PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz



proste
09-12-19, 01:37
Mám dotaz ohledně toho jestli admini mohou dávat 3 permy lusknutím prstu bez důkazu? děkuji

Revan
09-12-19, 03:00
Ahoj, samozrejme, že nemôžu. Ak toto nejaký admin urobil, tak založ sťažnosť ale musíš tam dodať aj potrebné dôkazy aby sa zlé konanie admina dokázalo a mohlo sa to riešiť ďalej.

proste
09-12-19, 15:24
Pan admin fellow dal 3 permy bez žádného důkazu dalo by se říct jen tak a příjde mi že za to nemá žádný následky nevím co tenhle člověk dělá v A-Teamu když ani neví že je povinnej dát důkaz a když jsem s nim byl na tsku a zeptal jsem se ho proč jsem dostal ban řekl že nemá co řešit a že důkaz když dává permu nemusí mít :)

Ještě že máte většinu adminů na kotelně v pohodě (jediný které neuznávám je fellow a nigga)

a nechápu jak můžu dostat ban za nic (ok ty nadávky beru dostal jsem 3 dny za to že jsem řekl do voice chatu drapalas je gay a měl to i v nicku ale i tak 3 dny je haluz na to co vidím co se tam píše i před adminama)

N1HiL
09-12-19, 15:45
Pan admin fellow dal 3 permy bez žádného důkazu dalo by se říct jen tak a příjde mi že za to nemá žádný následky nevím co tenhle člověk dělá v A-Teamu když ani neví že je povinnej dát důkaz a když jsem s nim byl na tsku a zeptal jsem se ho proč jsem dostal ban řekl že nemá co řešit a že důkaz když dává permu nemusí mít :)

Ešte že piču vieš o tom, dostali to na rok ale skrátilo sa im to na mesiac.
Si si vedomý toho, že ste si radili pozície na ts druhých - zákaz radenia pozícii cez komunikačné prostriedky - ts, skype, ds a pod
Ale aj tak sem príde niekto jebnutý kt v tom vôbec nemá ohľad a začne písať píčoviny, fellow to dobre spravil a vy sa môžete hanbiť, že ste sa zároveň ešte smiali decku, nezaslúžil by ste si ban ale riadne obuškom po chrbte, mravné ponaučenie by nastalo aspoň

Ja neviem či medzi nich patríš alebo nie je mi to fuk - možno obranuješ kamikov, nechce sa mi to hľadať či si 1 z tej sv trojice
Ale za vaše chovanie sa. Môžete hanbiť urážať, robiť napriek decku, mohli by ste začať dospievať



Aspoň si oddýchneš od cska na vianoce:-D

proste
09-12-19, 15:54
Klídeček fellow mi dal ban bezdůvodně a dal pernamentní dokonce nám nigga vyhrožoval že dostaneme permu ale pak to inteligentní osoba z A-Teamu která má něco v hlavě zkrátila na měsíc i když nemá důkaz ale whatever já si nejsem vědom že jsem někomu radil polohu

Tu permu jsme dostali kvůli brečelasovi který si brečel u niggy nigga to předal tomu týpkovy co nám dal permu a tak to bylo a prosím nenadávej mi tu nebo budu brečet a řeknu to nějakému atmynovy a ten ti da permu :(

Vůbec se do toho neplet když nevíš ani jak to bylo a co fellow nachystal

Už jenom je tak dementní že dal 3 permy bez důkazu to jsem nikde neviděl

A chtěl bych si promluvit s někým inteligentním (takže ne fellow a nigga) z A-Teamu děkuji

N1HiL
09-12-19, 17:51
A chtěl bych si promluvit s někým inteligentním (takže ne fellow a nigga) z A-Teamu děkuji

Choj už do piče prosím:D
Nikto nedá za nič permu len ty nevieš pochopiť vo svojej hlave:D príčinu kt viedla ktomu, neuvedomuješ si okolnosti, už neviem ako ti to mám vysvetliť

proste
09-12-19, 19:17
Příčinu ve své hlavě nevidím když jsem nic ani neříkal ani jsem neměl důvod jelikož když se připojil fellow byl jsem furt zrádce :D

proste
09-12-19, 19:19
A na tom ts serveru jsem byl určitě abych hráčům kazil hru a prozrazoval polohu a roli

Revan
09-12-19, 19:21
Ak sa jedná čisto o túto situáciu, tak radenie cez TS je zakázané lenže 90% adminov si nepozrie správnu dĺžku banu za to. Im stačí, že to môže byť bráne ako WH a hneď dávajú permu. Ber to tak, že si ešte lucky, že si dostal skrátenie na mesiac.

