PDA

Zobrazit normální verzi : admin Off_Man



human
08-12-19, 20:10
zdar stari kolegovia, ak su tu este nejaki.. Co za retarda je tento admin a naco ma prava, ked ich nepouziva? Hlasil som zdrzovanie. Videl, ze tam decko zdrzuje ale kick dal mne za to, ze som mu povedal, ze je retard a nic nerobi.

Revan
08-12-19, 20:21
Hellou, nahlásil si a všimol som si neskorej až tvoju správu z knife. Prišiel som tam a pozeral som kto zdržuje. Videl som teba ako blokuješ druhé CT aby ho T mohlo zabiť. Druhé kolo si už nadával či som retard. Tak kde vidíš problém? On dostal za zdržiavanie ban po upozornení na to.

human
08-12-19, 20:25
Beriem, ze ta urazilo, ze si retard. Budes este asi primlady.. Vytacalo ma, ako si si myslel, ze si nadradeny s tvojimi pravami. Knife servery sme tu budovali na nejaku uroven zopar rokov... Tipujem, ked si ty este cital slabikar a ty tu ides hrat na mna geroja :D

Inak, mozete kludne locknut. Chcel som si len vyliat srdiecko a napisat mu aj tu, ze je retard.


E: Ved som sa vyjadril. Proste si retard.

Revan
08-12-19, 20:30
Ja ti neviem, ale jediný kto tu robí flame si ty. Situáciu som ti vysvetlil či ju berieš alebo nie. Mne je hento všetko jedno. Vyjadri sa k tej situácii na knife.

Grakon2702
08-12-19, 20:52
Tady má někdo ego vyšší než Mount Everest. Nahlásit někoho za blokování, pak dělat to samé a pak založit stížnost na admina, který to řešil, kde ho i urážíš, je totální demence.

Samco
08-12-19, 21:39
Jolo, do budúcna to prosím skús bez toho urážania.

Lock