PDA

Zobrazit normální verzi : Co ma delat jail se motal simon nebo ct



kevin0001
20-12-19, 20:16
Dobry den dens sem hral jail a slisme naforbal a zacla hra us em cbrat brotinikum mic ale se tam motal simon nebo ct omlime sem ho bochnul jak je to je fk nebo neni fk

Pelargos
20-12-19, 20:40
@kevin0001: odkud jsi? Asi bude lepší psát in english oder auf deutsch.

Revan
20-12-19, 20:55
Tak toto mi prekladač nedáva.


E: Dobrý den, dnes jsem hrál Jail a šli sme an fotbal a začla hra už sem bral protivníkům míč ale motal se tam Simon nebo CT a omylem jsem ho bouchnul, jak je to, je to FK nebo není FK? (Čistý prekladač ja)

LANGER
20-12-19, 21:02
Tak toto mi prekladač nedáva. Hral si JB a motal sa tam Simon a CT si treskol a či je to FK?

Ak som správne pochopil, tak by to malo byť takto nasledovne: "Dobrý deň, dnes som hral Jail a šli sme na futbal, začala hra. Už som bral protivníkom loptu, ale sa tam motal Simon alebo CT-hráč. Som ho omylom buchol. Ako to je, či je to Free-kill alebo to nie je Free-kill."

Z mojej strany všetko. :van10:

Playericek
20-12-19, 22:38
Dobry den dens sem hral jail a slisme naforbal a zacla hra us em cbrat brotinikum mic ale se tam motal simon nebo ct omlime sem ho bochnul jak je to je fk nebo neni fk

Preklad: Dobrý deň, dnes som hraj jailbreak isli sme na fotbal a zacala hra uz som bral protivnikom loptu, ale motal sa tam simon alebo ct, omylom som ho boxol. Je to fk alebo neni fk.

Cinan
20-12-19, 22:57
Čau, pochopil jsem, že jste hráli fotbal a ty jsi šel do protivníka a boxoval jsi aby si mu sebral míč.. Ale jak jste hráli, tak se vám tam přisralo ctčko což je narušování atrakce.. A omylem jsi ho boxl, správně by měl ten simon zabít to CT a tebe ne. Takže se jedná o Fk.

JustDoItNigga
20-12-19, 23:47
Jednalo se o demenci CT, čiže FK.

Grakon2702
21-12-19, 00:25
Zabití hledaného vězně nikdy nebyl, není a nikdy nebude FK. CT může být maximálně potrestáno přesunem, ale ten vězeň nemůže dostat další kolo VD, pokud byl zabit jako hledaný. Je jedno, jestli se CT pletlo do hry, ten vězeň si na to musí dát pozor, protože to je on, kdo boxuje. Nedává pozor, jeho chyba. U Off_mana chápu, že toto nazval FK, ale u spešla bych toto nečekal.

Revan
21-12-19, 00:31
Zabití hledaného vězně nikdy nebyl, není a nikdy nebude FK. CT může být maximálně potrestáno přesunem, ale ten vězeň nemůže dostat další kolo VD, pokud byl zabit jako hledaný. Je jedno, jestli se CT pletlo do hry, ten vězeň si na to musí dát pozor, protože to je on, kdo boxuje. Nedává pozor, jeho chyba. U Off_mana chápu, že toto nazval FK, ale u spešla bych toto nečekal.

Už to chňápem ale ajtak by to mal byť FK, čo sa im to CT má pliesť pod nohy pri futbale. Ak situácia bola, že to CT priamo išlo pred pred neho a on mal loptu. To je ako keby irl sa mi tréner bude pliesť pomedzi nohy, ja ho pošlem preč a oni ma za to stiahnu z hry. Nedáva to zmysel.

Grakon2702
21-12-19, 00:39
Jakýkoliv útokem na CT, i jedním boxnutím, se vězeň okamžitě stane hledaným. To, že se dementní CT plete do hry a někdo do něj boxne, není neobvyklý případ. To se prostě stává. Nelze si však vymýšlet nová pravidla o tom, že hledaný vězeň, který se chybou CT stane hledaným a pak je zabit, dostal FK.

Revan
21-12-19, 01:07
Tak po dlhšej diskusii s lišákom uznávam, že som písal crap z časti. FK to není ale CT narušilo hru Simona. Musíš si dať pozor na to hold.

