PDA

Zobrazit normální verzi : inherent vice --> Britny



Vice1
13-12-19, 21:16
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270935





Poznamka:






Ahoj
Chtel bych si po nejak 4 mesicich pozadat o UB. Z banu jsem se poucil, byla to blbost a uvedomuju si to ale i tak prosim o UB, pokud by to bylo mozne

hanba mi
13-12-19, 21:38
wolfovi som to este zozral, ale u teba tomu neverim. Mal si cez 30 bananov a ani z tych si sa nepoucil, tak sorka, ze tomu u teba moc neverim...uvidime co na to Brit...

Grakon2702
13-12-19, 21:43
Proti

Revan
13-12-19, 22:07
Proti.

F4Ke :-**
13-12-19, 22:15
4 mesiace nehral možno si to uvedomil.

Britny
13-12-19, 22:25
Stejně jako v anketě to bude záležet na adminech, jestli jejich srdíčka odměkčí Vánoční duch a dají ti pro za UB. Jediné plus, že to není za cheaty. Měl si raději sbírat pokemony, jak bany. :D
- pokud u Whita si myslí, že se zlepšil a to co dělal je v pořádku, tak já jsem zde za UB

Fellow
14-12-19, 00:15
Proti Ub
.. další človek ktorý tu nemá čo robiť a robil vždy viac zla ako dobra pre portál.

JustDoItNigga
14-12-19, 12:24
Jsem PRO ub, můžeme se zde hádat a polemizovat o tom zda se opravdu změnil či nikoliv, a nebo mu můžeme dát šanci a zjistit to. Já jsem pro tu druhou možnost.

Koprakek
14-12-19, 17:24
Proti

Operak
14-12-19, 18:30
Inherente bavili jsme se docela dost hodně, vím co si dokázal být za člověka. Nicméně tohle musí jít stranou. PROTI-UB

znedlob
15-12-19, 12:47
asi ne

Vice1
15-12-19, 16:40
Ahoj, nemel jsem nejak cas se sem vyjadrit tak to pisu az ted.

hanba mi - Banu na konte mam celkem dost, ale kdyz si kouknes tak vetsina z nich jsou zakazy k CT (no mik, jeden MFK), 180min. bany, par jednodennich banu a dva za vulgarnost. Na classic serverech jsem zadny ban nemel az na jeden, ktery jsem dostal od LeBauxe ale dal mi UB na zaklade zadosti a uz se to vickrat neopakovalo.
Kdybych vedel, ze dostanu permanentni ban na vsechny servery za to, ze obejdu jeden zakaz k CT na JB tak bych to neudelal.

Grakon, Off - Tady se asi ani vyjadrovat nebudu, pravdepodobne by to nemelo smysl.

Britny, Nigga, F4ke - Dekuju vam za podporu, nezklamu vas:van19:

hanba mi
15-12-19, 18:09
hanba mi - Banu na konte mam celkem dost, ale kdyz si kouknes tak vetsina z nich jsou zakazy k CT (no mik, 1 MFK), 180min. bany, par jednodennich banu a 2 za vulgarnost. Na classic serverech jsem zadny ban nemel az na 1 ktery jsem dostal od LeBauxe ale dal mi UB na zaklade zadosti o UB a uz se to vickrat neopakovalo.
Kdybych vedel, ze dostanu permanentni ban na vsechny servery za to, ze obejdu jeden zakaz k CT na JB tak to neudelam.

Caf,
nechcel som aby to vyznelo utocne, len som konstatoval stav a z tvojich banov je uplne evidentne, ze poucenie neprislo, pravidla na JB su pre mna spanielska dedina ako Kosice, ale ked dostanes zakaz pre napr. CT tlacitka alebo za nomic ci random hitovanie, tak viackrat to neurobis. To je podla mna poucenie sa. Ale kedze si sa nedokazal poucit ani v takych trivialnostiach, tak ako mam verit tvojmu pouceniu teraz???

Nihilia
15-12-19, 18:10
proti

Vice1
15-12-19, 19:04
Caf,
nechcel som aby to vyznelo utocne, len som konstatoval stav a z tvojich banov je uplne evidentne, ze poucenie neprislo, pravidla na JB su pre mna spanielska dedina ako Kosice, ale ked dostanes zakaz pre napr. CT tlacitka alebo za nomic ci random hitovanie, tak viackrat to neurobis. To je podla mna poucenie sa. Ale kedze si sa nedokazal poucit ani v takych trivialnostiach, tak ako mam verit tvojmu pouceniu teraz???


Jsem PRO ub, můžeme se zde hádat a polemizovat o tom zda se opravdu změnil či nikoliv, a nebo mu můžeme dát šanci a zjistit to. Já jsem pro tu druhou možnost.

Jak napsal Nigga.. a klidne mi dejte ban za jakekoliv poruseni pravidel bez moznosti UB pokud bych tu sanci teda dostal.

killer-savage
15-12-19, 20:41
NE

Indian0
16-12-19, 15:45
Jak napsal Nigga muzes si myslet ze jsem se nepoucil a nebo mi dat sanci a zjistit to) a klidne mi dejte ban za jakekoliv poruseni pravidel bez moznosti UB pokud bych tu sanci teda dostal.

Dostali ste poučenie na rok a nie na 4 mesiace. Zasa vám treba niečo odpúšťať, potom znova banovať, zasa odpúšťať... Odserte si to pekne aj cez vianoce.
A zázrakom ste si to obaja uvedomili naraz. :happy:
Nech sa vám darí a pekné sviatky.

DiEAcE
17-12-19, 07:13
Všecky vás zavřít do Azkabanu aj s tím bílým vlkem..

Nechci být nikterak vulgární, ale na hlupáky nečekají nikde s otevřenou náručí. Svátky vaše bany nijak neobměkčí a je to pouze a jen vaše chyba, že si je s námi na Kotelně letos nežijete. Možná to bude menší ponaučení do dalších svátků vánočních:thumsup4:

Kaco
17-12-19, 08:56
Všetci vieme ako to dopadne keď dostane UB. Zas bude robiť kraviny na servery za ktoré dostane ban a zas si pôjde žiadať o UB a zas a zas a zas, ako kolotoč.

Súhlasím z DiEAcE a Indian0


Jsem PRO ub, můžeme se zde hádat a polemizovat o tom zda se opravdu změnil či nikoliv, a nebo mu můžeme dát šanci a zjistit to. Já jsem pro tu druhou možnost.

Nechápem ako si toto mohol napísať, v podstate TY si mu vybavil permu a teraz si za UB.

Proti UB.

Vice1
17-12-19, 09:28
Všetci vieme ako to dopadne keď dostane UB. Zas bude robiť kraviny na servery za ktoré dostane ban a zas si pôjde žiadať o UB a zas a zas a zas, ako kolotoč.

Súhlasím z DiEAcE a Indian0



Nechápem ako si toto mohol napísať, v podstate TY si mu vybavil permu a teraz si za UB.

Proti UB.

Ahoj,
Ne, takto by to urcite nedopadlo. jak jsem psal, z banu jsem se poucil ale diky za nazor :)

Koprakek
17-12-19, 23:56
Zamítnuto

hofy
29-12-19, 18:26
Ať je to komplet: po diskuzi v AF byl udělen unban - netýká se JB serverů.