PDA

Zobrazit normální verzi : WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny



WhiteWolf
13-12-19, 14:44
Vypis z konzole:


Hráč Schyzo.
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:85629432
IP adresa 109.224.84.182
Udělen 30-07-2019 - 15:13
Délka BANu Trvalý
Vyprš nepoužito.
Důvod Nelegalni zverejnovani info. lidi
BAN dal Admin Britny (Britny)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak





Poznamka:






Omlouvam se

Grakon2702
13-12-19, 15:56
Původn ždost o UB s veškerm info: csko.cz/forum/showthread.php?68649-WhiteWolf

Edit: Mimochodem j osobně jsem pro UB, ikdyž vm, že spoustě lidem se toto chovn nelb. Myslm si, že je ponaučen dost.

Revan
13-12-19, 17:52
Proti UB. Takch tu nechcem. Btw. pamtš si keď psal ako sa ospravedlňuje a potom sa vyhržal Britny?

hanba mi
13-12-19, 17:53
Mimochodem j osobně jsem pro UB, ikdyž vm, že spoustě lidem se toto chovn nelb. Myslm si, že je ponaučen dost.
suhlasim

Britny
13-12-19, 22:16
No upřmně, to bych už raději dala UB Vicovi, protože ten sice m xxx banů na čtě, ale nikomu nevyhrožoval, neshněl můj FB, aby si mě našel a nezpůsoboval takov problmy na servrech a na steamech, kde se mi kvůli vm hrout holky za vhružky. Takže zatm nevm..

SuperMario
13-12-19, 22:19
Trosku si vybavuju tu saskarnu, kterou si tu predvadel. Ja osobne nejsem pro unban, ale spis to zalezi na Britny.

Fellow
14-12-19, 00:02
Človek ako ty by tu nemal čo robiť za to čo si niektorm hrčom spsobil ale to už zlež na ostatnch adminioch ako sa vyjadria a či ti daj šancu.

Za mňa proti UB

WhiteWolf
14-12-19, 00:40
No upřmně, to bych už raději dala UB Vicovi, protože ten sice m xxx banů na čtě, ale nikomu nevyhrožoval, neshněl můj FB, aby si mě našel a nezpůsoboval takov problmy na servrech a na steamech, kde se mi kvůli vm hrout holky za vhružky. Takže zatm nevm..

Dost jsem se po t blbosti ponaučil.. Dej mi prosm šanci ti to dokzat..

Grakon2702
14-12-19, 10:31
Jestli si dobře vzpomnm, k postovn linku doxu došlo jen tady na fru, tedy naprosto sprvně by se měl prohřešek řešit jen na fru. Pot, co jsi dostal permu do hry, jsi založil ždost o UB, kde jsi vyložil na stůl, co jsi udělal. Nechodil jsi kolem kaše a hlavně jsi několikrt tvrdil, že je ti to lto a že se omlouvš. Porušil jsi zkon o ochraně osobnch dajů a mohl jsi mt dost problmů s polici. Upřmně nevm, jak to nakonec dopadlo a je mi to vlastně i jedno, protože to je vš osobn život. Pokud to mm brt jako admin serveru, pokud jsi nic neudělal na serveru, nemš ten ban ani na serveru mt. Ban je trest, čel trestu je odloučen špatnho člověka od normlnch lid a nprava. J si myslm, že trest ve tvm přpadě čel splnil a myslm si, že mnohonsobně vc než u takovho inherenta, když už to tu bylo nadhozeno. Kdybys dostal UB a udělal bys něco podobnho znovu, permu bys dostal znovu a tentokrt by se tě nikdo nezastal a ta perma by ti prostě zůstala.

hanba mi
14-12-19, 11:04
Jestli si dobře vzpomnm, k postovn linku doxu došlo jen tady na fru, tedy naprosto sprvně by se měl prohřešek řešit jen na fru. Pot, co jsi dostal permu do hry, jsi založil ždost o UB, kde jsi vyložil na stůl, co jsi udělal. Nechodil jsi kolem kaše a hlavně jsi několikrt tvrdil, že je ti to lto a že se omlouvš. Porušil jsi zkon o ochraně osobnch dajů a mohl jsi mt dost problmů s polici. Upřmně nevm, jak to nakonec dopadlo a je mi to vlastně i jedno, protože to je vš osobn život. Pokud to mm brt jako admin serveru, pokud jsi nic neudělal na serveru, nemš ten ban ani na serveru mt. Ban je trest, čel trestu je odloučen špatnho člověka od normlnch lid a nprava. J si myslm, že trest ve tvm přpadě čel splnil a myslm si, že mnohonsobně vc než u takovho inherenta, když už to tu bylo nadhozeno. Kdybys dostal UB a udělal bys něco podobnho znovu, permu bys dostal znovu a tentokrt by se tě nikdo nezastal a ta perma by ti prostě zůstala.

