce, že budeš lozit někam na ts, abys usvědčil radění polohy, tak to příště udělej s nějakým nahrávacím softwarem. Nejlepší je asi OBS. Takhle bez důkazu ohledně radění by správně měli dostat UB.

proste
09-12-19, 15:09
Ale správně nigga a fellow jsou velký kámoši a nigga je velký kámoš drapalase dokonce má i admina na jeho cs serveru takže je adminem na 2 portálech a ještě vyhrožoval že dostaneme permu a že už si nezahrajem a strašně nepříjemný byl (bohužel nemám důkazy)

A podle fellowa prej nemusí mít důkaz když jsem se ho ptal na tsku za co jsem dostal ban (jeho slova není co řešit nejsem povinnej mít důkazy) když dá 3 permy naraz nevím co je to za člověka dá mi ban když na kotelně už hraju hooodně dlouho

JustDoItNigga
09-12-19, 17:10
Ale správně nigga a fellow jsou velký kámoši a nigga je velký kámoš drapalase dokonce má i admina na jeho cs serveru takže je adminem na 2 portálech a ještě vyhrožoval že dostaneme permu a že už si nezahrajem a strašně nepříjemný byl (bohužel nemám důkazy)

Já se na vašem banu nijak nepodílel :D, a nevím co to tu plácáš za vyhrožování. Přišel jsem na ts3 server a viděl jsem, jak tam všichni 4 (včetně maskovaného Fellowa) máte urážející nicky na Drapalase, přišel jsem za vámi a slušně vám řekl, jestli si je můžete změnit, z vaší strany nulová ochota, tak jsem řekl, že odcházím a až se vrátím, že je u vás nechci vidět.

Kápni božskou, postav se k tomu jako chlap a nes následky za to co jsi provedl. Místo tohohle střílení všude kolem sebe.

proste
09-12-19, 18:12
Tak ty jsi asi hloupý byl tam drapalas drapalas drapalas a Disconnected můžeš hádat kdo ten disconnected byl

A ted neřešíme drapalase ale to jak si vyhrožoval že si na kotelně nezahrajem

byl tam drapalas je kid to byl fellow pak ty 2 ty nevím jak se jmenovali a já byl Disconnected dokonce si dal jednomu z nich ban na ts ale to tu nechci nějak řešit tsko ted řeším ten ban na kotelně za co ho vlastně mám

Revan
09-12-19, 18:25
Fellow, já ti aj věřím, že je to pravda, ale když už chceš podnikat nějaké takové akce, že budeš lozit někam na ts, abys usvědčil radění polohy, tak to příště udělej s nějakým nahrávacím softwarem. Nejlepší je asi OBS. Takhle bez důkazu ohledně radění by správně měli dostat UB.

Koľko krát k radeniu bol nejaký dôkaz? Také prípady ti napočítam aj na jednej ruke a boli to dôkazy zo serveru, kde to vyzeralo ako WH ak si dobre pamätám z dávnych čias.

Ja osobne fellowovi verím a nedával by ban keby k tomu nemal podnet.

DajMen
09-12-19, 18:28
Podle mě by důkaz měl být...
https://csko.cz/forum/showthread.php?61275-UnGi-metanol&highlight=Ungi

proste
09-12-19, 18:28
Mě je jedno komu věříte nebo ne jenom chci slyšet/vidět jak někomu radím a jak spamuju voice chat urážkama děkuji

Revan
09-12-19, 18:59
Ja som za UB ajkeď sa tieto prípady riešia bez konzistencie ale radšej podporím to aby sa vyžadovalo demo kde to vyzerá ako WH alebo v tomto prípade cítili zradcov ako šamani.

Fellow
09-12-19, 20:30
Radili ste si dobre o tom viete všetci čo ste tam boli, ale nemáš nato aby si si priznal tak sa teraz budeš hrať že ty nič, že som banoval len tak..Ďalej ten ban za uražanie ste si zaslúžili všetci traja ale nemáte na to priznať sa ani k tomu..

BAN za radenie je zrušený kvôli nedostatku dôkazov, môžete lock

Britny
09-12-19, 21:41
Fellow - bohužel je to tak, jak se už napsalo. Kdyby si měl důkaz, demo, kde to vypadá jako WH ve hře a pak se ti sám hráč přiznal v žádosti, že si jen radili, tak se dává ban na měsíc (pokud se však neprokáže, že to opravdu WH bylo) V tomto případě si byl pouze jen s nimi na ts, ale nic si nedodal, žádnou nahrávku, nic. Možná ani menší screen, ale ten by asi taky k ničemu nebyl. Takže je potřeba mít alespoň příště náznak ze hry, že tam to radění, či WH je, abys mohl dát takhle ban. Vždy se takto postupovalo.

Uzavírám tedy žádost.