PDA

Zobrazit normální verzi : Kress_CZ --> Operak



Kress_CZ
16-12-19, 20:15
Vypis z konzole:


ani tuhle sracku nebudu vyplnovat uz jen kvuli rozhoĹ™ÄenĂ.


Detaily banu detaily edituj odbanování smazat
Hráč Jezisek
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:12832303
IP adresa 212.79.110.167
Udělen 16-12-2019 - 20:10
Délka BANu 10080 minut
Vyprší 23-12-2019 - 20:10 (0 měsíců 0 týdnů 6 dní 20 hodin 28 minut ještě zbývá )
Důvod [zakaz k CT] spatny mikrofon
BAN dal Admin csko.cz (Operak)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_funny2)
Předchozí bany 7





Poznamka:






Vazne? Ban za spatny mik?
tohle je takovy vrchol. Az tuhle sracku prestanu hrat.
Kdyz je v pravidlech jasne napsano ye mam hlavne mit ten mik. -_-
Admini si na dale nezaslouzi muj respekt.
obchazeni banu zacina zm*di.
tohle od ted budu delat furt.

Nakladana Okurka
16-12-19, 21:31
Myslím, že můžu mluvit i za ostatní: bez do prdele. Pa kocoure

hofy
16-12-19, 21:55
Není nutné v pravidlech zmiňovat, že se má jednat o funkční mikrofon alespoň s nějakou úrovní kvality, která bude v normě. Pro nějaké posouzení můžeš nahrát demo, ze kterého půjde kvalitu mikrofonu posoudit (stačí v single playeru).
Když už ale nadáváš na adminy, měl bys zapřemýšlet, proč máš za poslední 2 měsíce celkem 8 banů/zákazů a všechny od různých adminů.

Kress_CZ
17-12-19, 11:53
Není nutné v pravidlech zmiňovat, že se má jednat o funkční mikrofon alespoň s nějakou úrovní kvality, která bude v normě. Pro nějaké posouzení můžeš nahrát demo, ze kterého půjde kvalitu mikrofonu posoudit (stačí v single playeru).
Když už ale nadáváš na adminy, měl bys zapřemýšlet, proč máš za poslední 2 měsíce celkem 8 banů/zákazů a všechny od různých adminů.

Ztratil jsem k těm curakum vsechen respekt.
Jsou mi stejně u pice jako ostatní hráči nim.
Běžte si radši lizat čokodiry homoklády.

Grakon2702
17-12-19, 12:18
Já vám nevím hoši, ale v pravidlech je jasně napsané tohle:



Pravidla pro dozorce:


Povinnost mít funkční mikrofon.




Pokud mᚠtakový mikrofon, se kterým ti není rozumět, znamená to, že nemᚠfunkční mikrofon. Za nefunkční mikrofon se dává zákaz k CT na jeden týden.

Operak
17-12-19, 12:28
Edit na permu k ct. O unban si můžeš požádat společně s omluvou za tvé chování po koupi mikrofonu a uplynutí normálního banu. Peace

Nakladana Okurka
17-12-19, 14:01
Edit na permu k ct. O unban si můžeš požádat společně s omluvou za tvé chování po koupi mikrofonu a uplynutí normálního banu. Peace

Neprodlužuj bany ve hře na základě chování na foru, bože

hofy
17-12-19, 15:06
Zdá se, že o další řešení žádosti nemáš zájem, proto ji uzavírám. Za chování na fóru může náležet sankce pro fórum, upravil jsem.