JustDoItNigga
21-12-19, 08:51
No tak ted mi přijde, že nova pravidla si tady vymýšlíš ty, odjakživa to bylo tak, že když to byla chyba CT a nesmyslně se mu připletl do boxovani/kopání, jednalo se o demenci CT a hráč následně dostal volný den. Nevím co se tu poslední dobou děje, ale takhle to vždy bylo a přijde mi to i celkem logické.

Kaco
21-12-19, 10:20
Je to CT demencia a ja som za to VD nikdy neudeľoval pretože jediný kto za to môže je CT.

JustDoItNigga
21-12-19, 11:02
Je to CT demencia a ja som za to VD nikdy neudeľoval pretože jediný kto za to môže je CT.

Vždycky s davem, jako správná ovečka.


pretože jediný kto za to môže je CT.

Každopádně, sám sis na to odpověděl :slap:

Grakon2702
21-12-19, 11:28
VD se dává za FK. FK je bezdůvodné zabití vězně. Zabití hledaného vězně není bezdůvodné, ať už je hledaný za cokoliv. Simple AF. Druhá věc je ta, že vězeň je pouze jeden a ten samý člověk, který je zodpovědný za své konání. Abys někoho boxnul, potřebuješ stát přímo před ním, tím pádem ho i vidíš. Pak už záleží jen na tobě, jaké máš reakce.

JustDoItNigga
21-12-19, 12:28
Asi tak stejný, jako když se dá atrakce “granáty”, simon poručí Tečku aby házelo a přimotá se tam CT —> demence CT —> T se stává hledaným —> T bylo zabito —> další kolo T dostane VD.
Celkem simple.

Grakon2702
21-12-19, 12:41
Jako vězeň vidíš, když se poblíž tvého cíle motá CT. Tak si prostě počkáš, nebo na to upozorníš Simona. Nebudeš bezhlavě házet granát poblíž CT, abys pak na svou demenci vymluvil CTčkem. Hlavně si to má ale pohlídat sám Simon, protože tak CT narušuje hru. Simon je ten, kdo zahajuje hru tím, že řekne, ať vězeň hází.

Výmýšlíš si zcela nová pravidla o tom, že na oprávněnost zabití hledaného vězně jsou výjimky. Nikdy nebyly a nejsou. Kdo ví, co ještě za nemysly se rozšiřují mezi hráči od lidí, kteří mají znát pravidla a jakoukoliv situaci a její řešení do puntíku. Se už pak nedivím, když hráči přijdou s nějakou hovadinou a pak se vymluví, že to mají od admina, či spešla.

Kaco
21-12-19, 13:04
Vždycky s davem, jako správná ovečka.

Of course.


demence CT —> T se stává hledaným —> T bylo zabito —> další kolo T dostane VD.

Samozrejme, Nigga si ide vždy svoje aj keď to nedáva zmysel.

JustDoItNigga
21-12-19, 13:24
Asi bych počkal na vyjádření ostatních a starších adminů.

Grakon2702
21-12-19, 13:32
Asi bych počkal na vyjádření ostatních a starších adminů.

Pokud ti mé sedmileté zkušenosti na JB připadají málo, tak už nevím.

Nakladana Okurka
21-12-19, 14:51
Já souhlasím s Grakonem

Indian0
21-12-19, 14:57
Súhlasím s Nakladačkou.

JustDoItNigga
21-12-19, 15:02
Dobře moje chyba, omlouvám se, alespoň se mi to lépe vreje do paměti.

Drapalas_S
21-12-19, 15:31
Zdravím, já co se mi několikrát stalo, že jsem třeba boxoval a ctčko mi vlezlo před ránu a byl jsem hledaný, tak mě sice zabili, ale další kolo jsem dostal vždy VD. Já osobně bych to bral jako demenci ctčka, motá se, kde nemá. A taky jsem viděl, že i admin zato dával VD.

Grakon2702
21-12-19, 15:54
A taky jsem viděl, že i admin zato dával VD.

Rád bych věděl, který. Tato hovadina se musí vymítit.

Nakladana Okurka
21-12-19, 16:00
Rád bych věděl, který. Tato hovadina se musí vymítit.

Počkej nerozebírejte to tak do podrobnosti :D:D myslím, že jsem taky za to párkrát dal VD, ikdyž s tebou souhlasím, tak mi je hráče líto pak :D

JustDoItNigga
21-12-19, 16:08
Pak by se tedy jednou pro vždy mělo říci, jak se to bude řešit a následně by to mělo platit ve všech případech stejně.