opat suhlasim

WhiteWolf
14-12-19, 11:06
Jestli si dobře vzpomnm, k postovn linku doxu došlo jen tady na fru, tedy naprosto sprvně by se měl prohřešek řešit jen na fru. Pot, co jsi dostal permu do hry, jsi založil ždost o UB, kde jsi vyložil na stůl, co jsi udělal. Nechodil jsi kolem kaše a hlavně jsi několikrt tvrdil, že je ti to lto a že se omlouvš. Porušil jsi zkon o ochraně osobnch dajů a mohl jsi mt dost problmů s polici. Upřmně nevm, jak to nakonec dopadlo a je mi to vlastně i jedno, protože to je vš osobn život. Pokud to mm brt jako admin serveru, pokud jsi nic neudělal na serveru, nemš ten ban ani na serveru mt. Ban je trest, čel trestu je odloučen špatnho člověka od normlnch lid a nprava. J si myslm, že trest ve tvm přpadě čel splnil a myslm si, že mnohonsobně vc než u takovho inherenta, když už to tu bylo nadhozeno. Kdybys dostal UB a udělal bys něco podobnho znovu, permu bys dostal znovu a tentokrt by se tě nikdo nezastal a ta perma by ti prostě zůstala.

Tu šlo spš o to, že si Britny myslela, že to budu hzet ten Link i do chatu ve hře.. Nemm ji to za zl, ještě aby jo.. Ale unban bych vžně chtěl no.. :/

Revan
14-12-19, 14:11
Grakone v jednom ťa chpem ale použvaj chvľku aj sedliacky rozum (nechcen nadvať). Tpek tu postuje dox, vyhrža sa každmu, že ho doxne a dostal ban ingame, pretože tu proste takch ľud nikto nechce a bodka. Tam nejde o to či to postne do chatu ale o princp. A to teraz sa zastvam hrčov, ktorm to urobil a aj tch, ktorm to ešte urob ak sa mu UB d.

Fellow
14-12-19, 14:13
grakone v jednom ťa chpem ale použvaj chvľku aj sedliacky rozum (nechcen nadvať). Tpek tu postuje dox, vyhrža sa každmu, že ho doxne a dostal ban ingame, pretože tu proste takch ľud nikto nechce a bodka. Tam nejde o to či to postne do chatu ale o princp. A to teraz sa zastvam hrčov, ktorm to urobil a aj tch, ktorm to ešte urob ak sa mu ub d.

suhlasm

WhiteWolf
14-12-19, 14:34
Grakone v jednom ťa chpem ale použvaj chvľku aj sedliacky rozum (nechcen nadvať). Tpek tu postuje dox, vyhrža sa každmu, že ho doxne a dostal ban ingame, pretože tu proste takch ľud nikto nechce a bodka. Tam nejde o to či to postne do chatu ale o princp. A to teraz sa zastvam hrčov, ktorm to urobil a aj tch, ktorm to ešte urob ak sa mu UB d.

Opravdu si myslš, že chci unban abych ubližoval dl? Kdybych to chtěl udělat už se to dvno stane a s ždnou ždosti bych se nezabval, j si chci jen zahrt opět jailbreak občas, zabavit se, pokecat s nimi a zažt srandu... a pochopil jsem, že reln život by se neměl mchat do hry... Ubližovat nechci, protože jsem tm vždy vce ublžil sobě, i když se to tak nezdlo... Jak psal grakon, nejsem proti aby mi byla dann dalš perma kdybych provedl sebevětš maličkost... Chpu že už jsem tu toho provedl dost ale prosm, zkuste mi dt šanci vm dokzat, že jsem jin člověk a toto dokžu dodržet

Grakon2702
14-12-19, 16:56
Grakone v jednom ťa chpem ale použvaj chvľku aj sedliacky rozum (nechcen nadvať). Tpek tu postuje dox, vyhrža sa každmu, že ho doxne a dostal ban ingame, pretože tu proste takch ľud nikto nechce a bodka. Tam nejde o to či to postne do chatu ale o princp. A to teraz sa zastvam hrčov, ktorm to urobil a aj tch, ktorm to ešte urob ak sa mu UB d.