A to, že ti dal ban bez dôkazu. On už tu je dosť dlho na to aby mu admini verili a on není jeden z tých čo by si ban vycucli z prsta, pretože daného hráča nemá rád. Bohužiaľ pre všetkých zúčastnených sa radenie cez TS strašne blbo dokazuje a 99% času záleží na tom kto čo a ako povie a kto komu verí.

A please nemusíš si tu z drapalasa robiť strandu. To iba dokazuješ aký blbý bol nápad ti to skrátiť. Škodíš tým viac sebe než jemu.

proste
09-12-19, 19:30
Ak sa jedná čisto o túto situáciu, tak radenie cez TS je zakázané lenže 90% adminov si nepozrie správnu dĺžku banu za to. Im stačí, že to môže byť bráne ako WH a hneď dávajú permu. Ber to tak, že si ešte lucky, že si dostal skrátenie na mesiac.

A to, že ti dal ban bez dôkazu. On už tu je dosť dlho na to aby mu admini verili a on není jeden z tých čo by si ban vycucli z prsta, pretože daného hráča nemá rád. Bohužiaľ pre všetkých zúčastnených sa radenie cez TS strašne blbo dokazuje a 99% času záleží na tom kto čo a ako povie a kto komu verí.

A please nemusíš si tu z drapalasa robiť strandu. To iba dokazuješ aký blbý bol nápad ti to skrátiť. Škodíš tým viac sebe než jemu.

Takže si může dát permu jen tak 3 lidem na jednou? :D FeelsOkayMan

Revan
09-12-19, 19:43
Takže si může dát permu jen tak 3 lidem na jednou? :D FeelsOkayMan

Perma to nieje iba ban na mesiac a bohužiaľ nikomu to nepríde okej nemať demo, video či niečo podobné lenže tieto veci z TS sa musia natáčať iným programom a moc prípadov kedy to video bolo k dispozícii není. Povedal by som aj, že niesú žiadne, lebo o žiadnych ani neviem. Ak niekto vie niečo čo ja nie, tak ma opravte.

N1HiL
09-12-19, 19:44
Takže si může dát permu jen tak 3 lidem na jednou? :D FeelsOkayMan

si taký nechápavý prosím už fakt :D
Všetko máš rozpísané, stačí čítať s porozumením čo napísal off toto alebo v jeho /ich žiadostiach čo napísal fellow.
Nikto sa ti tu už nebude vyjadrovať lebo je to zbytočné - chápem ťa ale zas na druhú stranu nemáte ani ako vyvrátiť fellowove tvrdenie lebo 1 sa v žiadosti priznal:D

proste
09-12-19, 19:47
Perma to nieje iba ban na mesiac a bohužiaľ nikomu to nepríde okej nemať demo, video či niečo podobné lenže tieto veci z TS sa musia natáčať iným programom a moc prípadov kedy to video bolo k dispozícii není. Povedal by som aj, že niesú žiadne, lebo o žiadnych ani neviem. Ak niekto vie niečo čo ja nie, tak ma opravte.

nechal by mi permu kdybych nedal žádost o ub jelikož neví jak má banovat

Revan
09-12-19, 19:54
nechal by mi permu kdybych nedal žádost o ub jelikož neví jak má banovat

To už som ti vysvetlil. A preto tam je tá možnosť si založiť žiadosť o UB aby sa ten ban upravil alebo sa dal UB keď je na ňom dačo zle.

Asiimovíček
09-12-19, 20:30
Jenom mohu potvrdit přítomnost 3 potrestaných hráčů zde na kotelně, na našem TS3, podle toho co jsem si zjistil, je pravda, že urážely Drapalase, a ty jejich úžasné nicky..
Nicméně zda si radily na našem TS3 při hraní TTT ví jen Fellow, přičemž mohu u něho potvrdit, že je odposlouchával za účelem získání informace, zda si radili.

Asi krom něho byly u nás taktéž potrestáni za urážky.

To jen tak mimo TTT.

E: On nebyl potrestán na našem ts3, protože jsem neviděl, že by měl něco ve stylu, co by vypadalo jako urážka (zda mám nick Disconnected brát jako urážku, bych opravdu potřeboval vysvětlit zda jo či ne xd)

proste
09-12-19, 22:45
Lock fellow si nejspíš uvědomil že není správné dávat 3 bany bez důkazu

Indian0
09-12-19, 22:48
Kto sa smeje naposledy... :wink::bye:

Britny
09-12-19, 22:50
Nechce se mi to číst celý, takže asi jenom LOCK - Fellow dal UB