A pak se tady divíme, že jsou hráči a někteří lidi s právy zmatení :D

Nakladana Okurka
21-12-19, 16:16
Tak to tě neomlouvá, že si neznal pravidla, ne? :D:D

Asiimovíček
21-12-19, 16:48
Pár let tradice, kdy se za toto opravdu dávalo VD, přičemž kdo to první začali, byli admini samotní ( spešlové ani v té době neexistovali naštěstí ).

Těch adminů, kteří to dělali, bylo hafa, a když říkám hafa, myslím tím pořádnou hromadu adminů, a když myslím pořádnou hromadu, tak myslím tím snad i 75% adminů, kteří kdy hráli JB, že to tak dělali, nebo i dokonce dělají..

Zajímavé je ale v této době, že si dneska pravidla už bere každý až moc k srdíčku, nepamatuji si, že by někdo například toto hrotil..

Kam se poděly ty dny, kdy se nebrala pravidla jako mocná zbraň ?

Proto mě kotelna už tolik nebaví, jako kdysi :/ ..
Admini si dneska mohou zasáhnout do hry, kdy se jim hnedle zachce :/

Si dokonce i pamatuji, kdy jsem se připojil na server a šel jsem rovnou k CT, když bylo volno. Nezahrál jsem si ani 1 kolo, a už jsem byl přesunut a ještě se mi admin vysmál.. :/

Grakon2702
21-12-19, 17:01
Pokud se za to někdy dávalo VD, tak to bylo před mým příchodem, tedy před sedmi lety. Jinak se jede podle pravidel tak, jak to má správně být.

KajSinek
21-12-19, 18:54
Zdravím,
od vtedy čo som tu, tak ja osobne za to VD dávam. Ak mám pravdu povediac, tak som to odpozoroval od ostatných adminov. NIKTO s tým doteraz nemal problém a ani si nepamätám kedy admin alebo simon odmietol dať VD a stávalo sa to deň čo deň.

Samozrejme záleží aj od situácie. Ak to bolo naozaj nechtiac, tak sa CT ospravedlní a ide sa ďalej. No v prípade, ak to urobí úmyselne, tak vždy dám VD a CT upozorním. Môže nastať situácia, kedy T hodí HE na príkaz Simona a musí to hodiť, lebo má plniť príkazy a zákazy napr. do 3 s. No ak mu to prikáže tak, by sa mal sám simon uistiť, že tam nikto nie je, inak by sa dalo uvažovať o úmyselom príkaze na istú smrť. Alebo na mape, kde sa HE hádžu do dier a kto trafí druhému viac, tak vyhráva. Tam T ani nemôže vidieť, kde CT stojí.

No, nikdy som Simona na ďalšie kolo nenútil dávať VD. Ja osobne som ho dal vždy, ak som bol Simon a nevidím dôvod prečo nie. Samozrejme môžu nastať rôzne situácie v rôznych prevedeniach. Za mňa sa na to ani pravidlo určiť nedá.

Grakon2702
21-12-19, 19:19
Aha, tak už víme, odkud vítr vane.

KajSinek
21-12-19, 19:23
Aha, tak už víme, odkud vítr vane.

Veď sám Vachy ti napísal, že ten vetrík vanie od väčšiny adminov.

Grakon2702
21-12-19, 19:32
Ono mi to vlastně může být i jedno. Klidně si hrejte podle vymyšlených pravidel. Já budu hrát a řešit případné prohřešky podle existujících pravidel. Pak se ale nedivte, že v tom budou mít hráči akorát zmatek.

Vachyas
21-12-19, 21:27
Veď sám Vachy ti napísal, že ten vetrík vanie od väčšiny adminov.

Co jsem napsal? :D Absolutně jsem teď mimo :D

Latins
21-12-19, 23:17
Grakon má pravdu. V pravidlech to je takhle nastavený. Jakmile Tčko zaútočí na CT, tak se stává hledaným a CTčka ho mají právo zabít, navíc nemá nárok na VD další kolo.

Já osobně s hledaným hraju dále až do PPčka, kde ho zabiju. Aspoň se zabavil a CT tím nenarušil kolo.
Tímhle přístupem ale porušuji pravidla. Takže nedoporučuji někomu, kdo chce dodržovat pravidla na 100%. Pro mě je lepší hráče zabavit, než se jich zbavit :happy:

Asiimovíček
22-12-19, 07:18
Latinsi

Pokud jsi "pravidlový fanatik" ( nemyslím to zle, já jsem pro změnu "náboženský fanatik"), tak v pravidlej je psáno to, že pokud je daný vězeň hledaný, simon/ct mají právo ho zabít, to že už to vyzní v pravidlech takto, je zcela zjevné, že jsi neporušil žádné pravidlo o tom, že si nezabil hledaného, když tě ani neohrožuje a není to jeho zaviněním, ale zaviněním CT.