Ano, j vm, co udělal, nemusš to pst znovu. To, že chpu zvažnost, už jsem vysvětloval. Co chci řct, je to, že mu prostě chci dt šanci, protože k tto situaci přistupuje s dobrm přstupem a samo o sobě neporušil pravidla serveru. Vce me zarž, že jsou lidi naopak pro UB inherentovi. Tomu sammu člověku, kter se mnohokrt omlouval, mnohokrt poučil a stejně dostval dl bany. Tady člověk udělal jednu věc, kter nem se serverem nic společnho a evidentně je mu to opravdu lto. Chpu, že tu mme velkou spoustu snowflakes, kteř by ho za jeho počin nejradši ukamenovali, ale je třeba i uvažovat o tom, že mu dme druhou šanci. Když už měl inherent těch šanc destky.

Troppe
14-12-19, 17:42
Zkusil bych to.
Pro UB.

Revan
14-12-19, 17:52
Ano, j vm, co udělal, nemus to pst znovu. To, e chpu zvanost, u jsem vysvětloval. Co chci řct, je to, e mu prostě chci dt anci, protoe k tto situaci přistupuje s dobrm přstupem a samo o sobě neporuil pravidla serveru. Vce me zar, e jsou lidi naopak pro UB inherentovi. Tomu sammu člověku, kter se mnohokrt omlouval, mnohokrt poučil a stejně dostval dl bany. Tady člověk udělal jednu věc, kter nem se serverem nic společnho a evidentně je mu to opravdu lto. Chpu, e tu mme velkou spoustu snowflakes, kteř by ho za jeho počin nejradi ukamenovali, ale je třeba i uvaovat o tom, e mu dme druhou anci. Kdy u měl inherent těch anc destky.

Dať mu ancu znamen vypustiť na servers tpka, kvli ktormu tu kopa ien nehrva a mono aj chalanov. Ale je to tvoja vec. Neviem ako by si sa ctil keby ti ľudia pu, e sa im niekto vyhra vetkm monm. Aj keby sa mu UB d, tak mu ho tam hodm znova a nech aj o prva prdem za to. Z morlnej a ľudskej strnky tu tento človek permanentne nem čo robiť a simple sorry mj nzor nezmen.

Koprakek
14-12-19, 17:53
Tak nějak souhlasm s Off_Manem.

Deda z Depa
14-12-19, 21:41
Souhlasm s off_manem a po něm tam ten Ban hodm j
E: za 1. Nejsem Pepa dky
Za 2. Můj nzor znš

WhiteWolf
14-12-19, 21:43
Souhlasm s off_manem a po něm tam ten Ban hodm j

E: Dědo prosm zvaž to..

Grakon2702
14-12-19, 22:18
Vypad to, že to nem cenu. I přes všechny snahy přesvědšit o dn druh šance jsou lidi tvrdohlavě rozhodnuti, že je wofl nejhroš osoba na světě, kter se nikdy nepolepš, a jsou připraveni i zneužt sv prva. Na jednu stranu jsem rd, že se tu projevila spoluprce na druhou stranu mi přijde, že to moc přehnte a prožvte.

WhiteWolf
15-12-19, 19:14
Grakone a hanbo, pokud bych dostal unban.. Nezklamu vs..

Britny
15-12-19, 23:37
Pokud dostane UB od našeho nejvyššho šfa, tak mu ho nikdo vracet nebude, je taky potřeba respektovat u adminů veden a komu vůbec portl patř. Doufm, že to kluci chpete. J jsem nenapsala, že mu ban zůstane, jenom jsem podotkla co dělal, avšak toto už řešm spš individulně, vzhledem k tomu, že jsem spš s nm měla problm nejvc j, včetně neustleho řešen s někm na steamu.
Občas je třeba se už na věci dvat z jinho pohledu a trochu objektivněji.

Kotel
16-12-19, 22:48
Posledn ban dostal za co?

Kotel
16-12-19, 23:16
Půl roku myslm stačilo.

Revan
16-12-19, 23:29
Půl roku myslm stačilo.

Stačil aj on hrčom a hrčkam, ktor prestali hrvať kvli tomu.

Kotel
16-12-19, 23:54
Stačil aj on hrčom a hrčkam, ktor prestali hrvať kvli tomu.

v tom přpadě měl bt asi ban udělen za něco jinho, ale to se nestalo

Koprakek
16-12-19, 23:55
sad

Koprakek
18-01-20, 22:51
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=275004

Samco
19-01-20, 16:05
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=275004

Nakoľko prišlo k cheatingu, hrčovi bola odobran medaila za 3. miesto v knife turnaji z roku 2016.

Koprakek
19-01-20, 16:23
:D to ho tak bude srat když m permu aj tu na forum

Britny
19-01-20, 22:03
A ani to nebolelo, půl roku do UB, po půl roce UB s podmnkou. Za měsc ždost o prva včetně věčnch hdek v chatboxu a ted m k tomu dalš půl rok navc, to jde ne? Takto si to prodloužil o dalšch 6 měsců :D