PDA

Zobrazit normální verzi : Stiznost na admina Madara Uchiha (Off_Man)



Noha
18-12-19, 17:40
Hráč s administrátorskými právy - Madara Uchiha alias Off_Man
18. 12. 2019 v 17:30, server furien, mapa de_dust4ever

Zneužívání práv - zabití CT z nepřátelského teamu po tom, co doběhl na T spawn. Schválně opakovaně vybíhal na jednom místě zpoza krabice, abych zůstal stát a mířil na něj. U spoluhráčů, kteří dělají to samé, žádná akce. Jasné zneužívání práv.

Noha
18-12-19, 18:02
Takže, práva zneužívá i tak, že za CT vidí neviditelné furieny. Seděl jsem na schodech viz screen, přiběhl ke mě, celou dobu na mě mířil, a v neviditelnosti mě zabil. Stejny server, v čase cca 17:53

https://ibb.co/cr7knrZ

Vemte už ty práva tomuto člověku.

Troppe
18-12-19, 18:46
Ahoj. K té první stížnosti za zabíjení CT - máš nějaké demo nebo tak něco? Takhle se to dá těžko posoudit. Ale je možné, že tam daný hráč opakovaně kempil a Offman následně přistoupil k tomuto řešení.
K tomu druhému, jak tě zabil - není možné, aby tě viděl, když stojíš na místě a jsi neviditelný, dokonce ani s WH.

Revan
18-12-19, 19:13
Na T spawne je dajako zakázané kempiť. Corey tam bol minulé kolo ale nestihol som grab. A jo mám WéHá.

Revan
21-12-19, 14:40
bump

Britny
23-12-19, 19:05
Hráč to už nemá asi zájem řešit, hlavně nemá žádný důkaz v podobě dema za zneužívání práv, takže žádný další postup ani nejde. Stížnost tedy uzavírám.