To mě napadá..
Grakone..
Proč bereš kolikrát pravidla jako nějakou "zbraň" ?

Jako opravdu nevím, jak mi na toto odpovíš, ale mě strašně moc mlátí v hlavě, že snad ty pravidla používáš jako Thanos rukavici nekonečna.

Nechci tě nějak urazit, nicméně toto je celkem dobrá otázka na tvou osobnost.

Každý je nějaký, to naprosto chápu.
Ale proč "ničit" něco, co tu už několik let fungovalo bez problémů a nikdo to ani neřešil, i když o tom není v pravidlech ?

N1HiL
22-12-19, 07:46
Nechápem vás moc, pochopí to aj off čo asi v živote nebol na jb, idete si nepísané pravidlá, takisto ako pri pp, scout nz a pod
Grakon má pravdu ako vždy a týmto to tu hasne, riadi sa pravidlami nie 'tradíciami'

Grakon2702
22-12-19, 11:43
Latinsi

Pokud jsi "pravidlový fanatik" ( nemyslím to zle, já jsem pro změnu "náboženský fanatik"), tak v pravidlej je psáno to, že pokud je daný vězeň hledaný, simon/ct mají právo ho zabít, to že už to vyzní v pravidlech takto, je zcela zjevné, že jsi neporušil žádné pravidlo o tom, že si nezabil hledaného, když tě ani neohrožuje a není to jeho zaviněním, ale zaviněním CT.

My o voze, ty o koze. My se bavíme o tom, že zabití hledaného vězně za jekékoliv okolnosti není FK. Ne o tom, zda máme či nemusíme zabít hledaného vězně.

Proč Simon musí zabít hledaného vězně hned, jak je to možné? Pravidlo za dozorce č. 18: Zákaz spolupracovat s vězni. Tím se nemyslí jen házení zbraní, ale i podporování vzpoury, či nadržování. Nezabití hledaného vězně -> Podpora vzpoury a nadržování vůči ostatním vězňům, kteří jsou jako hledaní zabiti okamžitě.



To mě napadá..
Grakone..
Proč bereš kolikrát pravidla jako nějakou "zbraň" ?

Jako opravdu nevím, jak mi na toto odpovíš, ale mě strašně moc mlátí v hlavě, že snad ty pravidla používáš jako Thanos rukavici nekonečna.

Nechci tě nějak urazit, nicméně toto je celkem dobrá otázka na tvou osobnost.

Každý je nějaký, to naprosto chápu.
Ale proč "ničit" něco, co tu už několik let fungovalo bez problémů a nikdo to ani neřešil, i když o tom není v pravidlech ?


Jsem admin. Mým úkolem je udržovat pořádek na serveru. Tím je myšleno dohlídnutí, že hra probíhá podle pravidel a trestání hříšníků. Když má někdo dotaz ohledně pravidel, rád ho zodpovím. Přispěju tak k pořádku serveru. Když někdo špatně chápe hru, rád ho zastavím a vysvětlím, jak je to správně. Přispěju tak k pořádku serveru. Když se mezi hráči rozšiřujou nesmysly ohledně pravidel, rád je zastavím. Přispěju tak k pořádku serveru. Proč? Aby byla hra férová pro všechny stejně. Jeden hráč něco udělá a je potrestán, druhý udělá to samé a není. Tohle je nefér. A kvůli těmto neférovostím přicházíme o hráče. Nejhorší na tom je to, že tohle nechápou ani někteří admini.

Iluminato
22-12-19, 12:52
Grakon je ako Forest Whitaker z filmu Experiment. (Kto film pozná, pochopí xd)
Ide o to že pravidlá sú na udržiavanie spravodlivosti a poriadku na servere. No aj tie pravidlá písal človek, so svojimi názormi a skúsenosťami. Treba si ale uvedomiť, že s novými mapami, ľudmi a novou dobou sa veci a okolnosti menia. To, že kedysi tie pravidlá fungovali dobre, neznamená že boli dotiahnuté do detailov a že budú fungovať dokonale aj po tolkých rokoch od ich napísania. Takže síce je v poriadku zabiť T ako hladaného a potrestať ct vrámci pravidiel, no či T potom dostane VD alebo nie je už asi len o morálke a etike každého admina. Každopádne sa nedá držať 100 percentne pravidiel, ktoré 100 percentne ani nie sú napísané.